Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jar.-Josefov 2 BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan BroumovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
-3 b.Broum
BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:38517:584Slovan Broumov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valeš Jakub
Klimenta Matěj
 
 
Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
-8-8-5  0301
2.Tuček Dušan
Havrlant Zdeněk
 
 
Brzecki Pawel
Vodal Vladimír
 
 
-11629 3111
3.Klimenta MatějGombarčík Karel ml.-5-3-8  0312
4.Tuček DušanVodal Vladimír11-3-9-6 1313
5.Valeš JakubKollert David3-93-863223
6.Havrlant ZdeněkBrzecki Pawel-999-793233
7.Tuček DušanGombarčík Karel ml.-6-5-8  0334
8.Valeš JakubVodal Vladimír9-12511 3144
9.Havrlant ZdeněkKollert David86-7-9-72345
10.Klimenta MatějBrzecki Pawel-8-126-5 1346
11.Valeš JakubGombarčík Karel ml.-8-4-6  0347
12.Havrlant ZdeněkVodal Vladimír711-8-883257
13.Klimenta MatějKollert David-8-10-7  0358
14.Tuček DušanBrzecki Pawel8-9-128-92359
15.Havrlant ZdeněkGombarčík Karel ml.-3-2-8  03510
16.Klimenta MatějVodal Vladimír         
17.Tuček DušanKollert David         
18.Valeš JakubBrzecki Pawel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimenta Matěj03Gombarčík Karel ml.40
Tuček Dušan03Vodal Vladimír12
Valeš Jakub21Kollert David21
Havrlant Zdeněk22Brzecki Pawel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:36632:670Baník Rtyně v Podkrk.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Roman
Hardubej Eduard ml.
 
 
Valčík Roman
Ducháč Radek
 
 
912-6-9-102301
2.Dax Ondřej
Divecký Filip
 
 
Koblížek Oldřich
Martin Petr
 
 
-09-61743211
3.Dax OndřejKoblížek Oldřich4-2-4-10 1312
4.Vacek RomanMartin Petr-568-8103222
5.Hardubej Eduard ml.Valčík Roman756  3032
6.Divecký FilipDucháč Radek6-15-59-82333
7.Vacek RomanKoblížek Oldřich12-109-3-102334
8.Hardubej Eduard ml.Martin Petr109-86 3144
9.Divecký FilipValčík Roman-3-129-7 1345
10.Dax OndřejDucháč Radek8-856 3155
11.Hardubej Eduard ml.Koblížek Oldřich986  3065
12.Divecký FilipMartin Petr-4-886-92366
13.Dax OndřejValčík Roman-4-7-7  0367
14.Vacek RomanDucháč Radek-7-911-8 1368
15.Divecký FilipKoblížek Oldřich-146-8-4 1369
16.Dax OndřejMartin Petr8-10-10-15 13610
17.Vacek RomanValčík Roman-7-10-4  03  
18.Hardubej Eduard ml.Ducháč Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dax Ondřej13Koblížek Oldřich31
Vacek Roman12Martin Petr22
Hardubej Eduard ml.30Valčík Roman21
Divecký Filip04Ducháč Radek21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:31338:431Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
-9-78-5 1301
2.Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
-4-6-8  0302
3.Studecký IvanSlavík Jan7-5-8-6 1303
4.Vitvar RomanKodym Tomáš9-7149 3113
5.Brázda AdamNovotný Petr-10-68-3 1314
6.Hauschwitz PavelDufek Lukáš-11-9-7  0315
7.Vitvar RomanOrnst Jan-9-16-10  0316
8.Brázda AdamKodym Tomáš-9-78-8 1317
9.Hauschwitz PavelNovotný Petr-8-14-5  0318
10.Studecký IvanDufek Lukáš-9-7-11  0319
11.Brázda AdamOrnst Jan-99-6-6 13110
12.Hauschwitz PavelKodym Tomáš-18-8-7  03  
13.Studecký IvanNovotný Petr         
14.Vitvar RomanDufek Lukáš         
15.Hauschwitz PavelOrnst Jan         
16.Studecký IvanKodym Tomáš         
17.Vitvar RomanNovotný Petr         
18.Brázda AdamDufek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Studecký Ivan02Slavík Jan10
Vitvar Roman11Kodym Tomáš11
Brázda Adam03Novotný Petr20
Hauschwitz Pavel02Dufek Lukáš20
   Ornst Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ValdiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí Míru 1, Valdice 507 11, administrativní budova vězeňské služby ČRRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31665:647Sokol Valdice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Martin st.
Jirásek Milan
 
 
Kazda Vojtěch
Fejfar Jakub
 
 
-5267 3110
2.Kohout Pavel
Kašpar Petr
 
 
Šmidrkal Jan
Knap Lukáš
 
 
7-868 3120
3.Kašpar PetrŠmidrkal Jan7-7-4793230
4.Jirásek Martin st.Kazda Vojtěch7-8-96-62331
5.Jirásek MilanKnap Lukáš666  3041
6.Kohout PavelFejfar Jakub6610  3051
7.Jirásek Martin st.Šmidrkal Jan-510-9-9 1352
8.Jirásek MilanKazda Vojtěch667  3062
9.Kohout PavelKnap Lukáš12-9-136-52363
10.Kašpar PetrFejfar Jakub-4-2-5  0364
11.Jirásek MilanŠmidrkal Jan118-7-2-92365
12.Kohout PavelKazda Vojtěch10107  3075
13.Kašpar PetrKnap Lukáš-5-7-8  0376
14.Jirásek Martin st.Fejfar Jakub-7-8-9  0377
15.Kohout PavelŠmidrkal Jan9103  3087
16.Kašpar PetrKazda Vojtěch-10-981183297
17.Jirásek Martin st.Knap Lukáš911-4-7-142398
18.Jirásek MilanFejfar Jakub9-894 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kašpar Petr22Šmidrkal Jan22
Jirásek Martin st.04Kazda Vojtěch13
Jirásek Milan31Knap Lukáš31
Kohout Pavel31Fejfar Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:32388:487Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Jiří
Píše Pavel
 
 
Lebeda Matyáš
Jirásek Martin ml.
 
 
7-10-48-12301
2.Chládek Martin
Bohdanecký Jakub
 
 
Janovský Dan
Tesolin Riccardo
 
 
-5710-9-32302
3.Píše PavelTesolin Riccardo10124  3012
4.Mrázek JiříJanovský Dan9-610-4-42313
5.Bohdanecký JakubJirásek Martin ml.-15-7-6  0314
6.Chládek MartinLebeda Matyáš-7-9-2  0315
7.Mrázek JiříTesolin Riccardo-101057 3125
8.Bohdanecký JakubJanovský Dan-6-7-7  0326
9.Chládek MartinJirásek Martin ml.-5-9-5  0327
10.Píše PavelLebeda Matyáš-7-8-7  0328
11.Bohdanecký JakubTesolin Riccardo89-510 3138
12.Chládek MartinČepelka Jan-10-4-6  0339
13.Píše PavelJirásek Martin ml.-9-9-9  03310
14.Mrázek JiříLebeda Matyáš3-9   11  
15.Chládek MartinTesolin Riccardo         
16.Píše PavelČepelka Jan         
17.Mrázek JiříJirásek Martin ml.         
18.Bohdanecký JakubLebeda Matyáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Píše Pavel12Tesolin Riccardo03
Mrázek Jiří11Janovský Dan20
Bohdanecký Jakub12Jirásek Martin ml.30
Chládek Martin03Lebeda Matyáš20
   Čepelka Jan10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7402:276TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Karel
Brůna Petr
 
 
Kačer Radek
Polívka Martin ml.
 
 
899  3010
2.Malík Lukáš
Ježek Robert
 
 
Truněček Martin
Řehounek Kristian
 
 
87-92 3120
3.Brůna PetrKačer Radek867  3030
4.Malík KarelTruněček Martin974  3040
5.Ježek RobertPolívka Martin ml.-79-33-52341
6.Malík LukášŘehounek Kristian-9-76663251
7.Malík KarelKačer Radek1067  3061
8.Ježek RobertTruněček Martin269  3071
9.Malík LukášPolívka Martin ml.-84410 3181
10.Brůna PetrŘehounek Kristian262  3091
11.Ježek RobertKačer Radek674  30101
12.Malík LukášTruněček Martin         
13.Brůna PetrPolívka Martin ml.         
14.Malík KarelŘehounek Kristian         
15.Malík LukášKačer Radek         
16.Brůna PetrTruněček Martin         
17.Malík KarelPolívka Martin ml.         
18.Ježek RobertŘehounek Kristian         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brůna Petr20Kačer Radek03
Malík Karel20Truněček Martin02
Ježek Robert21Polívka Martin ml.11
Malík Lukáš20Řehounek Kristian02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS