Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jar.-Josefov 2 BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:15507:387Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesolin Riccardo
Janovský Dan
 
 
Havrlant Zdeněk
Šorm Luboš ml.
 
 
8-10410 3110
2.Čepelka Jan
Jirásek Martin ml.
 
 
Čenovský David
Valeš Jakub
 
 
-10-9-6  0311
3.Tesolin RiccardoČenovský David-7-10-9  0312
4.Čepelka JanValeš Jakub1286  3022
5.Jirásek Martin ml.Šorm Luboš ml.84-125 3132
6.Janovský DanHavrlant Zdeněk686  3042
7.Čepelka JanČenovský David3-8-9-11 1343
8.Jirásek Martin ml.Valeš Jakub338  3053
9.Janovský DanŠorm Luboš ml.-12238 3163
10.Tesolin RiccardoHavrlant Zdeněk949  3073
11.Jirásek Martin ml.Čenovský David796  3083
12.Janovský DanValeš Jakub458  3093
13.Tesolin RiccardoŠorm Luboš ml.-610-119-92394
14.Čepelka JanHavrlant Zdeněk563  30104
15.Janovský DanČenovský David         
16.Tesolin RiccardoValeš Jakub         
17.Čepelka JanŠorm Luboš ml.         
18.Jirásek Martin ml.Havrlant Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tesolin Riccardo12Čenovský David21
Čepelka Jan21Valeš Jakub03
Jirásek Martin ml.30Šorm Luboš ml.12
Janovský Dan30Havrlant Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:25546:523Sokol PP Hr. Králové 2 E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívka Martin ml.
Truněček Martin
 
 
Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
-87-5-10 1301
2.Kačer Radek
Hýbl Jan
 
 
Divecký Filip
Dax Ondřej
 
 
-6-8-8  0302
3.Polívka Martin ml.Divecký Filip6-988 3112
4.Hýbl JanHrycík Radim-187-6883222
5.Truněček MartinHardubej Eduard ml.-3-6-6  0323
6.Kačer RadekDax Ondřej51011  3033
7.Hýbl JanDivecký Filip9-598 3143
8.Truněček MartinHrycík Radim-7-74-10 1344
9.Kačer RadekHardubej Eduard ml.6-777 3154
10.Polívka Martin ml.Dax Ondřej10-8-10553264
11.Truněček MartinDivecký Filip-8-6-4  0365
12.Kačer RadekHrycík Radim8-789 3175
13.Polívka Martin ml.Hardubej Eduard ml.564  3085
14.Hýbl JanVojtíšek Radomír ml.8-10910 3195
15.Kačer RadekDivecký Filip7-749 31105
16.Polívka Martin ml.Hrycík Radim         
17.Hýbl JanHardubej Eduard ml.         
18.Truněček MartinVojtíšek Radomír ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polívka Martin ml.30Divecký Filip13
Hýbl Jan30Hrycík Radim12
Truněček Martin03Hardubej Eduard ml.12
Kačer Radek40Dax Ondřej02
   Vojtíšek Radomír ml.01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StěžeryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10435:334Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
Mrázek Jiří
Šumpík Viktor
 
 
1146  3010
2.Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
Daněk Roman
Chládek Martin
 
 
6612  3020
3.Slavík JanŠumpík Viktor7-797 3130
4.Kodym TomášMrázek Jiří10117  3040
5.Novotný PetrChládek Martin756  3050
6.Ornst JanDaněk Roman9-885 3160
7.Kodym Tomᚊumpík Viktor-858-7-72361
8.Novotný PetrMrázek Jiří638  3071
9.Ornst JanChládek Martin787  3081
10.Dufek LukášDaněk Roman-7-8-8  0382
11.Novotný PetrŠumpík Viktor65-94 3192
12.Ornst JanMrázek Jiří106-55 31102
13.Dufek LukášChládek Martin         
14.Kodym TomášDaněk Roman         
15.Ornst JanŠumpík Viktor         
16.Dufek LukášMrázek Jiří         
17.Kodym TomášChládek Martin         
18.Novotný PetrDaněk Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Jan10Šumpík Viktor12
Kodym Tomáš11Mrázek Jiří03
Novotný Petr30Chládek Martin02
Ornst Jan30Daněk Roman11
Dufek Lukáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová PakaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 2.ZŠ Nová PakaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:32372:452TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kazda Vojtěch
Fejfar Jakub
 
 
Malík Lukáš
Ježek Robert
 
 
-8-8-14  0301
2.Knap Lukáš
Šmidrkal Jan
 
 
Malík Karel
Brůna Petr
 
 
3-8105 3111
3.Knap LukášBrůna Petr10-9-8-2 1312
4.Kazda VojtěchMalík Lukáš-6-9-6  0313
5.Fejfar JakubJežek Robert6105  3023
6.Šmidrkal JanMalík Karel-6-4-9  0324
7.Kazda VojtěchBrůna Petr5-49-11-42325
8.Fejfar JakubMalík Lukáš-7-2-5  0326
9.Šmidrkal JanJežek Robert7-656 3136
10.Knap LukášMalík Karel-1-83-5 1337
11.Fejfar JakubBrůna Petr-3-5-5  0338
12.Šmidrkal JanMalík Lukáš-10-105-8 1339
13.Knap LukášJežek Robert-11-8-5  03310
14.Kazda VojtěchMalík Karel         
15.Šmidrkal JanBrůna Petr         
16.Knap LukášMalík Lukáš         
17.Kazda VojtěchJežek Robert         
18.Fejfar JakubMalík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knap Lukáš03Brůna Petr30
Kazda Vojtěch02Malík Lukáš30
Fejfar Jakub12Ježek Robert12
Šmidrkal Jan12Malík Karel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:25549:512Slovan Broumov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
48-8-393210
2.Brzecki Pawel
Vodal Vladimír
 
 
Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
5-7-9-5 1311
3.Vodal VladimírHauschwitz Pavel-7-3-4  0312
4.Kollert DavidBrázda Adam989  3022
5.Brzecki PawelVitvar Roman-8-7-6  0323
6.Gombarčík Karel ml.Studecký Ivan-7694 3133
7.Kollert DavidHauschwitz Pavel5-510-7-92334
8.Brzecki PawelBrázda Adam-48-9663244
9.Gombarčík Karel ml.Vitvar Roman-97-7473254
10.Vodal VladimírStudecký Ivan15-9-8773264
11.Brzecki PawelHauschwitz Pavel-7-10101163274
12.Gombarčík Karel ml.Brázda Adam-86-10753284
13.Vodal VladimírVitvar Roman682  3094
14.Kollert DavidStudecký Ivan669  30104
15.Gombarčík Karel ml.Hauschwitz Pavel1012   20  
16.Vodal VladimírBrázda Adam         
17.Kollert DavidVitvar Roman         
18.Brzecki PawelStudecký Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vodal Vladimír21Hauschwitz Pavel21
Kollert David21Brázda Adam03
Brzecki Pawel21Vitvar Roman12
Gombarčík Karel ml.30Studecký Ivan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ValdiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:30362:430Sokol Valdice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek Oldřich
Hlávka Jiří
 
 
Jirásek Martin st.
Jirásek Milan
 
 
-1-7-5  0301
2.Ducháč Radek
Valčík Roman
 
 
Kašpar Petr
Kohout Pavel
 
 
-99-93-122302
3.Hlávka JiříKohout Pavel-4-5-9  0303
4.Valčík RomanJirásek Milan-114-9-11 1304
5.Ducháč RadekKašpar Petr9117  3014
6.Koblížek OldřichJirásek Martin st.-6-76-8 1315
7.Valčík RomanKohout Pavel4910  3025
8.Ducháč RadekJirásek Milan-5-8-2  0326
9.Koblížek OldřichKašpar Petr-10-7-6  0327
10.Hlávka JiříJirásek Martin st.-78-97-92328
11.Ducháč RadekKohout Pavel-6-6-6  0329
12.Koblížek OldřichJirásek Milan5-8-7-7 13210
13.Hlávka JiříKašpar Petr         
14.Valčík RomanJirásek Martin st.         
15.Koblížek OldřichKohout Pavel         
16.Hlávka JiříJirásek Milan         
17.Valčík RomanKašpar Petr         
18.Ducháč RadekJirásek Martin st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlávka Jiří02Kohout Pavel21
Valčík Roman11Jirásek Milan30
Ducháč Radek12Kašpar Petr11
Koblížek Oldřich03Jirásek Martin st.20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS