Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32303:456Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hardubej Eduard ml.
 
 
Čepelka Jan
Janovský Dan
 
 
WO    0301
2.Dax Ondřej
Divecký Filip
 
 
Jirásek Martin ml.
Lebeda Matyáš
 
 
-51-66-82302
3.Divecký FilipLebeda Matyáš-1178-6-62303
4.Jirásek Martin ml.WO    0304
5.Dax OndřejČepelka Jan798  3014
6.Hardubej Eduard ml.Janovský Dan-7-10-7  0315
7.Lebeda MatyášWO    0316
8.Dax OndřejJirásek Martin ml.-7-69-2 1317
9.Hardubej Eduard ml.Čepelka Jan-799-773227
10.Divecký FilipJanovský Dan-6-8-6  0328
11.Dax OndřejLebeda Matyáš-6-11-7  0329
12.Hardubej Eduard ml.Jirásek Martin ml.7-512-5-823210
13.Divecký FilipČepelka Jan         
14.Janovský Dan         
15.Hardubej Eduard ml.Lebeda Matyáš         
16.Divecký FilipJirásek Martin ml.         
17.Čepelka Jan         
18.Dax OndřejJanovský Dan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Divecký Filip02Lebeda Matyáš20
Dax Ondřej12Jirásek Martin ml.20
Hardubej Eduard ml.12Čepelka Jan02
   Janovský Dan20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jar.-Josefov 2 BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:33647:640Sokol Jar.-Josefov 2 B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valeš Jakub
Čenovský David
 
 
Kačer Radek
Polívka Martin ml.
 
 
8710  3010
2.Slobodzian Adam
Havrlant Zdeněk
 
 
Hýbl Jan
Zeman Daniel
 
 
-910-73103220
3.Valeš JakubPolívka Martin ml.-777-933230
4.Slobodzian AdamKačer Radek-9-78-5 1331
5.Čenovský DavidHýbl Jan3-11147 3141
6.Havrlant ZdeněkZeman Daniel7-3711 3151
7.Slobodzian AdamPolívka Martin ml.-7-7-7  0352
8.Čenovský DavidKačer Radek-76910 3162
9.Havrlant ZdeněkHýbl Jan-7-87-10 1363
10.Valeš JakubZeman Daniel2-9-3-6 1364
11.Čenovský DavidPolívka Martin ml.8-8-7993274
12.Havrlant ZdeněkKačer Radek12-5-5-7 1375
13.Valeš JakubHýbl Jan752  3085
14.Slobodzian AdamZeman Daniel-5-68-8 1386
15.Havrlant ZdeněkPolívka Martin ml.-7-610-7 1387
16.Valeš JakubKačer Radek8-9103 3197
17.Slobodzian AdamHýbl Jan6-711-71032107
18.Čenovský DavidZeman Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valeš Jakub31Polívka Martin ml.22
Slobodzian Adam13Kačer Radek22
Čenovský David30Hýbl Jan13
Havrlant Zdeněk13Zeman Daniel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31308:414Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bolehovský Martin st.
Jenčík Ladislav
 
 
Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
-58-4-6 1301
2.Malík Karel
Malík Tomáš
 
 
Slavík Jan
Ornst Jan
 
 
-3-9-6  0302
3.Bolehovský Martin st.Ornst Jan8-79-10-72303
4.Malík KarelKodym Tomáš-8-93-6 1304
5.Malík TomášNovotný Petr-5-7-8  0305
6.Jenčík LadislavSlavík Jan-4-5-5  0306
7.Malík KarelOrnst Jan-5488 3116
8.Malík TomášKodym Tomáš9-7-108-72317
9.Jenčík LadislavNovotný Petr-7-4-4  0318
10.Bolehovský Martin st.Slavík Jan-8-9-5  0319
11.Malík TomášOrnst Jan-15-8-6  03110
12.Jenčík LadislavKodym Tomáš-10    01  
13.Bolehovský Martin st.Novotný Petr         
14.Malík KarelSlavík Jan         
15.Jenčík LadislavOrnst Jan         
16.Bolehovský Martin st.Kodym Tomáš         
17.Malík KarelNovotný Petr         
18.Malík TomášSlavík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bolehovský Martin st.02Ornst Jan21
Malík Karel11Kodym Tomáš20
Malík Tomáš03Novotný Petr20
Jenčík Ladislav02Slavík Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:33Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:36470:530TJ Nová Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šumpík Viktor
Mrázek Jiří
 
 
Kazda Vojtěch
Fejfar Jakub
 
 
-6-5-5  0301
2.Chládek Martin
Bohdanecký Jakub
 
 
Šmidrkal Jan
Knap Lukáš
 
 
-6-9-6  0302
3.Mrázek JiříŠmidrkal Jan-47108 3112
4.Chládek MartinKazda Vojtěch6-10-7-8 1313
5.Bohdanecký JakubKnap Lukáš-6-9-5  0314
6.Šumpík ViktorFejfar Jakub-8-115783224
7.Chládek MartinŠmidrkal Jan9-5-6-7 1325
8.Bohdanecký JakubKazda Vojtěch-8-7-11  0326
9.Šumpík ViktorKnap Lukáš910-96 3136
10.Mrázek JiříFejfar Jakub334  3046
11.Bohdanecký JakubŠmidrkal Jan-7-84-6 1347
12.Šumpík ViktorKazda Vojtěch-3-8-4  0348
13.Mrázek JiříKnap Lukáš-71-7993258
14.Chládek MartinFejfar Jakub-10-109-7 1359
15.Šumpík ViktorŠmidrkal Jan-6-9-9  03510
16.Mrázek JiříKazda Vojtěch4-16   11  
17.Chládek MartinKnap Lukáš         
18.Bohdanecký JakubFejfar Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mrázek Jiří30Šmidrkal Jan31
Chládek Martin03Kazda Vojtěch30
Bohdanecký Jakub03Knap Lukáš12
Šumpík Viktor22Fejfar Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ValdiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan BroumovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí Míru 1, Valdice 507 11, administrativní budova vězeňské služby ČRRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35505:577Slovan Broumov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpar Petr
Kohout Pavel
 
 
Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
87-4-683210
2.Jirásek Milan
Rejha Jan
 
 
Brzecki Pawel
Čepelka Jan
 
 
-8-3-6  0311
3.Jirásek Martin st.Gombarčík Karel ml.-6-7-5  0312
4.Kohout PavelKollert David61110  3022
5.Rejha JanBrzecki Pawel-7-4-8  0323
6.Jirásek MilanČepelka Jan899  3033
7.Kohout PavelGombarčík Karel ml.-45112 3143
8.Rejha JanKollert David-10-7-9  0344
9.Jirásek MilanBrzecki Pawel-758-873254
10.Jirásek Martin st.Čepelka Jan-66-87-72355
11.Rejha JanGombarčík Karel ml.-787-5-82356
12.Jirásek MilanKollert David11-610-10-142357
13.Jirásek Martin st.Brzecki Pawel-86-7-10 1358
14.Kohout PavelČepelka JanWO    0359
15.Jirásek MilanGombarčík Karel ml.-106-87-1023510
16.Jirásek Martin st.Kollert David         
17.Kohout PavelBrzecki Pawel         
18.Rejha JanČepelka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirásek Martin st.03Gombarčík Karel ml.31
Kohout Pavel20Kollert David21
Rejha Jan03Brzecki Pawel21
Jirásek Milan22Čepelka Jan11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32633:580TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
Koblížek Oldřich
Martin Petr
 
 
10-1097 3110
2.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Valčík Roman
Ducháč Radek
 
 
-8-6-9  0311
3.Studecký IvanKoblížek Oldřich96-5-983221
4.Brázda AdamValčík Roman-7-8-4  0322
5.Vitvar RomanMartin Petr-9-108-10 1323
6.Hauschwitz PavelDucháč Radek10-9-9-7 1324
7.Brázda AdamKoblížek Oldřich-8930 3134
8.Vitvar RomanValčík Roman-8-6-9  0335
9.Hauschwitz PavelMartin Petr8-876 3145
10.Studecký IvanDucháč Radek99-98 3155
11.Vitvar RomanKoblížek OldřichWO    3065
12.Hauschwitz PavelValčík Roman1088  3075
13.Studecký IvanMartin Petr-6-7-10  0376
14.Brázda AdamDucháč Radek-910-8-6 1377
15.Hauschwitz PavelKoblížek OldřichWO    3087
16.Studecký IvanValčík Roman10-9-8-3 1388
17.Brázda AdamMartin Petr8-1089 3198
18.Vitvar RomanDucháč Radek-10979 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Studecký Ivan22Koblížek Oldřich02
Brázda Adam22Valčík Roman31
Vitvar Roman12Martin Petr22
Hauschwitz Pavel21Ducháč Radek22
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy