Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jar.-Josefov 2 BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:34377:460Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slobodzian Adam
Havrlant Zdeněk
 
 
Jirásek Martin ml.
Lebeda Matyáš
 
 
-8-8-8  0301
2.Valeš Jakub
Čenovský David
 
 
Čepelka Jan
Janovský Dan
 
 
-6-6-7  0302
3.Valeš JakubJanovský Dan10-44-993212
4.Slobodzian AdamJirásek Martin ml.-7-8-8  0313
5.Čenovský DavidLebeda Matyáš55-9-1-102314
6.Havrlant ZdeněkČepelka Jan-69-7-4 1315
7.Slobodzian AdamJanovský Dan-88-6-7 1316
8.Čenovský DavidJirásek Martin ml.2-78-9-92317
9.Havrlant ZdeněkLebeda Matyáš-6-7-6  0318
10.Valeš JakubČepelka Jan-77-10643228
11.Čenovský DavidJanovský Dan-5-6-6  0329
12.Havrlant ZdeněkJirásek Martin ml.-87-8-2 13210
13.Valeš JakubLebeda Matyáš         
14.Slobodzian AdamČepelka Jan         
15.Havrlant ZdeněkJanovský Dan         
16.Valeš JakubJirásek Martin ml.         
17.Slobodzian AdamLebeda Matyáš         
18.Čenovský DavidČepelka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Valeš Jakub20Janovský Dan21
Slobodzian Adam02Jirásek Martin ml.30
Čenovský David03Lebeda Matyáš20
Havrlant Zdeněk03Čepelka Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:30417:472Sokol PP Hr. Králové 2 E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
Hýbl Jan
Řehounek Kristian
 
 
746  3010
2.Divecký Filip
Dax Ondřej
 
 
Kačer Radek
Polívka Martin ml.
 
 
9-10-6-6 1311
3.Hardubej Eduard ml.Polívka Martin ml.-7-9-11  0312
4.Hrycík RadimKačer Radek6-5-10-5 1313
5.Dax OndřejHýbl Jan312-9-6-42314
6.Divecký FilipŘehounek Kristian785  3024
7.Hrycík RadimPolívka Martin ml.-4-8-10  0325
8.Dax OndřejKačer Radek-7-5-7  0326
9.Divecký FilipHýbl Jan965  3036
10.Hardubej Eduard ml.Řehounek Kristian545  3046
11.Dax OndřejPolívka Martin ml.5-4-710-132347
12.Divecký FilipKačer Radek-10-29-8 1348
13.Hardubej Eduard ml.Hýbl Jan-9-77-4 1349
14.Hrycík RadimŘehounek KristianWO    03410
15.Divecký FilipPolívka Martin ml.-9-7-7  03  
16.Hardubej Eduard ml.Kačer Radek         
17.Hrycík RadimHýbl Jan         
18.Dax OndřejŘehounek Kristian         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hardubej Eduard ml.12Polívka Martin ml.30
Hrycík Radim02Kačer Radek30
Dax Ondřej03Hýbl Jan21
Divecký Filip21Řehounek Kristian02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34401:506Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šumpík Viktor
Mrázek Jiří
 
 
Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
-2-5-6  0301
2.Chládek Martin
Bohdanecký Jakub
 
 
Ornst Jan
Slavík Jan
 
 
-6-787-42302
3.Mrázek JiříKodym Tomáš683  3012
4.Chládek MartinOrnst Jan-596-5-62313
5.Bohdanecký JakubSlavík Jan-5-8-5  0314
6.Šumpík ViktorNovotný Petr-2-68-6 1315
7.Chládek MartinKodym Tomáš-5-8-3  0316
8.Bohdanecký JakubOrnst Jan-8-6-9  0317
9.Šumpík ViktorSlavík Jan7-1398 3127
10.Mrázek JiříNovotný Petr-4-3-8  0328
11.Bohdanecký JakubKodym Tomáš-66-5-6 1329
12.Šumpík ViktorOrnst Jan4-8-7483239
13.Mrázek JiříSlavík Jan-78910 3149
14.Chládek MartinNovotný Petr-4-5-9  03410
15.Šumpík ViktorKodym Tomáš-9    01  
16.Mrázek JiříOrnst Jan         
17.Chládek MartinSlavík Jan         
18.Bohdanecký JakubNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mrázek Jiří21Kodym Tomáš21
Chládek Martin03Ornst Jan21
Bohdanecký Jakub03Slavík Jan12
Šumpík Viktor21Novotný Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:32500:531TJ Nová Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Viesner Vojtěch
Bolehovský Martin st.
 
 
Kazda Vojtěch
Fejfar Jakub
 
 
-4-8-13  0301
2.Malík Karel
Malík Tomáš
 
 
Šmidrkal Jan
Knap Lukáš
 
 
-210-8-7 1302
3.Malík Tomᚊmidrkal Jan-3-8-9  0303
4.Malík KarelKazda Vojtěch11-749 3113
5.Bolehovský Martin st.Knap Lukáš-997-9-102314
6.Viesner VojtěchFejfar Jakub788  3024
7.Malík KarelŠmidrkal Jan745  3034
8.Bolehovský Martin st.Kazda Vojtěch-9-7-7  0335
9.Viesner VojtěchKnap Lukáš954  3045
10.Malík TomášFejfar Jakub-598-7-72346
11.Bolehovský Martin st.Šmidrkal Jan-8-5-4  0347
12.Viesner VojtěchKazda Vojtěch894  3057
13.Malík TomášKnap Lukáš-6-5-8  0358
14.Malík KarelFejfar Jakub5-1258 3168
15.Viesner VojtěchŠmidrkal Jan7-7-6-8 1369
16.Malík TomášKazda Vojtěch-8-10-7  03610
17.Malík KarelKnap Lukáš         
18.Bolehovský Martin st.Fejfar Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malík Tomáš04Šmidrkal Jan31
Malík Karel30Kazda Vojtěch22
Bolehovský Martin st.03Knap Lukáš21
Viesner Vojtěch31Fejfar Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan BroumovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:36547:599Slovan Broumov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
Kollert David
Čepelka Jan
 
 
-56-66-102301
2.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Brzecki Pawel
Vodal Vladimír
 
 
-8-8-9  0302
3.Studecký IvanKollert David-997-7-42303
4.Brázda AdamVodal Vladimír11-7-4-9 1304
5.Vitvar RomanBrzecki Pawel9-113-8123214
6.Hauschwitz PavelČepelka Jan8-125-693224
7.Brázda AdamKollert David-8-5-11  0325
8.Vitvar RomanVodal Vladimír11-9-4-8 1326
9.Hauschwitz PavelBrzecki Pawel-88-8-7 1327
10.Studecký IvanČepelka Jan-5-6-7  0328
11.Vitvar RomanKollert David-694-873238
12.Hauschwitz PavelVodal Vladimír989  3048
13.Studecký IvanBrzecki Pawel8-4-9-6 1349
14.Brázda AdamČepelka Jan498  3059
15.Hauschwitz PavelKollert David-79-87-823510
16.Studecký IvanVodal Vladimír8-7   11  
17.Brázda AdamBrzecki Pawel         
18.Vitvar RomanČepelka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Studecký Ivan03Kollert David31
Brázda Adam12Vodal Vladimír21
Vitvar Roman21Brzecki Pawel21
Hauschwitz Pavel22Čepelka Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ValdiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí Míru 1, Valdice 507 11, administrativní budova vězeňské služby ČRRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:37741:694nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kohout Pavel
Kašpar Petr
 
 
Koblížek Oldřich
Martin Petr
 
 
78-910 3110
2.Jirásek Martin st.
Gebauer Jiří
 
 
Valčík Roman
Ducháč Radek
 
 
-876-8-92311
3.Gebauer JiříMartin Petr-7-6-8  0312
4.Jirásek Martin st.Koblížek Oldřich7-9-87-62313
5.Kohout PavelValčík Roman5-8-9753223
6.Kašpar PetrDucháč Radek47-86 3133
7.Jirásek Martin st.Martin Petr7-9-86-42334
8.Kohout PavelKoblížek Oldřich436  3044
9.Kašpar PetrValčík Roman-97-8-7 1345
10.Gebauer JiříDucháč Radek-10-9710-72346
11.Kohout PavelMartin Petr479  3056
12.Kašpar PetrKoblížek Oldřich9-8-910113266
13.Gebauer JiříValčík Roman-6-4-9  0367
14.Jirásek Martin st.Ducháč Radek7-1047 3177
15.Kašpar PetrMartin Petr-811-69-92378
16.Gebauer JiříKoblížek Oldřich-109-8973288
17.Jirásek Martin st.Valčík Roman7-9-810-62389
18.Kohout PavelDucháč Radek67-95 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gebauer Jiří13Martin Petr31
Jirásek Martin st.13Koblížek Oldřich13
Kohout Pavel40Valčík Roman31
Kašpar Petr22Ducháč Radek13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS