Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:30342:429Tatran Hostinné C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částka David
Schlappl Jaroslav
 
 
Drahotský Tomáš
Dymák Ladislav
 
 
-6-6-6  0301
2.Hrbek Martin
Novák Jiří
 
 
Bartoš Petr st.
Sixta Vít
 
 
12-9-109-52302
3.Částka DavidSixta Vít7119  3012
4.Hrbek MartinBartoš Petr st.-7-4-5  0313
5.Schlappl JaroslavDymák Ladislav-74-10-9 1314
6.Novák JiříSixta Daniel7-7-6-8 1315
7.Hrbek MartinSixta Vít-47-6-9 1316
8.Schlappl JaroslavBartoš Petr st.-3-8-9  0317
9.Novák JiříDymák Ladislav7-5-111-122318
10.Částka DavidSixta Daniel-5-9-9  0319
11.Schlappl JaroslavSixta Vít4-15-8-6 13110
12.Novák JiříBartoš Petr st.         
13.Částka DavidDymák Ladislav         
14.Hrbek MartinSixta Daniel         
15.Novák JiříSixta Vít         
16.Částka DavidBartoš Petr st.         
17.Hrbek MartinDymák Ladislav         
18.Schlappl JaroslavSixta Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Částka David11Sixta Vít21
Hrbek Martin02Bartoš Petr st.20
Schlappl Jaroslav03Dymák Ladislav20
Novák Jiří02Sixta Daniel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
503 51 Chlumec n. C., Kozelkova 26/IV, herna v podkrovíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21553:452Sokol Chlumec n.C. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skřivan Jaroslav
Jiřička Josef
 
 
Horák Jaroslav
Vitvar Roman
 
 
8-5-109-82301
2.Kycelt Pavel
Kycelt Jakub
 
 
Brázda Martin
Matěják Jan
 
 
3412  3011
3.Skřivan JaroslavHorák Jaroslav-59115 3121
4.Jiřička JosefVitvar Roman-10-4-7  0322
5.Kycelt PavelBrázda Martin-9-117-7 1323
6.Kycelt JakubMatěják Jan532  3033
7.Jiřička JosefHorák Jaroslav5-5-79103243
8.Kycelt PavelVitvar Roman7-17-1673253
9.Kycelt JakubBrázda Martin-108-9293263
10.Skřivan JaroslavMatěják Jan122  3073
11.Kycelt PavelHorák Jaroslav46-9-3-92374
12.Kycelt JakubVitvar Roman97-92 3184
13.Skřivan JaroslavBrázda Martin8-887 3194
14.Jiřička JosefMatěják Jan254  30104
15.Kycelt JakubHorák Jaroslav         
16.Skřivan JaroslavVitvar Roman         
17.Jiřička JosefBrázda Martin         
18.Kycelt PavelMatěják Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skřivan Jaroslav30Horák Jaroslav12
Jiřička Josef21Vitvar Roman12
Kycelt Pavel12Brázda Martin12
Kycelt Jakub30Matěják Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jičín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stará Paka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36674:670nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Jiří
Harcuba Pavel
 
 
Pánek Tomáš
Handschug Jan
 
 
-568-9123210
2.Müller Ivan
Doule Petr
 
 
Budina Martin
Herber Jan
 
 
6-7-7-8 1311
3.Doule PetrBudina Martin-9-4-6  0312
4.Harcuba PavelHerber Jan-6-511-8 1313
5.Soukup JiříPánek Tomáš8-426 3123
6.Müller IvanHandschug Jan968  3033
7.Harcuba PavelBudina Martin-6-34-9 1334
8.Soukup JiříHerber Jan96-76 3144
9.Müller IvanPánek Tomáš44-8-763254
10.Doule PetrHandschug Jan78-1110 3164
11.Soukup JiříBudina Martin8-913-1083274
12.Müller IvanHerber Jan6-8-9-5 1375
13.Doule PetrPánek Tomáš-9-128-4 1376
14.Harcuba PavelHandschug Jan10153  3086
15.Müller IvanBudina Martin11-13-99-82387
16.Doule PetrHerber Jan5-2-78-42388
17.Harcuba PavelPánek Tomáš-8-6-7  0389
18.Soukup JiříHandschug Jan464  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doule Petr13Budina Martin31
Harcuba Pavel13Herber Jan31
Soukup Jiří40Pánek Tomáš22
Müller Ivan22Handschug Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Salamandr Hr. KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová Paka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salamandr Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:16539:403Salamandr Hr. Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hampl Michal
Kostelecký Jan
 
 
Luňák Michal
Sochor Martin
 
 
95-64 3110
2.Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
Grof Lukáš
Růžek Roman
 
 
8-99-1063220
3.Švorc JanSochor Martin662  3030
4.Kollár ŠtěpánRůžek Roman1086  3040
5.Kostelecký JanLuňák Michal-9-664-102341
6.Hampl MichalGrof Lukáš5-885 3151
7.Kollár ŠtěpánSochor Martin710-9-7-92352
8.Kostelecký JanRůžek Roman568  3062
9.Hampl MichalLuňák Michal2-957 3172
10.Švorc JanGrof Lukáš-11369 3182
11.Kostelecký JanSochor Martin-898-7-112383
12.Hampl MichalRůžek Roman-910118 3193
13.Švorc JanLuňák MichalWO    30103
14.Kollár ŠtěpánGrof Lukáš         
15.Hampl MichalSochor Martin         
16.Švorc JanRůžek Roman         
17.Kollár ŠtěpánLuňák Michal         
18.Kostelecký JanGrof Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švorc Jan20Sochor Martin21
Kollár Štěpán11Růžek Roman03
Kostelecký Jan12Luňák Michal11
Hampl Michal30Grof Lukáš02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lázně BělohradVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sparta Úpice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bažantnice Lázně Bělohrad, Herna ST 1. patro nad fotbalovými kabinamiRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20527:461TJ Lázně Bělohrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klejch Filip
Klejch Adam
 
 
Brát Marek
Kocián Libor
 
 
9-7-9-5 1301
2.Petřivý Michal
Grym Petr
 
 
Sucharda Antonín
Smékal Lubomír
 
 
633  3011
3.Grym PetrBrát Marek-8-78-3 1312
4.Klejch FilipKocián Libor9-966 3122
5.Klejch AdamSucharda Antonín-86-9-7 1323
6.Petřivý MichalSmékal Lubomír7108  3033
7.Klejch FilipBrát Marek8-108-7-62334
8.Klejch AdamKocián Libor11-101111 3144
9.Petřivý MichalSucharda Antonín3-9-31023254
10.Grym PetrSmékal Lubomír8-266 3164
11.Klejch AdamBrát Marek-646-693274
12.Petřivý MichalKocián Libor88-36 3184
13.Grym PetrSucharda Antonín676  3094
14.Klejch FilipSmékal Lubomír617  30104
15.Petřivý MichalBrát Marek         
16.Grym PetrKocián Libor         
17.Klejch FilipSucharda Antonín         
18.Klejch AdamSmékal Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grym Petr21Brát Marek21
Klejch Filip21Kocián Libor03
Klejch Adam21Sucharda Antonín12
Petřivý Michal30Smékal Lubomír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra HořiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 1081, 50801 Hořice, Sokolovna TJ Jiskry Hořice, nová hala - balkonRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:40505:610DTJ Hradec Králové F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Zdeněk
Vyskočil Petr
 
 
Kolman Ivo
Kubíček Pavel
 
 
-1011-10-4 1301
2.Zelený Martin
Zelený Jiří ml.
 
 
Trojan Luděk
Michálek Roman
 
 
-1-9-7  0302
3.Vyskočil PetrKubíček Pavel-5-4-3  0303
4.Zelený MartinKolman Ivo-1054-893213
5.Zelený Jiří ml.Trojan Luděk5-9-5693223
6.Štěpánek ZdeněkMichálek Roman69-4-683233
7.Zelený MartinKubíček Pavel-6-9-8  0334
8.Zelený Jiří ml.Kolman Ivo10-5-8-8 1335
9.Štěpánek ZdeněkTrojan Luděk-11-8-6  0336
10.Vyskočil PetrMichálek Roman-6-9-2  0337
11.Zelený Jiří ml.Kubíček Pavel-6-4-10  0338
12.Štěpánek ZdeněkKolman Ivo-61036 3148
13.Vyskočil PetrTrojan Luděk-8-5-5  0349
14.Zelený MartinMichálek Roman109-38 3159
15.Štěpánek ZdeněkKubíček Pavel-7119-993269
16.Vyskočil PetrKolman Ivo-67-8-9 13610
17.Zelený MartinTrojan Luděk         
18.Zelený Jiří ml.Michálek Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vyskočil Petr04Kubíček Pavel31
Zelený Martin21Kolman Ivo22
Zelený Jiří ml.12Trojan Luděk21
Štěpánek Zdeněk31Michálek Roman12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy