Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jar.-Josefov 2 BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:38619:667TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čenovský David
Havrlant Zdeněk
 
 
Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
-4-97-8 1301
2.Tuček Dušan
Slobodzian Adam
 
 
Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
4-612-9103211
3.Tuček DušanHauschwitz Pavel-6-9-5  0312
4.Slobodzian AdamBrázda Adam-799-5-62313
5.Čenovský DavidVitvar Roman766  3023
6.Havrlant ZdeněkStudecký Ivan-1199-523233
7.Slobodzian AdamHauschwitz Pavel-8-397123243
8.Čenovský DavidBrázda Adam9103  3053
9.Havrlant ZdeněkVitvar Roman79-8-5-42354
10.Tuček DušanStudecký Ivan-6-7-3  0355
11.Čenovský DavidHauschwitz Pavel-6689 3165
12.Havrlant ZdeněkBrázda Adam-53-8-8 1366
13.Tuček DušanVitvar Roman4-1337 3176
14.Slobodzian AdamStudecký Ivan6-2-3-8 1377
15.Havrlant ZdeněkHauschwitz Pavel4-3-2-8 1378
16.Tuček DušanBrázda Adam-9-1388-12379
17.Slobodzian AdamVitvar Roman-8107-8-823710
18.Čenovský DavidStudecký Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tuček Dušan13Hauschwitz Pavel22
Slobodzian Adam13Brázda Adam31
Čenovský David30Vitvar Roman22
Havrlant Zdeněk13Studecký Ivan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ValdiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:30613:579nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
Kohout Pavel
Kašpar Petr
 
 
-7894 3110
2.Divecký Filip
Dax Ondřej
 
 
Jirásek Milan
Jirásek Martin st.
 
 
978  3020
3.Hardubej Eduard ml.Kohout Pavel-6-7-8  0321
4.Dax OndřejJirásek Milan-8-12-7  0322
5.Divecký FilipKašpar Petr107-85 3132
6.Hrycík RadimJirásek Martin st.3152  3042
7.Dax OndřejKohout Pavel10-2-8-9 1343
8.Divecký FilipJirásek Milan-123-8-9 1344
9.Hrycík RadimKašpar Petr-8-8-8  0345
10.Hardubej Eduard ml.Jirásek Martin st.7-12-79-52346
11.Divecký FilipKohout Pavel-6-2-5  0347
12.Hrycík RadimJirásek Milan683  3057
13.Hardubej Eduard ml.Kašpar Petr858  3067
14.Dax OndřejJirásek Martin st.259  3077
15.Hrycík RadimKohout Pavel-49-56-92378
16.Hardubej Eduard ml.Jirásek Milan-79-56-92379
17.Dax OndřejKašpar Petr-9987 3189
18.Divecký FilipJirásek Martin st.367  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hardubej Eduard ml.13Kohout Pavel40
Dax Ondřej22Jirásek Milan31
Divecký Filip22Kašpar Petr13
Hrycík Radim22Jirásek Martin st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:20539:455Slovan Broumov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
Šumpík Viktor
Mrázek Jiří
 
 
817  3010
2.Brzecki Pawel
Vodal Vladimír
 
 
Daněk Roman
Chládek Martin
 
 
-6-310733220
3.Kollert DavidMrázek Jiří-7-5-8  0321
4.Vodal VladimírDaněk Roman942  3031
5.Brzecki PawelŠumpík Viktor-696-10-42332
6.Gombarčík Karel ml.Chládek Martin9811  3042
7.Vodal VladimírMrázek Jiří-10865 3152
8.Brzecki PawelDaněk Roman8-57-8-52353
9.Gombarčík Karel ml.Šumpík Viktor-8-1057103263
10.Kollert DavidChládek Martin443  3073
11.Brzecki PawelMrázek Jiří-4-1187-52374
12.Gombarčík Karel ml.Daněk Roman8118  3084
13.Kollert DavidŠumpík Viktor-6-74453294
14.Vodal VladimírChládek Martin2-984 31104
15.Gombarčík Karel ml.Mrázek Jiří         
16.Kollert DavidDaněk Roman         
17.Vodal VladimírŠumpík Viktor         
18.Brzecki PawelChládek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kollert David21Mrázek Jiří21
Vodal Vladimír30Daněk Roman12
Brzecki Pawel03Šumpík Viktor12
Gombarčík Karel ml.30Chládek Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23526:495Baník Rtyně v Podkrk.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valčík Roman
Ducháč Radek
 
 
Jakubec Martin
Divíšek Dušan
 
 
-6-78973210
2.Koblížek Michal
Martin Petr
 
 
Malík Tomáš
Malík Karel
 
 
869  3020
3.Martin PetrJakubec Martin-7-8-9  0321
4.Ducháč RadekMalík Tomáš8-1098 3131
5.Valčík RomanDivíšek Dušan6-877 3141
6.Koblížek OldřichMalík Karel-42-3-3 1342
7.Ducháč RadekJakubec Martin-108-47-32343
8.Valčík RomanMalík Tomáš899  3053
9.Koblížek OldřichDivíšek Dušan219  3063
10.Brát Karel st.Malík Karel-5-9-7  0364
11.Valčík RomanJakubec Martin7712  3074
12.Koblížek OldřichMalík Tomáš3144  3084
13.Brát Karel st.Divíšek Dušan-9-115783294
14.Ducháč RadekMalík Karel-3-5-8  0395
15.Koblížek OldřichJakubec Martin-978-7932105
16.Brát Karel st.Malík Tomáš6-36-5 22  
17.Ducháč RadekDivíšek Dušan         
18.Valčík RomanMalík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martin Petr01Jakubec Martin22
Ducháč Radek12Malík Tomáš03
Valčík Roman30Divíšek Dušan03
Koblížek Oldřich31Malík Karel30
Brát Karel st.11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StěžeryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36667:655nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
Čepelka Jan
Janovský Dan
 
 
788  3010
2.Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
Lebeda Matyáš
Jirásek Martin ml.
 
 
8-9103 3120
3.Slavík JanJanovský Dan-8-6-8  0321
4.Dufek LukášLebeda Matyáš67-8-10-92322
5.Kodym TomášJirásek Martin ml.-10-96-7 1323
6.Novotný PetrČepelka Jan6-98-843233
7.Dufek LukášJanovský Dan9-4-8-7 1334
8.Kodym TomášLebeda Matyáš6-51010 3144
9.Novotný PetrJirásek Martin ml.18-68 3154
10.Slavík JanČepelka Jan9-6-11-9 1355
11.Kodym TomášJanovský Dan-6-10-8  0356
12.Novotný PetrLebeda Matyáš693  3066
13.Slavík JanJirásek Martin ml.-8-9-8  0367
14.Dufek LukášČepelka Jan-9989 3177
15.Novotný PetrJanovský Dan-5-87973287
16.Slavík JanLebeda Matyáš-96-10-16 1388
17.Dufek LukášJirásek Martin ml.-5-8-13  0389
18.Kodym TomášČepelka Jan-91287 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Jan04Janovský Dan31
Dufek Lukáš13Lebeda Matyáš22
Kodym Tomáš22Jirásek Martin ml.31
Novotný Petr40Čepelka Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová PakaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 2.ZŠ Nová PakaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:17488:399TJ Nová Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kazda Vojtěch
Fejfar Jakub
 
 
Mynář Marian
Řehounek Kristian
 
 
310-96 3110
2.Šmidrkal Jan
Knap Lukáš
 
 
Hýbl Jan
Polívka Martin ml.
 
 
77-32 3120
3.Knap LukášPolívka Martin ml.-9-11-4  0321
4.Kazda VojtěchMynář Marian131110  3031
5.Fejfar JakubHýbl Jan-63-86103241
6.Šmidrkal JanŘehounek Kristian446  3051
7.Kazda VojtěchPolívka Martin ml.-9-7-12  0352
8.Fejfar JakubMynář Marian-75-8-11 1353
9.Šmidrkal JanHýbl Jan718  3063
10.Knap LukášŘehounek Kristian8127  3073
11.Fejfar JakubPolívka Martin ml.-5-8-7  0374
12.Šmidrkal JanMynář Marian26-94 3184
13.Knap LukášHýbl Jan1086  3094
14.Kazda VojtěchŘehounek Kristian5104  30104
15.Šmidrkal JanPolívka Martin ml.44   20  
16.Knap LukášMynář Marian         
17.Kazda VojtěchHýbl Jan         
18.Fejfar JakubŘehounek Kristian         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Knap Lukáš21Polívka Martin ml.30
Kazda Vojtěch21Mynář Marian12
Fejfar Jakub12Hýbl Jan03
Šmidrkal Jan30Řehounek Kristian03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS