Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stará Paka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 50791 Stará Paka, tělocvična ZŠ Stará PakaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:32643:598Sokol Stará Paka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krutský Jiří ml.
Budina Martin
 
 
Rákosník Josef
Novák Jiří
 
 
-8-8-9  0301
2.Pánek Tomáš
Herber Jan
 
 
Částka David
Schlappl Jaroslav
 
 
58-10-9-42302
3.Budina MartinČástka David55-8-863212
4.Pánek TomášNovák Jiří11-81-8-72313
5.Krutský Jiří ml.Schlappl Jaroslav6-7-66103223
6.Herber JanRákosník Josef-6585 3133
7.Pánek TomášČástka David-2646 3143
8.Krutský Jiří ml.Novák Jiří-9-6-8  0344
9.Herber JanSchlappl Jaroslav-131069 3154
10.Budina MartinRákosník Josef-4438 3164
11.Krutský Jiří ml.Částka David-67-5-9 1365
12.Herber JanNovák Jiří7-685 3175
13.Budina MartinSchlappl Jaroslav96-13-993285
14.Pánek TomášRákosník Josef-9-66-8 1386
15.Herber JanČástka David797  3096
16.Budina MartinNovák Jiří-9-9-6  0397
17.Pánek TomášSchlappl Jaroslav776  30107
18.Krutský Jiří ml.Rákosník Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Budina Martin31Částka David13
Pánek Tomáš22Novák Jiří31
Krutský Jiří ml.12Schlappl Jaroslav04
Herber Jan40Rákosník Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová Paka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 2.ZŠ Nová PakaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:20542:476TJ Nová Paka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžek Roman
Grof Lukáš
 
 
Jiřička Josef
Skřivan Jaroslav
 
 
11-7-10-9 1301
2.Luňák Michal
Sochor Martin
 
 
Kycelt Pavel
Kycelt Jakub
 
 
878  3011
3.Grof LukášSkřivan Jaroslav6-7-99-72312
4.Luňák MichalJiřička Josef684  3022
5.Růžek RomanKycelt Jakub-5-75993232
6.Sochor MartinKycelt Pavel-38-81053242
7.Luňák MichalSkřivan Jaroslav1172  3052
8.Růžek RomanJiřička Josef-59-6-7 1353
9.Sochor MartinKycelt Jakub-99-91333263
10.Grof LukášKycelt Pavel77-99 3173
11.Růžek RomanSkřivan Jaroslav9-46-4-52374
12.Sochor MartinJiřička Josef7-753 3184
13.Grof LukášKycelt Jakub187  3094
14.Luňák MichalKycelt Pavel838  30104
15.Sochor MartinSkřivan Jaroslav         
16.Grof LukášJiřička Josef         
17.Luňák MichalKycelt Jakub         
18.Růžek RomanKycelt Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grof Lukáš21Skřivan Jaroslav21
Luňák Michal30Jiřička Josef12
Růžek Roman12Kycelt Jakub03
Sochor Martin30Kycelt Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta Úpice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19534:467Sparta Úpice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sucharda Antonín
Smékal Lubomír
 
 
Sixta Daniel
Kalvach Petr
 
 
725  3010
2.Brát Marek
Berger Martin st.
 
 
Sixta Vít
Doubek Michal
 
 
573  3020
3.Brát MarekSixta Vít79-7-1163230
4.Sucharda AntonínSixta Daniel5106  3040
5.Smékal LubomírKalvach Petr108-217 3150
6.Berger Martin st.Doubek Michal697  3060
7.Sucharda AntonínSixta Vít-6118-9123270
8.Smékal LubomírSixta Daniel65-4-7-122371
9.Berger Martin st.Kalvach Petr-5-8-6  0372
10.Brát MarekDoubek Michal668  3082
11.Smékal LubomírSixta Vít-8-89-1 1383
12.Berger Martin st.Sixta Daniel89-8-9-72384
13.Brát MarekKalvach Petr6-1034 3194
14.Sucharda AntonínDoubek Michal8-695 31104
15.Berger Martin st.Sixta Vít-8-9   02  
16.Brát MarekSixta Daniel         
17.Sucharda AntonínKalvach Petr         
18.Smékal LubomírDoubek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brát Marek30Sixta Vít12
Sucharda Antonín30Sixta Daniel21
Smékal Lubomír12Kalvach Petr12
Berger Martin st.12Doubek Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:11478:362DTJ Hradec Králové F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Pavel
Kolman Ivo
 
 
Horák Jaroslav
Brázda Martin
 
 
710-89 3110
2.Trojan Luděk
Režný Pavel
 
 
Honců Michal
Matěják Jan
 
 
-67-102-82311
3.Kolman IvoHorák Jaroslav884  3021
4.Kubíček PavelBrázda Martin2617  3031
5.Režný PavelHonců Michal-2299 3141
6.Trojan LuděkMatěják Jan132  3051
7.Kubíček PavelHorák Jaroslav3125  3061
8.Režný PavelBrázda Martin259  3071
9.Trojan LuděkHonců Michal11-6-1110-52372
10.Kolman IvoMatěják Jan449  3082
11.Kalenský ŠtěpánHorák Jaroslav9-9-81283292
12.Trojan LuděkBrázda Martin-98138 31102
13.Kolman IvoHonců Michal         
14.Kubíček PavelMatěják Jan         
15.Trojan LuděkHorák Jaroslav         
16.Kolman IvoBrázda Martin         
17.Kubíček PavelHonců Michal         
18.Kalenský ŠtěpánMatěják Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolman Ivo20Horák Jaroslav03
Kubíček Pavel20Brázda Martin03
Režný Pavel20Honců Michal11
Trojan Luděk21Matěják Jan02
Kalenský Štěpán10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lázně BělohradVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jičín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bažantnice Lázně Bělohrad, Herna ST 1. patro nad fotbalovými kabinamiRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27600:567TJ Lázně Bělohrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klejch Filip
Klejch Adam
 
 
Müller Ivan
Harcuba Pavel
 
 
8-6-58-82301
2.Grym Petr
Petřivý Michal
 
 
Fejtek Petr st.
Tázler Jakub
 
 
4-8-9-1 1302
3.Grym PetrTázler Jakub77-4-863212
4.Klejch FilipHarcuba Pavel-10-8-9  0313
5.Klejch AdamMüller Ivan-7783 3123
6.Petřivý MichalFejtek Petr st.795  3033
7.Klejch FilipTázler Jakub-399-6-52334
8.Klejch AdamHarcuba Pavel-8-9-10  0335
9.Petřivý MichalMüller Ivan-111411 3145
10.Grym PetrFejtek Petr st.3-48-893255
11.Klejch AdamTázler Jakub-9-82-4 1356
12.Petřivý MichalHarcuba Pavel7911  3066
13.Grym PetrMüller Ivan-139110 3176
14.Klejch FilipFejtek Petr st.8-1067 3186
15.Petřivý MichalTázler Jakub3510  3096
16.Grym PetrHarcuba Pavel10-9814 31106
17.Klejch FilipMüller Ivan-871211 31  
18.Klejch AdamFejtek Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grym Petr40Tázler Jakub22
Klejch Filip12Harcuba Pavel22
Klejch Adam12Müller Ivan03
Petřivý Michal40Fejtek Petr st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra HořiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Salamandr Hr. KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 1081, 50801 Hořice, Sokolovna TJ Jiskry Hořice, nová hala - balkonRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:28567:569Jiskra Hořice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vzorek Rudolf
Štěpánek Zdeněk
 
 
Malý Tomáš
Hampl Michal
 
 
754  3010
2.Zelený Martin
Zelený Jiří ml.
 
 
Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
147-6-563220
3.Štěpánek ZdeněkHampl Michal-6-3-9  0321
4.Zelený MartinKollár Štěpán107-6-8-72322
5.Zelený Jiří ml.Švorc Jan9-8-7853232
6.Vzorek RudolfKostelecký Jan9107  3042
7.Zelený MartinHampl Michal-3-1-9  0343
8.Zelený Jiří ml.Kollár Štěpán1081  3053
9.Vzorek RudolfŠvorc Jan1059  3063
10.Štěpánek ZdeněkKostelecký Jan5107  3073
11.Zelený Jiří ml.Hampl Michal-10-6-8  0374
12.Vzorek RudolfKollár Štěpán468  3084
13.Štěpánek ZdeněkMalý Tomáš1695  3094
14.Zelený MartinKostelecký Jan98-0-7-72395
15.Vzorek RudolfHampl Michal-7-65-5 1396
16.Štěpánek ZdeněkKollár Štěpán-8-3-9  0397
17.Zelený MartinMalý Tomáš-2-6-3  0398
18.Zelený Jiří ml.Kostelecký Jan548  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štěpánek Zdeněk22Hampl Michal40
Zelený Martin04Kollár Štěpán22
Zelený Jiří ml.31Švorc Jan02
Vzorek Rudolf31Kostelecký Jan13
   Malý Tomáš11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy