Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:38715:749DTJ-Slavia Hr. Králové D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Píše Pavel
Daněk Roman
 
 
Malík Karel
Brůna Petr
 
 
-4-7-9  0301
2.Pozník David
Bohdanecký Jakub
 
 
Malík Lukáš
Ježek Robert
 
 
-8786 3111
3.Píše PavelBrůna Petr-79-12-13 1312
4.Daněk RomanMalík Lukáš-4-61012-52313
5.Bohdanecký JakubMalík Karel-8511-8-92314
6.Pozník DavidJežek Robert956  3024
7.Daněk RomanBrůna Petr9-7-41183234
8.Bohdanecký JakubMalík Lukáš10-4-8-8 1335
9.Pozník DavidMalík Karel8-58-773245
10.Píše PavelJežek Robert9-976 3155
11.Bohdanecký JakubBrůna Petr4-4-9-6 1356
12.Pozník DavidMalík Lukáš109-55 3166
13.Píše PavelMalík Karel9-9-412-102367
14.Daněk RomanJežek Robert9-1097 3177
15.Pozník DavidBrůna Petr97-6-473287
16.Píše PavelMalík Lukáš-5910-693297
17.Daněk RomanMalík Karel-7-77-5 1398
18.Bohdanecký JakubJežek Robert-7-574832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Píše Pavel22Brůna Petr22
Daněk Roman22Malík Lukáš22
Bohdanecký Jakub13Malík Karel31
Pozník David40Ježek Robert04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 08. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33653:608Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janovský Dan
Lebeda Matyáš
 
 
Kačer Radek
Mynář Marian
 
 
-76-5423210
2.Jirásek Martin ml.
Tesolin Riccardo
 
 
Kopecký Tadeáš
Zeman Daniel
 
 
58-69 3120
3.Janovský DanKopecký Tadeáš467  3030
4.Lebeda MatyášZeman Daniel7-596 3140
5.Tesolin RiccardoKačer Radek-6-479123250
6.Jirásek Martin ml.Mynář Marian-45-8-7 1351
7.Lebeda MatyášKopecký Tadeáš-6-9-10  0352
8.Tesolin RiccardoZeman Daniel-96-84-72353
9.Jirásek Martin ml.Kačer Radek-9-86-4 1354
10.Janovský DanMynář Marian368  3064
11.Tesolin RiccardoKopecký Tadeáš-2-10-9  0365
12.Jirásek Martin ml.Zeman Daniel69-38 3175
13.Janovský DanKačer Radek-8-7-9  0376
14.Lebeda MatyášMynář Marian-67-95-92377
15.Jirásek Martin ml.Kopecký Tadeáš25-64 3187
16.Janovský DanZeman Daniel7-8-65-92388
17.Lebeda MatyášKačer Radek657  3098
18.Tesolin RiccardoMynář Marian9-8910 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janovský Dan22Kopecký Tadeáš22
Lebeda Matyáš22Zeman Daniel22
Tesolin Riccardo22Kačer Radek22
Jirásek Martin ml.22Mynář Marian22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StěžeryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13480:371Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
Kazda Vojtěch
Fejfar Jakub
 
 
868  3010
2.Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
Knap Lukáš
Šmidrkal Jan
 
 
-8745 3120
3.Slavík JanŠmidrkal Jan7-7-12-8 1321
4.Dufek LukášFejfar Jakub574  3031
5.Novotný PetrKazda Vojtěch4711  3041
6.Ornst JanKnap Lukáš255  3051
7.Dufek Lukᚊmidrkal Jan9-11910 3161
8.Novotný PetrFejfar Jakub366  3071
9.Ornst JanKazda Vojtěch9-697 3181
10.Slavík JanKnap Lukáš-86-71223291
11.Kodym Tomᚊmidrkal Jan-10-7108-72392
12.Ornst JanFejfar Jakub-86-114932102
13.Slavík JanKazda Vojtěch         
14.Dufek LukášKnap Lukáš         
15.Ornst JanŠmidrkal Jan         
16.Slavík JanFejfar Jakub         
17.Dufek LukášKazda Vojtěch         
18.Kodym TomášKnap Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Jan11Šmidrkal Jan21
Dufek Lukáš20Fejfar Jakub03
Novotný Petr20Kazda Vojtěch02
Ornst Jan30Knap Lukáš02
Kodym Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:
-3 b.Broum
BodůSadMíčkůVítěz
10:535:27586:554Slovan Broumov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
Valčík Roman
Ducháč Radek
 
 
13112  3010
2.Brzecki Pawel
Vodal Vladimír
 
 
Martin Petr
Koblížek Oldřich
 
 
7-5-9-8 1311
3.Vodal VladimírKoblížek Oldřich-7-8-8  0312
4.Kollert DavidMartin Petr5-9-7973222
5.Brzecki PawelValčík Roman8-8-6-10 1323
6.Gombarčík Karel ml.Ducháč Radek5-967 3133
7.Kollert DavidKoblížek Oldřich-118-7-7 1334
8.Brzecki PawelMartin Petr8-369 3144
9.Gombarčík Karel ml.Valčík Roman-7267 3154
10.Vodal VladimírDucháč Radek7-56-683264
11.Brzecki PawelKoblížek Oldřich89-87 3174
12.Gombarčík Karel ml.Martin Petr984  3084
13.Vodal VladimírValčík Roman-89-48-72385
14.Kollert DavidDucháč Radek8-5-8773295
15.Gombarčík Karel ml.Koblížek Oldřich7-6-641232105
16.Vodal VladimírMartin Petr10-10-44932  
17.Kollert DavidValčík Roman         
18.Brzecki PawelDucháč Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vodal Vladimír12Koblížek Oldřich22
Kollert David21Martin Petr03
Brzecki Pawel21Valčík Roman21
Gombarčík Karel ml.40Ducháč Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ValdiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:38595:623Sokol Valdice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
Kohout Pavel
Kašpar Petr
 
 
79-7-12-102301
2.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Jirásek Martin st.
Jirásek Milan
 
 
-488-983211
3.Studecký IvanJirásek Milan-9-108-9 1312
4.Vitvar RomanKohout Pavel-4-10-8  0313
5.Brázda AdamJirásek Martin st.7-938 3123
6.Hauschwitz PavelKašpar Petr755  3033
7.Vitvar RomanJirásek Milan-4-7-5  0334
8.Brázda AdamKohout Pavel-8-9-6  0335
9.Hauschwitz PavelJirásek Martin st.9-899 3145
10.Studecký IvanKašpar Petr-6-10-6  0346
11.Brázda AdamJirásek Milan-10-8-5  0347
12.Hauschwitz PavelKohout Pavel-4-10-11  0348
13.Studecký IvanJirásek Martin st.1-14118 3158
14.Vitvar RomanGebauer Jiří108-95 3168
15.Hauschwitz PavelJirásek Milan1-74-1173278
16.Studecký IvanKohout Pavel-610-4-7 1379
17.Vitvar RomanJirásek Martin st.-7-839-323710
18.Brázda AdamGebauer Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Studecký Ivan13Jirásek Milan31
Vitvar Roman13Kohout Pavel40
Brázda Adam12Jirásek Martin st.13
Hauschwitz Pavel31Kašpar Petr11
   Gebauer Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jar.-Josefov 2 BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1029:36621:637Jiskra Jaroměř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slobodzian Adam
Tuček Dušan
 
 
Divecký Filip
Dax Ondřej
 
 
-1012-718-32301
2.Čenovský David
Havrlant Zdeněk
 
 
Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
-98-10973211
3.Slobodzian AdamDivecký Filip-10-7-7  0312
4.Tuček DušanHrycík Radim-798-10-42313
5.Čenovský DavidDax Ondřej689  3023
6.Havrlant ZdeněkHardubej Eduard ml.7-910-10-82324
7.Tuček DušanDivecký Filip-9-8-6  0325
8.Čenovský DavidHrycík Radim9-7-12183235
9.Havrlant ZdeněkDax Ondřej697  3045
10.Slobodzian AdamHardubej Eduard ml.-7-1177-82346
11.Čenovský DavidDivecký Filip5-99-7-92347
12.Havrlant ZdeněkHrycík Radim-45-78-92348
13.Slobodzian AdamDax Ondřej6-13-6-6 1349
14.Tuček DušanHardubej Eduard ml.-9-65693259
15.Havrlant ZdeněkDivecký Filip8-9-6-10 13510
16.Slobodzian AdamHrycík Radim         
17.Tuček DušanDax Ondřej         
18.Čenovský DavidHardubej Eduard ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slobodzian Adam03Divecký Filip40
Tuček Dušan12Hrycík Radim21
Čenovský David21Dax Ondřej12
Havrlant Zdeněk13Hardubej Eduard ml.21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS