Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jar.-Josefov 2 BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:06Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:34562:551Baník Rtyně v Podkrk.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valeš Jakub
Tomanec Jan
 
 
Ducháč Radek
Valčík Roman
 
 
-7-7-8  0301
2.Tuček Dušan
Havrlant Zdeněk
 
 
Martin Petr
Koblížek Oldřich
 
 
9-6-8-8 1302
3.Tuček DušanKoblížek Oldřich7610  3012
4.Havrlant ZdeněkMartin Petr2-8-69-112313
5.Valeš JakubValčík Roman564  3023
6.Pelikus BronislavDucháč Radek-105-7-16 1324
7.Havrlant ZdeněkKoblížek Oldřich-1054-6-82325
8.Valeš JakubMartin Petr6-96-1073235
9.Pelikus BronislavValčík Roman5-665 3145
10.Tuček DušanDucháč Radek7-886 3155
11.Valeš JakubKoblížek Oldřich-8-665-62356
12.Pelikus BronislavMartin Petr-8-63-3 1357
13.Tuček DušanValčík Roman-1011-8-6 1358
14.Havrlant ZdeněkDucháč Radek-8-109-10 1359
15.Pelikus BronislavKoblížek Oldřich-9-8-8  03510
16.Tuček DušanMartin Petr-119-6-6 13  
17.Havrlant ZdeněkValčík Roman         
18.Valeš JakubDucháč Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tuček Dušan21Koblížek Oldřich31
Havrlant Zdeněk03Martin Petr21
Valeš Jakub21Valčík Roman12
Pelikus Bronislav13Ducháč Radek21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan BroumovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:
-1 b.Broum
BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23534:511Jiskra Jaroměř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hardubej Eduard ml.
Vojtíšek Radomír ml.
 
 
Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
-4-911-7 1301
2.Dax Ondřej
Divecký Filip
 
 
Brzecki Pawel
Vodal Vladimír
 
 
-7898 3111
3.Dax OndřejGombarčík Karel ml.-5-3-4  0312
4.Vojtíšek Radomír ml.Vodal Vladimír1098  3022
5.Divecký FilipKollert David6113  3032
6.Hardubej Eduard ml.Brzecki Pawel3-75-553242
7.Vojtíšek Radomír ml.Gombarčík Karel ml.-2-8-7  0343
8.Divecký FilipVodal Vladimír-6-1071043253
9.Hardubej Eduard ml.Kollert David4-9-104-82354
10.Dax OndřejBrzecki Pawel487  3064
11.Divecký FilipGombarčík Karel ml.6107  3074
12.Hardubej Eduard ml.Vodal Vladimír10-9119 3184
13.Dax OndřejKollert David-9-47-2 1385
14.Vojtíšek Radomír ml.Brzecki Pawel-581010 3195
15.Hardubej Eduard ml.Gombarčík Karel ml.610-78 31105
16.Dax OndřejVodal Vladimír         
17.Vojtíšek Radomír ml.Kollert David         
18.Divecký FilipBrzecki Pawel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dax Ondřej12Gombarčík Karel ml.22
Vojtíšek Radomír ml.21Vodal Vladimír03
Divecký Filip30Kollert David21
Hardubej Eduard ml.31Brzecki Pawel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:33606:611TJ Nová Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Knap Lukáš
Šmidrkal Jan
 
 
-9-4810-22301
2.Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
Kazda Vojtěch
Fejfar Jakub
 
 
969  3011
3.Studecký IvanŠmidrkal Jan-911-4-4 1312
4.Brázda AdamFejfar Jakub566  3022
5.Vitvar RomanKazda Vojtěch-55-4-9 1323
6.Hauschwitz PavelKnap Lukáš6-6-13763233
7.Brázda AdamŠmidrkal Jan-188-6-9 1334
8.Vitvar RomanFejfar Jakub-8-66-9 1335
9.Hauschwitz PavelKazda Vojtěch-9-158-9 1336
10.Studecký IvanKnap Lukáš-8-9810-52337
11.Vitvar RomanŠmidrkal Jan-7-10-9  0338
12.Hauschwitz PavelFejfar Jakub586  3048
13.Studecký IvanKazda Vojtěch-6-6-10  0349
14.Brázda AdamKnap Lukáš589  3059
15.Hauschwitz PavelŠmidrkal Jan10-598 3169
16.Studecký IvanFejfar Jakub853  3079
17.Brázda AdamKazda Vojtěch-11-87-8 13710
18.Vitvar RomanKnap Lukáš3-971 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Studecký Ivan13Šmidrkal Jan31
Brázda Adam22Fejfar Jakub13
Vitvar Roman03Kazda Vojtěch40
Hauschwitz Pavel31Knap Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ValdiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí Míru 1, Valdice 507 11, administrativní budova vězeňské služby ČRRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:37498:592Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Martin st.
Jirásek Milan
 
 
Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
8-1-5-2 1301
2.Kohout Pavel
Kašpar Petr
 
 
Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
-47-79143211
3.Kašpar PetrSlavík Jan-6-3-3  0312
4.Jirásek Martin st.Ornst Jan694  3022
5.Kohout PavelKodym Tomáš38-612 3132
6.Jirásek MilanNovotný Petr-5-3-9  0333
7.Jirásek Martin st.Slavík Jan7-7-9-6 1334
8.Kohout PavelOrnst Jan58-74 3144
9.Jirásek MilanKodym Tomáš76-6-1043254
10.Kašpar PetrNovotný Petr-6-412-4 1355
11.Kohout PavelSlavík Jan-4-7-5  0356
12.Jirásek MilanDufek Lukáš36-109 3166
13.Kašpar PetrKodym Tomáš-5-6-8  0367
14.Jirásek Martin st.Novotný Petr-2-64-3 1368
15.Jirásek MilanSlavík Jan587  3078
16.Kašpar PetrDufek Lukáš8-8-7-5 1379
17.Jirásek Martin st.Kodym Tomáš-6-4-2  03710
18.Kohout PavelNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kašpar Petr04Slavík Jan31
Jirásek Martin st.13Ornst Jan02
Kohout Pavel21Kodym Tomáš22
Jirásek Milan31Novotný Petr30
   Dufek Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11455:331DTJ-Slavia Hr. Králové D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Jiří
Šumpík Viktor
 
 
Truněček Martin
Řehounek Kristian
 
 
-9-106-5 1301
2.Daněk Roman
Chládek Martin
 
 
Pek Jan
Zoubek Šimon
 
 
418  3011
3.Daněk RomanTruněček Martin-79-8393221
4.Chládek MartinŘehounek Kristian879  3031
5.Mrázek JiříZoubek Šimon786  3041
6.Šumpík ViktorPek Jan874  3051
7.Chládek MartinTruněček Martin-12-75-8 1352
8.Mrázek JiříŘehounek Kristian86-149 3162
9.Šumpík ViktorZoubek Šimon656  3072
10.Daněk RomanPek Jan6-913 3182
11.Mrázek JiříTruněček Martin5710  3092
12.Šumpík ViktorŘehounek Kristian44-138 31102
13.Daněk RomanZoubek Šimon         
14.Chládek MartinPek Jan         
15.Šumpík ViktorTruněček Martin         
16.Daněk RomanŘehounek Kristian         
17.Chládek MartinZoubek Šimon         
18.Mrázek JiříPek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Daněk Roman20Truněček Martin12
Chládek Martin11Řehounek Kristian03
Mrázek Jiří30Zoubek Šimon02
Šumpík Viktor30Pek Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:37581:619Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Karel
Brůna Petr
 
 
Janovský Dan
Tesolin Riccardo
 
 
968  3010
2.Malík Lukáš
Malík Tomáš
 
 
Lebeda Matyáš
Jirásek Martin ml.
 
 
-10-10-5  0311
3.Brůna PetrJanovský Dan-10-8-5  0312
4.Malík TomášLebeda Matyáš-210-8-7 1313
5.Malík KarelJirásek Martin ml.-11-101012123223
6.Malík LukášTesolin Riccardo6-875 3133
7.Malík TomášJanovský Dan-8-7-6  0334
8.Malík KarelLebeda Matyáš-66-9-1 1335
9.Malík LukášJirásek Martin ml.-9-8-10  0336
10.Brůna PetrTesolin Riccardo8-9-10823246
11.Malík KarelJanovský Dan5-7-610-52347
12.Malík LukášLebeda Matyáš6-25-6-92348
13.Brůna PetrJirásek Martin ml.97-154 3158
14.Malík TomášČepelka Jan-10-7-2  0359
15.Malík LukášJanovský Dan598  3069
16.Brůna PetrLebeda Matyáš-7794 3179
17.Malík TomášJirásek Martin ml.-8-7-7  03710
18.Malík KarelČepelka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brůna Petr31Janovský Dan31
Malík Tomáš04Lebeda Matyáš31
Malík Karel12Jirásek Martin ml.22
Malík Lukáš22Tesolin Riccardo02
   Čepelka Jan10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS