Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Jaroměř BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:20Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:31278:408Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doubek Ondřej
Valčík Lukáš
 
 
Kycelt Petr
Cudlín Michael
 
 
-9-1-9  0301
2.Pilař Jiří
Divecký Jan
 
 
Kycelt Martin
Šedivý Roman
 
 
-6-997-92302
3.Doubek OndřejCudlín Michael-5-6-6  0303
4.Valčík LukášKycelt Petr-2-5-3  0304
5.Pilař JiříŠedivý Roman-8-7-4  0305
6.Divecký JanKycelt Martin8-1168 3115
7.Valčík LukášCudlín Michael-4-6-6  0316
8.Pilař JiříKycelt Petr-4-6-6  0317
9.Divecký JanŠedivý Roman-7-49-6 1318
10.Doubek OndřejKycelt Martin-9-77-10 1319
11.Pilař JiříCudlín Michael-710-4-3 13110
12.Divecký JanKycelt Petr         
13.Doubek OndřejŠedivý Roman         
14.Valčík LukášKycelt Martin         
15.Divecký JanCudlín Michael         
16.Doubek OndřejKycelt Petr         
17.Valčík Lukᚊedivý Roman         
18.Pilař JiříKycelt Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doubek Ondřej02Cudlín Michael30
Valčík Lukáš02Kycelt Petr20
Pilař Jiří03Šedivý Roman20
Divecký Jan11Kycelt Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový BydžovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jar.-Josefov 2 CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční773 50401Nový Bydžov sokolovna 1 poschodíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34639:638nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurička Stanislav st.
Vlášek Vladimír
 
 
Slobodzian Adam
Nedomlel Lukáš
 
 
-54815 3110
2.Kraus Adam
Veselý František
 
 
Tomanec Jan
Pelikus Bronislav
 
 
-97-10943220
3.Kraus AdamSlobodzian Adam-4-88-12 1321
4.Vlášek VladimírNedomlel Lukáš-16-7-5 1322
5.Veselý FrantišekTomanec Jan-10-8107-72323
6.Jurička Stanislav st.Pelikus Bronislav79-122 3133
7.Vlášek VladimírSlobodzian Adam-4-5-3  0334
8.Veselý FrantišekNedomlel Lukáš-77-4-9 1335
9.Jurička Stanislav st.Tomanec Jan796  3045
10.Kraus AdamPelikus Bronislav-15-477-72346
11.Veselý FrantišekSlobodzian Adam89-62 3156
12.Jurička Stanislav st.Nedomlel Lukáš-7-47683266
13.Kraus AdamTomanec Jan1810  3076
14.Vlášek VladimírPelikus Bronislav-9-7-7  0377
15.Jurička Stanislav st.Slobodzian Adam3115  3087
16.Kraus AdamNedomlel Lukáš-95-96-42388
17.Vlášek VladimírTomanec Jan-9-2-4  0389
18.Veselý FrantišekPelikus Bronislav868  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kraus Adam13Slobodzian Adam22
Vlášek Vladimír04Nedomlel Lukáš31
Veselý František22Tomanec Jan22
Jurička Stanislav st.40Pelikus Bronislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NemyčevesVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140, u kostelaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:25572:522Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trč Roman ml.
Rohlíček Jan
 
 
Šulc Petr
Kléma Jan
 
 
58-67 3110
2.Kazda Petr
Brett Ondřej
 
 
Krýza Luděk
Jež Rostislav
 
 
588  3020
3.Rohlíček JanJež Rostislav-168-5-6 1321
4.Kazda PetrKrýza Luděk-95-5-7 1322
5.Brett OndřejŠulc Petr26-68 3132
6.Trč Roman ml.Kléma Jan4-1310-10103242
7.Kazda PetrJež Rostislav-11-5-6  0343
8.Brett OndřejKrýza Luděk-8-65-8 1344
9.Trč Roman ml.Šulc Petr688  3054
10.Rohlíček JanKléma Jan-8-11-12  0355
11.Brett OndřejJež Rostislav129-13 3165
12.Trč Roman ml.Krýza Luděk977  3075
13.Rohlíček JanŠulc Petr65-9-1493285
14.Kazda PetrKléma Jan-74-6773295
15.Trč Roman ml.Jež Rostislav9-935 31105
16.Rohlíček JanKrýza Luděk-58-7  12  
17.Kazda PetrŠulc Petr         
18.Brett OndřejKléma Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rohlíček Jan12Jež Rostislav22
Kazda Petr12Krýza Luděk21
Brett Ondřej21Šulc Petr03
Trč Roman ml.40Kléma Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:25642:592TJ Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraštil Tomáš
Soukup Jiří
 
 
Štrobl Rudolf
Sixta Vít
 
 
-9-99873210
2.Kříž Milan ml.
Sebera Petr
 
 
Sixta Daniel
Brož Petr
 
 
-10688 3120
3.Vraštil TomášSixta Vít10-5-4-8 1321
4.Soukup JiříŠtrobl Rudolf7-128-12-102322
5.Sebera PetrSixta Daniel7-83-7-82323
6.Kříž Milan ml.Brož Petr57-810 3133
7.Soukup JiříSixta Vít-8914-9-112334
8.Sebera PetrŠtrobl Rudolf8-81314 3144
9.Kříž Milan ml.Sixta Daniel618  3054
10.Vraštil TomášBrož Petr10-51110 3164
11.Sebera PetrSixta Vít91010  3074
12.Kříž Milan ml.Štrobl Rudolf-105-55113284
13.Vraštil TomášSixta Daniel5-9-3-9 1385
14.Soukup JiříBrož Petr6-59-6113295
15.Kříž Milan ml.Sixta Vít936  30105
16.Vraštil Tomᚊtrobl Rudolf         
17.Soukup JiříSixta Daniel         
18.Sebera PetrBrož Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vraštil Tomáš12Sixta Vít22
Soukup Jiří12Štrobl Rudolf12
Sebera Petr21Sixta Daniel21
Kříž Milan ml.40Brož Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České MeziříčíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník VamberkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:35552:584Baník Vamberk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívka Marian
Černohorský Jindřich
 
 
Jakubec Jan
Vrkoslav Martin
 
 
-59-10933210
2.Klemperer Jan
Mokrejš Zbyněk
 
 
Valášek Milan
Kotyza Ondřej
 
 
-9975 3120
3.Černohorský JindřichJakubec Jan-8-9-3  0321
4.Klemperer JanVrkoslav Martin76-115 3131
5.Polívka MarianValášek Milan-9-8510-52332
6.Mokrejš ZbyněkKotyza Ondřej749  3042
7.Klemperer JanJakubec Jan-1-4-10  0343
8.Polívka MarianVrkoslav Martin-66-8-8 1344
9.Mokrejš ZbyněkValášek Milan8-17-98-32345
10.Černohorský JindřichKotyza Ondřej-10-377-52346
11.Polívka MarianJakubec Jan-5-10-5  0347
12.Mokrejš ZbyněkVrkoslav Martin966  3057
13.Černohorský JindřichValášek Milan-5-12-9  0358
14.Klemperer JanKotyza Ondřej8-968 3168
15.Mokrejš ZbyněkJakubec Jan-75-8-7 1369
16.Černohorský JindřichVrkoslav Martin-11-10-6  03610
17.Klemperer JanValášek Milan         
18.Polívka MarianKotyza Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černohorský Jindřich04Jakubec Jan40
Klemperer Jan21Vrkoslav Martin22
Polívka Marian03Valášek Milan30
Mokrejš Zbyněk22Kotyza Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Nové Město n.M.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:16453:367DTJ-Slavia Hr. Králové E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pugzík Antonín
Kubíček Pavel
 
 
Martinek Milan
Bín Roman
 
 
-9-35-2 1301
2.Píše Pavel
Bohdanecký Jakub
 
 
Zmátlo Jan
Šrůtek Milan
 
 
8-3105 3111
3.Kubíček PavelZmátlo Jan-7154 3121
4.Bohdanecký JakubŠrůtek Milan7-996 3131
5.Pugzík AntonínBín Roman-12859 3141
6.Píše PavelMartinek Milan-4-12-9  0342
7.Bohdanecký JakubZmátlo Jan81-55 3152
8.Pugzík AntonínŠrůtek Milan811-28 3162
9.Píše PavelBín Roman-910-61073272
10.Kubíček PavelMartinek MilanWO    3082
11.Pugzík AntonínZmátlo Jan7-8410 3192
12.Píše PavelŠrůtek Milan0-659 31102
13.Kubíček PavelBín Roman-10    01  
14.Bohdanecký JakubMartinek Milan         
15.Píše PavelZmátlo Jan         
16.Kubíček PavelŠrůtek Milan         
17.Bohdanecký JakubBín Roman         
18.Pugzík AntonínMartinek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubíček Pavel10Zmátlo Jan03
Bohdanecký Jakub20Šrůtek Milan03
Pugzík Antonín30Bín Roman02
Píše Pavel21Martinek Milan10
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS