Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jičín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:16543:423TJ Jičín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Jiří
Harcuba Pavel
 
 
Kycelt Pavel
Kycelt Lukáš
 
 
-77-6783210
2.Müller Ivan
Fejtek Petr st.
 
 
Kycelt Jakub
Skřivan Jaroslav
 
 
3410  3020
3.Harcuba PavelSkřivan Jaroslav-7-259-82321
4.Müller IvanKycelt Jakub108-108 3131
5.Fejtek Petr st.Kycelt Pavel-8-105-9 1332
6.Soukup JiříKycelt Lukáš798  3042
7.Müller IvanSkřivan Jaroslav7-1375 3152
8.Fejtek Petr st.Kycelt Jakub548  3062
9.Soukup JiříKycelt Pavel6612  3072
10.Harcuba PavelKycelt Lukáš825  3082
11.Fejtek Petr st.Skřivan Jaroslav-114-8-13 1383
12.Soukup JiříKycelt Jakub746  3093
13.Harcuba PavelKycelt Pavel8-10-116-92394
14.Müller IvanKycelt Lukáš293  30104
15.Soukup JiříSkřivan Jaroslav         
16.Harcuba PavelKycelt Jakub         
17.Müller IvanKycelt Pavel         
18.Fejtek Petr st.Kycelt Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Harcuba Pavel12Skřivan Jaroslav21
Müller Ivan30Kycelt Jakub03
Fejtek Petr st.12Kycelt Pavel21
Soukup Jiří30Kycelt Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Salamandr Hr. KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Fotochemou, herna TTC SalamandrRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:14516:395Salamandr Hr. Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Tomáš
Hampl Michal
 
 
Bohdanecký Petr
Částka David
 
 
489  3010
2.Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
Rákosník Josef
Hrbek Martin
 
 
7-988 3120
3.Malý TomášČástka David-45-10-8 1321
4.Hampl MichalRákosník Josef394  3031
5.Švorc JanHrbek Martin526  3041
6.Kollár ŠtěpánBohdanecký Petr686  3051
7.Hampl MichalČástka David697  3061
8.Švorc JanRákosník Josef467  3071
9.Kollár ŠtěpánHrbek Martin54-4-7-112372
10.Kostelecký JanBohdanecký Petr13-75 3182
11.Švorc JanČástka David8-6-88-72383
12.Kollár ŠtěpánRákosník Josef81012  3093
13.Kostelecký JanHrbek Martin-65-812-62394
14.Hampl MichalBohdanecký Petr5105  30104
15.Kollár ŠtěpánČástka David         
16.Kostelecký JanRákosník Josef         
17.Hampl MichalHrbek Martin         
18.Švorc JanBohdanecký Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malý Tomáš01Částka David21
Hampl Michal30Rákosník Josef03
Švorc Jan21Hrbek Martin21
Kollár Štěpán21Bohdanecký Petr03
Kostelecký Jan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra HořiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 1081, 50801 Hořice, Sokolovna TJ Jiskry Hořice, nová hala - balkonRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:33691:679nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vzorek Rudolf
Kvapil Antonín
 
 
Sixta Vít
Bartoš Petr st.
 
 
69-6-6-72301
2.Zelený Martin
Zelený Jiří ml.
 
 
Sixta Daniel
Petružálková Anna
 
 
8-81010 3111
3.Zelený Jiří ml.Sixta Vít-12-109-9 1312
4.Kvapil AntonínPetružálková Anna476  3022
5.Zelený MartinSixta Daniel-9-878103232
6.Vzorek RudolfBartoš Petr st.-9914-8-82333
7.Kvapil AntonínSixta Vít8-269 3143
8.Zelený MartinPetružálková Anna837  3053
9.Vzorek RudolfSixta Daniel-648-773263
10.Zelený Jiří ml.Bartoš Petr st.-8-78-9 1364
11.Zelený MartinSixta Vít-7-8-3  0365
12.Vzorek RudolfPetružálková Anna787  3075
13.Zelený Jiří ml.Sixta Daniel-11-41211-102376
14.Kvapil AntonínBartoš Petr st.-510-9-10 1377
15.Vzorek RudolfSixta Vít577  3087
16.Zelený Jiří ml.Petružálková Anna899  3097
17.Kvapil AntonínSixta Daniel-85-6-9 1398
18.Zelený MartinBartoš Petr st.-410-78-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zelený Jiří ml.13Sixta Vít22
Kvapil Antonín22Petružálková Anna04
Zelený Martin22Sixta Daniel22
Vzorek Rudolf31Bartoš Petr st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lázně BělohradVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bažantnice Lázně Bělohrad, Herna ST 1. patro nad fotbalovými kabinamiRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:16484:319TJ Lázně Bělohrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klejch Adam
Klejch Filip
 
 

 
 
WO    3010
2.Petřivý Michal
Grym Petr
 
 
Horák Jaroslav
Honců Michal
 
 
3-111211 3120
3.Klejch FilipHonců Michal-9-8-4  0321
4.Klejch AdamHorák Jaroslav-118-9-10 1322
5.Grym PetrTomeš Petr443  3032
6.Petřivý MichalWO    3042
7.Klejch AdamHonců Michal1286  3052
8.Grym PetrHorák Jaroslav-9-9-1  0353
9.Petřivý MichalTomeš Petr14104  3063
10.Klejch FilipWO    3073
11.Grym PetrHonců Michal4-485 3183
12.Petřivý MichalHorák Jaroslav-8-12-9  0384
13.Klejch FilipTomeš Petr-449-1143294
14.Klejch AdamWO    30104
15.Petřivý MichalHonců Michal         
16.Klejch FilipHorák Jaroslav         
17.Klejch AdamTomeš Petr         
18.Grym Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klejch Filip11Honců Michal12
Klejch Adam11Horák Jaroslav30
Grym Petr21Tomeš Petr03
Petřivý Michal11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stará Paka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 50791 Stará Paka, tělocvična ZŠ Stará PakaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:35481:579DTJ Hradec Králové F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krutský Jiří ml.
Havelka Martin
 
 
Trojan Luděk
Mates Michal
 
 
-710-10-4 1301
2.Budina Martin
Herber Jan
 
 
Kubíček Pavel
Kolman Ivo
 
 
78-914 3111
3.Budina MartinKubíček Pavel-96-7-5 1312
4.Havelka MartinBohdanecký Jakub-5-5-7  0313
5.Krutský Jiří ml.Trojan Luděk-7-7-4  0314
6.Herber JanMates Michal-91469 3124
7.Havelka MartinKubíček Pavel-7-4-1  0325
8.Krutský Jiří ml.Bohdanecký Jakub-9-4-1  0326
9.Herber JanTrojan Luděk810-69 3136
10.Budina MartinKolman Ivo6105  3046
11.Krutský Jiří ml.Kubíček Pavel-9-6-8  0347
12.Herber JanBohdanecký Jakub-109-4993257
13.Budina MartinTrojan Luděk7-6-1110-92358
14.Havelka MartinKolman Ivo-7-1-4  0359
15.Herber JanKubíček Pavel8610  3069
16.Budina MartinBohdanecký Jakub-7-6-9  03610
17.Havelka MartinTrojan Luděk         
18.Krutský Jiří ml.Kolman Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Budina Martin13Kubíček Pavel31
Havelka Martin03Bohdanecký Jakub31
Krutský Jiří ml.03Trojan Luděk21
Herber Jan40Mates Michal01
   Kolman Ivo11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová Paka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sparta Úpice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 2.ZŠ Nová PakaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33607:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňák Michal
Sochor Martin
 
 
Brát Marek
Kocián Libor
 
 
-49-5-8 1301
2.Grof Lukáš
Virag Miroslav
 
 
Sucharda Antonín
Smékal Lubomír
 
 
-5-9-6  0302
3.Grof LukášBrát Marek5-6-11-11 1303
4.Virag MiroslavKocián Libor-4-7-8  0304
5.Sochor MartinSucharda Antonín688  3014
6.Luňák MichalSmékal Lubomír-87-119123224
7.Virag MiroslavBrát Marek-4-9-5  0325
8.Sochor MartinKocián Libor856  3035
9.Luňák MichalSucharda Antonín-8878 3145
10.Grof LukášSmékal Lubomír79-5-9-62346
11.Sochor MartinBrát Marek987  3056
12.Luňák MichalKocián Libor8-899 3166
13.Grof LukášSucharda Antonín9-1088 3176
14.Virag MiroslavSmékal Lubomír-6-6-9  0377
15.Luňák MichalBrát Marek5115  3087
16.Grof LukášKocián Libor11-8-98-22388
17.Virag MiroslavSucharda Antonín-11-7-7  0389
18.Sochor MartinSmékal Lubomír56-54 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grof Lukáš13Brát Marek22
Virag Miroslav04Kocián Libor22
Sochor Martin40Sucharda Antonín13
Luňák Michal40Smékal Lubomír22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy