Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stará Paka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:32480:501Sokol Stará Paka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rákosník Josef
Hrbek Martin
 
 
Krutský Jiří ml.
Budina Martin
 
 
-1297-973210
2.Schlappl Jaroslav
Částka David
 
 
Herber Jan
Pánek Tomáš
 
 
-9-9-9  0311
3.Částka DavidHerber Jan7-8-7-7 1312
4.Schlappl JaroslavBudina Martin894  3022
5.Rákosník JosefPánek Tomáš-7-92-7 1323
6.Hrbek MartinKrutský Jiří ml.-73-97-102324
7.Schlappl JaroslavHerber Jan-11-10911-52325
8.Rákosník JosefBudina Martin-3-8-7  0326
9.Hrbek MartinPánek Tomáš7-8-7-12 1327
10.Částka DavidKrutský Jiří ml.879  3037
11.Rákosník JosefHerber Jan-911-6-10 1338
12.Hrbek MartinBudina Martin-11-956-62339
13.Částka DavidPánek Tomáš-8-9-9  03310
14.Schlappl JaroslavKrutský Jiří ml.         
15.Hrbek MartinHerber Jan         
16.Částka DavidBudina Martin         
17.Schlappl JaroslavPánek Tomáš         
18.Rákosník JosefKrutský Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Částka David12Herber Jan30
Schlappl Jaroslav11Budina Martin21
Rákosník Josef03Pánek Tomáš30
Hrbek Martin03Krutský Jiří ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová Paka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
503 51 Chlumec n. C., Kozelkova 26/IV, herna v podkrovíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28613:605Sokol Chlumec n.C. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiřička Josef
Skřivan Jaroslav
 
 
Luňák Michal
Sochor Martin
 
 
-6986 3110
2.Kycelt Pavel
Kycelt Jakub
 
 
Grof Lukáš
Růžek Roman
 
 
97-49 3120
3.Jiřička JosefLuňák Michal10-6-8-9 1321
4.Kycelt JakubSochor Martin-9810-9-52322
5.Kycelt PavelGrof Lukáš-6-9-10  0323
6.Skřivan JaroslavRůžek Roman9811  3033
7.Kycelt JakubLuňák Michal-987-6103243
8.Kycelt PavelSochor Martin910-9-893253
9.Skřivan JaroslavGrof Lukáš-7698 3163
10.Jiřička JosefRůžek Roman87-9-5-72364
11.Kycelt PavelLuňák Michal-6-7-9  0365
12.Skřivan JaroslavSochor Martin-65-9-5 1366
13.Jiřička JosefGrof Lukáš87-99 3176
14.Kycelt JakubRůžek Roman7910  3086
15.Skřivan JaroslavLuňák Michal-9669 3196
16.Jiřička JosefSochor Martin-9799 31106
17.Kycelt JakubGrof Lukáš         
18.Kycelt PavelRůžek Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiřička Josef22Luňák Michal22
Kycelt Jakub21Sochor Martin22
Kycelt Pavel12Grof Lukáš12
Skřivan Jaroslav31Růžek Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sparta Úpice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:31425:474Sparta Úpice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petružálková Anna
Sixta Vít
 
 
Brát Marek
Kocián Libor
 
 
-810-10-9 1301
2.Sixta Daniel
Bartoš Petr st.
 
 
Sucharda Antonín
Smékal Lubomír
 
 
8-5-10-14 1302
3.Bartoš Petr st.Brát Marek-10-95-6 1303
4.Sixta DanielKocián Libor8-988 3113
5.Petružálková AnnaSucharda Antonín-3-88-6 1314
6.Sixta VítSmékal Lubomír-9-56-5 1315
7.Sixta DanielBrát Marek-786-11-52316
8.Petružálková AnnaKocián Libor-7-6-8  0317
9.Sixta VítSucharda Antonín-11-1059-72318
10.Bartoš Petr st.Smékal Lubomír536  3028
11.Petružálková AnnaBrát Marek9-3-3-9 1329
12.Sixta VítKocián Libor8-9-6-9 13210
13.Bartoš Petr st.Sucharda Antonín-64   11  
14.Sixta DanielSmékal Lubomír         
15.Sixta VítBrát Marek         
16.Bartoš Petr st.Kocián Libor         
17.Sixta DanielSucharda Antonín         
18.Petružálková AnnaSmékal Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartoš Petr st.11Brát Marek30
Sixta Daniel11Kocián Libor21
Petružálková Anna03Sucharda Antonín20
Sixta Vít03Smékal Lubomír11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:30471:517DTJ Hradec Králové F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocián Jiří
Matěják Jan
 
 
Režný Pavel
Dürschmied Jan
 
 
-9-8-7  0301
2.Horák Jaroslav
Brázda Martin
 
 
Kolman Ivo
Kalenský Štěpán
 
 
8-8-4-5 1302
3.Brázda MartinKolman Ivo789  3012
4.Matěják JanKalenský Štěpán-4-5-2  0313
5.Kocián JiříRežný Pavel-4-3-6  0314
6.Horák JaroslavDürschmied Jan565  3024
7.Matěják JanKolman Ivo10-49-5-32325
8.Kocián JiříKalenský Štěpán-5-6-8  0326
9.Horák JaroslavRežný Pavel557  3036
10.Brázda MartinDürschmied Jan829  3046
11.Kocián JiříKolman Ivo-4-6-5  0347
12.Horák JaroslavKalenský Štěpán896  3057
13.Brázda MartinRežný Pavel-104-910-52358
14.Matěják JanDürschmied Jan-6-64-9 1359
15.Horák JaroslavKolman Ivo10138  3069
16.Brázda MartinKalenský Štěpán-883-6-823610
17.Matěják JanRežný Pavel-3-1   02  
18.Kocián JiříDürschmied Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brázda Martin22Kolman Ivo22
Matěják Jan03Kalenský Štěpán31
Kocián Jiří03Režný Pavel21
Horák Jaroslav40Dürschmied Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jičín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lázně BělohradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:35516:559TJ Lázně Bělohrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Ivan
Fejtek Petr st.
 
 
Klejch Adam
Klejch Filip
 
 
-68-76-92301
2.Harcuba Pavel
Soukup Jiří
 
 
Petřivý Michal
Grym Petr
 
 
-10-126-5 1302
3.Harcuba PavelPetřivý Michal1055  3012
4.Müller IvanKlejch Adam-89-9-6 1313
5.Fejtek Petr st.Klejch Filip-3-95-6 1314
6.Soukup JiříGrym Petr8-3-10-10 1315
7.Müller IvanPetřivý Michal-36-97-72316
8.Fejtek Petr st.Klejch Adam-6-96-8 1317
9.Soukup JiříKlejch Filip-5-35-5 1318
10.Harcuba PavelGrym Petr9-810-1083228
11.Fejtek Petr st.Petřivý Michal5-6-9-7 1329
12.Soukup JiříKlejch Adam-876-663239
13.Harcuba PavelKlejch Filip10-964 3149
14.Müller IvanGrym Petr9-2-10-6 13410
15.Soukup JiříPetřivý Michal         
16.Harcuba PavelKlejch Adam         
17.Müller IvanKlejch Filip         
18.Fejtek Petr st.Grym Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Harcuba Pavel30Petřivý Michal21
Müller Ivan03Klejch Adam21
Fejtek Petr st.03Klejch Filip21
Soukup Jiří12Grym Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Salamandr Hr. KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra HořiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salamandr Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13482:355Salamandr Hr. Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
Zelený Jiří ml.
Vyskočil Petr
 
 
-9676 3110
2.Hampl Michal
Kostelecký Jan
 
 
Vzorek Rudolf
Štěpánek Zdeněk
 
 
89-98 3120
3.Kollár ŠtěpánŠtěpánek Zdeněk-65-7833230
4.Švorc JanVzorek Rudolf-812-98-82331
5.Kostelecký JanZelený Jiří ml.-117-75-82332
6.Hampl MichalVyskočil Petr384  3042
7.Švorc JanŠtěpánek Zdeněk267  3052
8.Kostelecký JanVzorek Rudolf999  3062
9.Hampl MichalZelený Jiří ml.-5-95463272
10.Kollár ŠtěpánVyskočil Petr649  3082
11.Kostelecký JanŠtěpánek Zdeněk-9543 3192
12.Hampl MichalVzorek Rudolf537  30102
13.Kollár ŠtěpánZelený Jiří ml.         
14.Švorc JanVyskočil Petr         
15.Hampl MichalŠtěpánek Zdeněk         
16.Kollár ŠtěpánVzorek Rudolf         
17.Švorc JanZelený Jiří ml.         
18.Kostelecký JanVyskočil Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kollár Štěpán20Štěpánek Zdeněk03
Švorc Jan11Vzorek Rudolf12
Kostelecký Jan21Zelený Jiří ml.11
Hampl Michal30Vyskočil Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy