Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30299:400Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
-4-10-9  0301
2.Divecký Filip
Dax Ondřej
 
 
Ornst Jan
Slavík Jan
 
 
-9-11-8  0302
3.Divecký FilipOrnst Jan-6-9-5  0303
4.Hrycík RadimKodym Tomáš8-11-12-11 1304
5.Dax OndřejSlavík Jan-6-9-3  0305
6.Hardubej Eduard ml.Novotný Petr-3-6-10  0306
7.Hrycík RadimOrnst Jan-2-6-7  0307
8.Dax OndřejKodym Tomáš8-8-310-92308
9.Hardubej Eduard ml.Slavík Jan9-7-73-82309
10.Divecký FilipNovotný Petr-11011-9-923010
11.Dax OndřejOrnst Jan711-6-8 22  
12.Hardubej Eduard ml.Kodym Tomáš         
13.Divecký FilipSlavík Jan         
14.Hrycík RadimNovotný Petr         
15.Hardubej Eduard ml.Ornst Jan         
16.Divecký FilipKodym Tomáš         
17.Hrycík RadimSlavík Jan         
18.Dax OndřejNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Divecký Filip02Ornst Jan20
Hrycík Radim02Kodym Tomáš20
Dax Ondřej02Slavík Jan20
Hardubej Eduard ml.02Novotný Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jar.-Josefov 2 BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8406:255Sokol Jar.-Josefov 2 B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tuček Dušan
Havrlant Zdeněk
 
 
Fejfar Igor
Fejfar Jakub
 
 
967  3010
2.Valeš Jakub
Čenovský David
 
 
Oravec Jakub
 
 
WO    3020
3.Havrlant ZdeněkFejfar Jakub-799-8-72321
4.Valeš JakubOravec Jakub7-684 3131
5.Čenovský DavidFejfar Igor788  3041
6.Tuček DušanWO    3051
7.Valeš JakubFejfar Jakub8-596 3161
8.Čenovský DavidOravec Jakub648  3071
9.Tuček DušanFejfar Igor5-9-8763281
10.Havrlant ZdeněkWO    3091
11.Čenovský DavidFejfar Jakub89-49 31101
12.Tuček DušanOravec Jakub8    10  
13.Havrlant ZdeněkFejfar Igor         
14.Valeš Jakub         
15.Tuček DušanFejfar Jakub         
16.Havrlant ZdeněkOravec Jakub         
17.Valeš JakubFejfar Igor         
18.Čenovský David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Havrlant Zdeněk01Fejfar Jakub12
Valeš Jakub20Oravec Jakub02
Čenovský David30Fejfar Igor02
Tuček Dušan10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan BroumovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:36468:618Slovan Broumov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
WO    0301
2.Polívka Martin ml.
Hýbl Jan
 
 
Brzecki Pawel
Vodal Vladimír
 
 
77-5-1063211
3.Gombarčík Karel ml.WO    0312
4.Kačer RadekKollert David6109  3022
5.Hýbl JanVodal Vladimír88-510 3132
6.Polívka Martin ml.Brzecki Pawel683  3042
7.Kačer RadekGombarčík Karel ml.-78-2-6 1343
8.Hýbl JanKollert David-5-967-62344
9.Polívka Martin ml.Vodal Vladimír-6-116893254
10.Brzecki PawelWO    0355
11.Hýbl JanGombarčík Karel ml.-9-13-15  0356
12.Polívka Martin ml.Kollert David-48104 3166
13.Vodal VladimírWO    0367
14.Kačer RadekBrzecki Pawel9411  3077
15.Polívka Martin ml.Gombarčík Karel ml.-6-888-82378
16.Kollert DavidWO    0379
17.Kačer RadekVodal Vladimír-7-469-923710
18.Hýbl JanBrzecki Pawel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kačer Radek22Gombarčík Karel ml.30
Hýbl Jan12Kollert David12
Polívka Martin ml.31Vodal Vladimír12
   Brzecki Pawel02
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5375:285Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čepelka Jan
Janovský Dan
 
 
Ducháč Radek
Valčík Roman
 
 
489  3010
2.Lebeda Matyáš
Jirásek Martin ml.
 
 
Koblížek Oldřich
Martin Petr
 
 
8714  3020
3.Čepelka JanDucháč Radek31011  3030
4.Janovský DanMartin Petr-6674 3140
5.Jirásek Martin ml.Koblížek Oldřich-7-17443250
6.Lebeda MatyášValčík Roman9710  3060
7.Janovský DanDucháč Radek89-106 3170
8.Jirásek Martin ml.Martin Petr121010  3080
9.Lebeda MatyášKoblížek Oldřich4-669 3190
10.Čepelka JanValčík Roman1058  30100
11.Jirásek Martin ml.Ducháč Radek         
12.Lebeda MatyášMartin Petr         
13.Čepelka JanKoblížek Oldřich         
14.Janovský DanValčík Roman         
15.Lebeda MatyášDucháč Radek         
16.Čepelka JanMartin Petr         
17.Janovský DanKoblížek Oldřich         
18.Jirásek Martin ml.Valčík Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čepelka Jan20Ducháč Radek02
Janovský Dan20Martin Petr02
Jirásek Martin ml.20Koblížek Oldřich02
Lebeda Matyáš20Valčík Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:32708:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Tomáš
Jakubec Martin
 
 
Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
696  3010
2.Malík Lukáš
Viesner Vojtěch
 
 
Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
-9-7-9  0311
3.Malík LukášHauschwitz Pavel-11101015 3121
4.Malík TomášBrázda Adam11-7-97-72322
5.Jakubec MartinStudecký Ivan76-7-4-72323
6.Viesner VojtěchVitvar Roman268  3033
7.Malík TomášHauschwitz Pavel7-77-5-52334
8.Jakubec MartinBrázda Adam-79711 3144
9.Viesner VojtěchStudecký Ivan3-9115 3154
10.Malík LukášVitvar Roman2-7811 3164
11.Jakubec MartinHauschwitz Pavel12-3-10-8 1365
12.Viesner VojtěchBrázda Adam883  3075
13.Malík LukášStudecký Ivan-6285 3185
14.Malík TomášVitvar Roman-988-9-102386
15.Viesner VojtěchHauschwitz Pavel-10118-9-142387
16.Malík LukášBrázda Adam636  3097
17.Malík TomášStudecký Ivan-5-9-9  0398
18.Jakubec MartinVitvar Roman-88-26-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malík Lukáš40Hauschwitz Pavel31
Malík Tomáš04Brázda Adam13
Jakubec Martin13Studecký Ivan22
Viesner Vojtěch31Vitvar Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ValdiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:829:31492:507nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.Chládek Martin
Daněk Roman
 
 
Jirásek Milan
Jirásek Martin st.
 
 
7-8-11-4 1301
3.Mrázek JiříJirásek Milan-7-118-9 1302
4.Jirásek Martin st.WO    0303
5.Daněk RomanGebauer Jiří119-76 3113
6.Chládek MartinWO    3023
7.Jirásek MilanWO    0324
8.Daněk RomanJirásek Martin st.8-978 3134
9.Chládek MartinGebauer Jiří11-799 3144
10.Mrázek JiříWO    3054
11.Daněk RomanJirásek Milan4-10-11-7 1355
12.Chládek MartinJirásek Martin st.-4-611743265
13.Mrázek JiříGebauer Jiří-7-7-7  0366
14.         
15.Chládek MartinJirásek Milan7-6-77-72367
16.Mrázek JiříJirásek Martin st.-478-9113277
17.Gebauer JiříWO    0378
18.Daněk RomanWO    3088

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mrázek Jiří12Jirásek Milan30
Daněk Roman21Jirásek Martin st.03
Chládek Martin21Gebauer Jiří12
WO33WO33

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS