Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stará Paka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
503 51 Chlumec n. C., Kozelkova 26/IV, herna v podkrovíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36678:692nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiřička Josef
Skřivan Jaroslav
 
 
Krutský Jiří ml.
Budina Martin
 
 
-786-543210
2.Kycelt Pavel
Kycelt Jakub
 
 
Pánek Tomáš
Kadavý Šimon
 
 
69-1112 3120
3.Jiřička JosefBudina Martin-7-7-6  0321
4.Kycelt JakubPánek Tomáš-67910 3131
5.Kycelt PavelKrutský Jiří ml.61110  3041
6.Skřivan JaroslavKadavý Šimon7911  3051
7.Kycelt JakubBudina Martin-1197-9113261
8.Kycelt PavelPánek Tomáš-6-59-9 1362
9.Skřivan JaroslavKrutský Jiří ml.-6-97-9 1363
10.Jiřička JosefKadavý Šimon-67912 3173
11.Kycelt PavelBudina Martin-8-11-9  0374
12.Skřivan JaroslavPánek Tomáš9-9-6-9 1375
13.Jiřička JosefKrutský Jiří ml.-6-9-8  0376
14.Kycelt JakubKadavý Šimon-6599 3186
15.Skřivan JaroslavBudina Martin-76-89-92387
16.Jiřička JosefPánek Tomáš-66-8-9 1388
17.Kycelt JakubKrutský Jiří ml.-6798 3198
18.Kycelt PavelHerber Jan69-11-7-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiřička Josef13Budina Martin31
Kycelt Jakub40Pánek Tomáš31
Kycelt Pavel13Krutský Jiří ml.22
Skřivan Jaroslav13Kadavý Šimon03
   Herber Jan10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová Paka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0Sokol Stěžery C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbek Martin
Rákosník Josef
 
 

 
 
WO    3010
2.Schlappl Jaroslav
Částka David
 
 

 
 
WO    3020
3.Hrbek MartinWO    3030
4.Rákosník JosefWO    3040
5.Schlappl JaroslavWO    3050
6.Částka DavidWO    3060
7.Rákosník JosefWO    3070
8.Schlappl JaroslavWO    3080
9.Částka DavidWO    3090
10.Hrbek MartinWO    30100
11.Schlappl JaroslavWO    30  
12.Částka DavidWO    30  
13.Hrbek Martin         
14.Rákosník Josef         
15.Částka David         
16.Hrbek Martin         
17.Rákosník Josef         
18.Schlappl Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010
hosté se po omluvě nedostavili



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sparta Úpice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30208:357Sparta Úpice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matěják Jan
Kocián Jiří
 
 
Brát Marek
Kocián Libor
 
 
-8-4-5  0301
2.Herman Stanislav
Tomeš Petr
 
 
Sucharda Antonín
Smékal Lubomír
 
 
9-7-8-7 1302
3.Herman StanislavBrát Marek-8-7-5  0303
4.Matěják JanKocián Libor-4-2-4  0304
5.Kocián JiříSucharda Antonín-4-7-7  0305
6.Tomeš PetrSmékal Lubomír9-8-7-6 1306
7.Matěják JanBrát Marek-7-4-6  0307
8.Kocián JiříKocián Libor-6-4-2  0308
9.Tomeš PetrSucharda Antonín-8-4-7  0309
10.Herman StanislavSmékal Lubomír-49-7-8 13010
11.Kocián JiříBrát Marek         
12.Tomeš PetrKocián Libor         
13.Herman StanislavSucharda Antonín         
14.Matěják JanSmékal Lubomír         
15.Tomeš PetrBrát Marek         
16.Herman StanislavKocián Libor         
17.Matěják JanSucharda Antonín         
18.Kocián JiříSmékal Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Herman Stanislav02Brát Marek20
Matěják Jan02Kocián Libor20
Kocián Jiří02Sucharda Antonín20
Tomeš Petr02Smékal Lubomír20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:14476:290Tatran Hostinné C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petružálková Anna
Sixta Vít
 
 
Dürschmied Jan
 
 
WO    3010
2.Sixta Daniel
Chmelík Jan
 
 
Kolman Ivo
Kalenský Štěpán
 
 
6106  3020
3.Sixta DanielKalenský Štěpán343  3030
4.Chmelík JanKolman Ivo-2-9-8  0331
5.Sixta VítDürschmied Jan1253  3041
6.Petružálková AnnaWO    3051
7.Chmelík JanKalenský Štěpán-6-3-4  0352
8.Sixta VítKolman Ivo55-8-363262
9.Petružálková AnnaDürschmied Jan4-8-107-82363
10.Sixta DanielWO    3073
11.Sixta VítKalenský Štěpán8137  3083
12.Petružálková AnnaKolman Ivo5-95-9-72384
13.Sixta DanielDürschmied Jan558  3094
14.Chmelík JanWO    30104
15.Petružálková AnnaKalenský Štěpán         
16.Sixta DanielKolman Ivo         
17.Chmelík JanDürschmied Jan         
18.Sixta Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sixta Daniel20Kalenský Štěpán12
Chmelík Jan02Kolman Ivo21
Sixta Vít30Dürschmied Jan12
Petružálková Anna02   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Salamandr Hr. KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lázně BělohradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salamandr Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:33493:540TJ Lázně Bělohrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hampl Michal
Kostelecký Jan
 
 
Klejch Adam
Klejch Filip
 
 
-8-9-5  0301
2.Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
Petřivý Michal
Grym Petr
 
 
69-68 3111
3.Švorc JanPetřivý Michal-8-117-13 1312
4.Kollár ŠtěpánKlejch Adam-8139-8-72313
5.Kostelecký JanKlejch Filip-4-11-4  0314
6.Hampl MichalGrym Petr-98-8-10 1315
7.Kollár ŠtěpánPetřivý Michal-99-6-5 1316
8.Kostelecký JanKlejch Adam-6-7-2  0317
9.Hampl MichalKlejch Filip-13658 3127
10.Švorc JanGrym Petr-6345 3137
11.Kostelecký JanPetřivý Michal9109  3047
12.Hampl MichalKlejch Adam-86-106-52348
13.Švorc JanKlejch Filip-6-58-10 1349
14.Kollár ŠtěpánGrym Petr59-7-3-923410
15.Hampl MichalPetřivý Michal         
16.Švorc JanKlejch Adam         
17.Kollár ŠtěpánKlejch Filip         
18.Kostelecký JanGrym Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švorc Jan12Petřivý Michal21
Kollár Štěpán03Klejch Adam30
Kostelecký Jan12Klejch Filip21
Hampl Michal12Grym Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jičín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra HořiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35591:613nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Ivan
Fejtek Petr st.
 
 
Vyskočil Petr
Zelený Jiří ml.
 
 
-1710109 3110
2.Soukup Jiří
Harcuba Pavel
 
 
Štěpánek Zdeněk
Vzorek Rudolf
 
 
-8-7-7  0311
3.Harcuba PavelVzorek Rudolf-5-5-3  0312
4.Müller IvanŠtěpánek Zdeněk8-3-7-8 1313
5.Fejtek Petr st.Vyskočil Petr543  3023
6.Soukup JiříZelený Jiří ml.3-729 3133
7.Müller IvanVzorek Rudolf-4-9-5  0334
8.Fejtek Petr st.Štěpánek Zdeněk8-6-8-6 1335
9.Soukup JiříVyskočil Petr998  3045
10.Harcuba PavelZelený Jiří ml.-567-1173255
11.Fejtek Petr st.Vzorek Rudolf-88-5-4 1356
12.Soukup JiříŠtěpánek Zdeněk-46-4-7 1357
13.Harcuba PavelVyskočil Petr88-46 3167
14.Müller IvanZelený Jiří ml.-837-743277
15.Soukup JiříVzorek Rudolf10-364 3187
16.Harcuba PavelŠtěpánek Zdeněk-69-4-11 1388
17.Müller IvanVyskočil Petr481  3098
18.Fejtek Petr st.Zelený Jiří ml.-7-77-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Harcuba Pavel22Vzorek Rudolf31
Müller Ivan22Štěpánek Zdeněk40
Fejtek Petr st.13Vyskočil Petr04
Soukup Jiří31Zelený Jiří ml.13

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy