Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ValdiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jar.-Josefov 2 BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí Míru 1, Valdice 507 11, administrativní budova vězeňské služby ČRRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25597:510Sokol Valdice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Martin st.
Jirásek Milan
 
 
Valeš Jakub
Čenovský David
 
 
95-5-953210
2.Kašpar Petr
Kohout Pavel
 
 
Nedomlel Lukáš
Havrlant Zdeněk
 
 
-107710 3120
3.Kašpar PetrČenovský David-45-10-8 1321
4.Jirásek Martin st.Valeš Jakub-9-12-8  0322
5.Jirásek MilanHavrlant Zdeněk927  3032
6.Kohout PavelNedomlel Lukáš651  3042
7.Jirásek Martin st.Čenovský David-47-9-6 1343
8.Jirásek MilanValeš Jakub4153  3053
9.Kohout PavelHavrlant Zdeněk344  3063
10.Kašpar PetrNedomlel Lukáš9-39-7103273
11.Jirásek MilanČenovský David-64-4-8 1374
12.Kohout PavelValeš Jakub72-96 3184
13.Kašpar PetrHavrlant Zdeněk9-8-8-7 1385
14.Jirásek Martin st.Nedomlel Lukáš-878-12-82386
15.Kohout PavelČenovský David833  3096
16.Kašpar PetrValeš Jakub6-8612 31106
17.Jirásek Martin st.Havrlant Zdeněk         
18.Jirásek MilanNedomlel Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kašpar Petr22Čenovský David31
Jirásek Martin st.03Valeš Jakub13
Jirásek Milan21Havrlant Zdeněk12
Kohout Pavel40Nedomlel Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:33499:548Jiskra Jaroměř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studecký Ivan
Brázda Adam
 
 
Dax Ondřej
Divecký Filip
 
 
-7-57-7 1301
2.Vitvar Roman
Hauschwitz Pavel
 
 
Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
-6-59-8 1302
3.Studecký IvanDivecký Filip10102  3012
4.Brázda AdamHrycík Radim-58-8-8 1313
5.Vitvar RomanHardubej Eduard ml.-7-7-9  0314
6.Hauschwitz PavelDax Ondřej-8-7-6  0315
7.Brázda AdamDivecký Filip-96-10-5 1316
8.Vitvar RomanHrycík Radim-5-8-3  0317
9.Hauschwitz PavelHardubej Eduard ml.-998-343227
10.Studecký IvanDax Ondřej83-98 3137
11.Vitvar RomanDivecký Filip876  3047
12.Hauschwitz PavelHrycík Radim-28-8-5 1348
13.Studecký IvanHardubej Eduard ml.6109  3058
14.Brázda AdamDax Ondřej-38-78-92359
15.Hauschwitz PavelDivecký Filip677  3069
16.Studecký IvanHrycík Radim-7-11-5  03610
17.Brázda AdamHardubej Eduard ml.-7-7-7  03  
18.Vitvar RomanDax Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Studecký Ivan31Divecký Filip13
Brázda Adam03Hrycík Radim40
Vitvar Roman12Hardubej Eduard ml.12
Hauschwitz Pavel22Dax Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35685:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Jiří
Šumpík Viktor
 
 
Koblížek Oldřich
Martin Petr
 
 
-10-554-72301
2.Píše Pavel
Bohdanecký Jakub
 
 
Ducháč Radek
Valčík Roman
 
 
-3-5-6  0302
3.Mrázek JiříMartin Petr98-9-953212
4.Bohdanecký JakubKoblížek Oldřich-8887 3122
5.Píše PavelValčík Roman57-104 3132
6.Šumpík ViktorDucháč Radek8410  3042
7.Bohdanecký JakubMartin Petr8-89-8-72343
8.Píše PavelKoblížek Oldřich-9-4-7  0344
9.Šumpík ViktorValčík Roman7-11-8-6 1345
10.Mrázek JiříDucháč Radek-97-9-8 1346
11.Píše PavelMartin Petr-69811 3156
12.Šumpík ViktorKoblížek Oldřich698  3066
13.Mrázek JiříValčík Roman8-8-10833276
14.Bohdanecký JakubDucháč Radek-9877 3186
15.Šumpík ViktorMartin Petr3-98-10-102387
16.Mrázek JiříKoblížek Oldřich599  3097
17.Bohdanecký JakubValčík Roman-5-859-72398
18.Píše PavelDucháč Radek-10-9-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mrázek Jiří31Martin Petr22
Bohdanecký Jakub22Koblížek Oldřich13
Píše Pavel22Valčík Roman22
Šumpík Viktor22Ducháč Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan BroumovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14481:375TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Karel
Jenčík Ladislav
 
 
Brzecki Pawel
Vodal Vladimír
 
 
10-9-811-92301
2.Malík Lukáš
Viesner Vojtěch
 
 
Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
-68-9-4 1302
3.Viesner VojtěchGombarčík Karel ml.-9-13-7  0303
4.Malík KarelVodal Vladimír2-935 3113
5.Malík LukášKollert David9-89-443223
6.Brůna PetrBrzecki Pawel97-127 3133
7.Malík KarelGombarčík Karel ml.-7675 3143
8.Malík LukášVodal Vladimír963  3053
9.Brůna PetrKollert David777  3063
10.Viesner VojtěchBrzecki Pawel1066  3073
11.Malík LukášGombarčík Karel ml.930  3083
12.Brůna PetrVodal Vladimír955  3093
13.Viesner VojtěchKollert David947  30103
14.Malík KarelBrzecki Pawel         
15.Brůna PetrGombarčík Karel ml.         
16.Viesner VojtěchVodal Vladimír         
17.Malík KarelKollert David         
18.Malík LukášBrzecki Pawel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Viesner Vojtěch21Gombarčík Karel ml.12
Malík Karel20Vodal Vladimír03
Malík Lukáš30Kollert David03
Brůna Petr30Brzecki Pawel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:13431:353Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čepelka Jan
Janovský Dan
 
 
Kazda Vojtěch
Fejfar Jakub
 
 
874  3010
2.Jirásek Martin ml.
Tesolin Riccardo
 
 
Šmidrkal Jan
Knap Lukáš
 
 
-8-5-5  0311
3.Tesolin RiccardoŠmidrkal Jan-8-9-7  0312
4.Čepelka JanKnap Lukáš-10588 3122
5.Jirásek Martin ml.Kazda Vojtěch8-768 3132
6.Janovský DanFejfar Jakub595  3042
7.Čepelka JanŠmidrkal Jan-8812-973252
8.Jirásek Martin ml.Knap Lukáš9-764 3162
9.Janovský DanKazda Vojtěch356  3072
10.Tesolin RiccardoFejfar Jakub1047  3082
11.Jirásek Martin ml.Šmidrkal Jan9-613-483292
12.Janovský DanKnap Lukáš575  30102
13.Tesolin RiccardoKazda Vojtěch         
14.Čepelka JanFejfar Jakub         
15.Janovský DanŠmidrkal Jan         
16.Tesolin RiccardoKnap Lukáš         
17.Čepelka JanKazda Vojtěch         
18.Jirásek Martin ml.Fejfar Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tesolin Riccardo11Šmidrkal Jan12
Čepelka Jan20Knap Lukáš03
Jirásek Martin ml.30Kazda Vojtěch02
Janovský Dan30Fejfar Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:35489:560Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mynář Marian
Zeman Daniel
 
 
Ornst Jan
Slavík Jan
 
 
-710-9-9 1301
2.Kačer Radek
Kopecký Tadeáš
 
 
Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
-79-7-8 1302
3.Mynář MarianKodym Tomáš9-8-44-62303
4.Zeman DanielOrnst Jan1110-8-913213
5.Kopecký TadeášSlavík Jan-58-97-72314
6.Kačer RadekNovotný Petr-57-3-9 1315
7.Zeman DanielKodym Tomáš986  3025
8.Kopecký TadeášOrnst Jan-8-910-5 1326
9.Kačer RadekSlavík Jan-6-88-7 1327
10.Mynář MarianNovotný Petr-5-6-5  0328
11.Kopecký TadeášKodym Tomáš-67-9723238
12.Kačer RadekOrnst Jan7-689 3148
13.Mynář MarianSlavík Jan9-29-7-92349
14.Zeman DanielNovotný Petr-6-2-5  03410
15.Kačer RadekKodym Tomáš-779  21  
16.Mynář MarianOrnst Jan         
17.Zeman DanielSlavík Jan         
18.Kopecký TadeášNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mynář Marian03Kodym Tomáš12
Zeman Daniel21Ornst Jan12
Kopecký Tadeáš12Slavík Jan30
Kačer Radek12Novotný Petr30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS