Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stará Paka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará Paka, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24575:527Sokol Stará Paka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budina Martin
Krutský Jiří ml.
 
 
Skřivan Jaroslav
Jiřička Josef
 
 
5-14-114-102301
2.Herber Jan
Pánek Tomáš
 
 
Kycelt Pavel
Kycelt Jakub
 
 
-69-5-8 1302
3.Budina MartinSkřivan Jaroslav-8-63993212
4.Pánek TomášJiřička Josef-119125 3122
5.Krutský Jiří ml.Kycelt Jakub-7746 3132
6.Herber JanKycelt Pavel-81074 3142
7.Pánek TomášSkřivan Jaroslav868  3052
8.Krutský Jiří ml.Jiřička Josef-109-2-2 1353
9.Herber JanKycelt Jakub93-12-5103263
10.Budina MartinKycelt Pavel1613  3073
11.Krutský Jiří ml.Skřivan Jaroslav-9-6-7  0374
12.Herber JanJiřička Josef-2-68-11 1375
13.Budina MartinKycelt Jakub857  3085
14.Pánek TomášKycelt Pavel99-76 3195
15.Herber JanSkřivan Jaroslav69-54 31105
16.Budina MartinJiřička Josef         
17.Pánek TomášKycelt Jakub         
18.Krutský Jiří ml.Kycelt Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Budina Martin30Skřivan Jaroslav13
Pánek Tomáš30Jiřička Josef21
Krutský Jiří ml.12Kycelt Jakub03
Herber Jan31Kycelt Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová Paka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 2.ZŠ Nová PakaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:20566:509TJ Nová Paka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňák Michal
Sochor Martin
 
 
Rákosník Josef
Novák Jiří
 
 
-1210-910-32301
2.Růžek Roman
Grof Lukáš
 
 
Schlappl Jaroslav
Částka David
 
 
-86-9-3 1302
3.Grof LukášČástka David-10-678-82303
4.Luňák MichalNovák Jiří55-7-10-22304
5.Růžek RomanSchlappl Jaroslav97-198 3114
6.Sochor MartinRákosník Josef10114  3024
7.Luňák MichalČástka David10611  3034
8.Růžek RomanNovák Jiří-68-6483244
9.Sochor MartinSchlappl Jaroslav962  3054
10.Grof LukášRákosník Josef-8878 3164
11.Růžek RomanČástka David-5-4-5  0365
12.Sochor MartinNovák Jiří97-711 3175
13.Grof LukášSchlappl Jaroslav566  3085
14.Luňák MichalRákosník Josef787  3095
15.Sochor MartinČástka David4116  30105
16.Grof LukášNovák Jiří         
17.Luňák MichalSchlappl Jaroslav         
18.Růžek RomanRákosník Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grof Lukáš21Částka David22
Luňák Michal21Novák Jiří12
Růžek Roman21Schlappl Jaroslav03
Sochor Martin40Rákosník Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta Úpice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:27580:553Sparta Úpice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sucharda Antonín
Smékal Lubomír
 
 
Vitvar Roman
Horák Jaroslav
 
 
-3-6-10  0301
2.Brát Marek
Kocián Libor
 
 
Honců Michal
Matěják Jan
 
 
368  3011
3.Smékal LubomírHorák Jaroslav-8-10-6  0312
4.Sucharda AntonínVitvar Roman9-4-39-72313
5.Kocián LiborHonců Michal-5896 3123
6.Brát MarekMatěják Jan239  3033
7.Sucharda AntonínHorák Jaroslav-49-4-8 1334
8.Kocián LiborVitvar Roman6-686 3144
9.Brát MarekHonců Michal7-5610 3154
10.Smékal LubomírMatěják Jan448  3064
11.Kocián LiborHorák Jaroslav779  3074
12.Brát MarekVitvar Roman72-12-983284
13.Smékal LubomírHonců Michal7-8-1-3 1385
14.Sucharda AntonínMatěják Jan967  3095
15.Brát MarekHorák Jaroslav-118-9-9 1396
16.Smékal LubomírVitvar Roman8-5-10-4 1397
17.Sucharda AntonínHonců Michal11-1164 31107
18.Kocián LiborMatěják Jan553  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smékal Lubomír13Horák Jaroslav31
Sucharda Antonín22Vitvar Roman22
Kocián Libor30Honců Michal13
Brát Marek31Matěják Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:38573:631Tatran Hostinné C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Pavel
Kolman Ivo
 
 
Bartoš Petr st.
Dymák Lukáš
 
 
-5-6-6  0301
2.Trojan Luděk
Režný Pavel
 
 
Drahotský Tomáš
Dymák Ladislav
 
 
-7-44-9 1302
3.Kubíček PavelDymák Lukáš4-7-59-82303
4.Kolman IvoDymák Ladislav-109-510-82304
5.Režný PavelBartoš Petr st.-57-79-62305
6.Trojan LuděkDrahotský Tomáš5-756 3115
7.Kolman IvoDymák Lukáš-9-11-7  0316
8.Kalenský ŠtěpánDymák Ladislav6-69-393226
9.Trojan LuděkBartoš Petr st.-12687 3136
10.Kubíček PavelDrahotský Tomáš5-96-6-72337
11.Kalenský ŠtěpánDymák Lukáš12-68-6-72338
12.Trojan LuděkDymák Ladislav-10-210753248
13.Kubíček PavelBartoš Petr st.-85-91083258
14.Kolman IvoDrahotský Tomáš-7-511-5 1359
15.Trojan LuděkDymák Lukáš6-6-7-4 13510
16.Kubíček PavelDymák Ladislav-410   11  
17.Kolman IvoBartoš Petr st.         
18.Kalenský ŠtěpánDrahotský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubíček Pavel12Dymák Lukáš40
Kolman Ivo03Dymák Ladislav12
Režný Pavel01Bartoš Petr st.12
Trojan Luděk31Drahotský Tomáš21
Kalenský Štěpán11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lázně BělohradVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Salamandr Hr. KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bažantnice Lázně Bělohrad, Herna ST 1. patro nad fotbalovými kabinamiRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35663:621nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grym Petr
Petřivý Michal
 
 
Malý Tomáš
Hampl Michal
 
 
-6-8-9  0301
2.Klejch Filip
Klejch Adam
 
 
Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
-99-7-5 1302
3.Grym PetrHampl Michal-10-69-9 1303
4.Klejch FilipŠvorc Jan-8-6-11  0304
5.Klejch AdamKostelecký Jan4125  3014
6.Petřivý MichalKollár Štěpán7-775 3124
7.Klejch FilipHampl Michal-914-9-5 1325
8.Klejch AdamŠvorc Jan-995-8-82326
9.Petřivý MichalKostelecký Jan-3-86-5 1327
10.Grym PetrKollár Štěpán-7-47863237
11.Klejch AdamMalý Tomáš3-1029 3147
12.Petřivý MichalŠvorc Jan1126  3057
13.Grym PetrKostelecký Jan396  3067
14.Klejch FilipKollár Štěpán-8-95-8 1368
15.Petřivý MichalMalý Tomáš7-894 3178
16.Grym PetrŠvorc Jan-116-8-6 1379
17.Klejch FilipKostelecký Jan-9656 3189
18.Klejch AdamKollár Štěpán-7-76663299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grym Petr22Hampl Michal20
Klejch Filip13Švorc Jan31
Klejch Adam31Kostelecký Jan13
Petřivý Michal31Kollár Štěpán13
   Malý Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra HořiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jičín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 1081, 50801 Hořice, Sokolovna TJ Jiskry Hořice, nová hala - balkonRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18524:461Jiskra Hořice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Zdeněk
Vzorek Rudolf
 
 
Müller Ivan
Harcuba Pavel
 
 
1245  3010
2.Zelený Jiří ml.
Zelený Martin
 
 
Fejtek Petr st.
Tázler Jakub
 
 
8-7108 3120
3.Štěpánek ZdeněkTázler Jakub695  3030
4.Zelený MartinHarcuba Pavel-785-583240
5.Zelený Jiří ml.Müller Ivan-98-7-11 1341
6.Vzorek RudolfFejtek Petr st.910-87 3151
7.Zelený MartinTázler Jakub-88-11-8 1352
8.Zelený Jiří ml.Harcuba Pavel-108-95123262
9.Vzorek RudolfMüller Ivan-9694 3172
10.Štěpánek ZdeněkFejtek Petr st.875  3082
11.Zelený Jiří ml.Tázler Jakub7-6-110-102383
12.Vzorek RudolfHarcuba Pavel6146  3093
13.Štěpánek ZdeněkMüller Ivan86-5-5632103
14.Zelený MartinFejtek Petr st.         
15.Vzorek RudolfTázler Jakub         
16.Štěpánek ZdeněkHarcuba Pavel         
17.Zelený MartinMüller Ivan         
18.Zelený Jiří ml.Fejtek Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štěpánek Zdeněk30Tázler Jakub21
Zelený Martin11Harcuba Pavel03
Zelený Jiří ml.12Müller Ivan12
Vzorek Rudolf30Fejtek Petr st.02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy