Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jičín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Salamandr Hr. KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:35505:562Salamandr Hr. Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Jiří
Kryl Jaroslav
 
 
Hampl Michal
Kostelecký Jan
 
 
-10-11-6  0301
2.Fejtek Petr st.
Müller Ivan
 
 
Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
-8-77-9 1302
3.Kryl JaroslavHampl Michal7-3-4-3 1303
4.Müller IvanŠvorc Jan10-59-873213
5.Fejtek Petr st.Kostelecký Jan35-106 3123
6.Soukup JiříKollár Štěpán-87-61083233
7.Müller IvanHampl Michal-811-6-3 1334
8.Fejtek Petr st.Švorc Jan-79-6-3 1335
9.Soukup JiříKostelecký Jan310-9-8-102336
10.Kryl JaroslavKollár Štěpán-6-7-8  0337
11.Fejtek Petr st.Hampl Michal-6-889-62338
12.Soukup JiříŠvorc Jan9412  3048
13.Kryl JaroslavKostelecký Jan7-6-8-12 1349
14.Müller IvanKollár Štěpán-115-9-10 13410
15.Soukup JiříHampl Michal         
16.Kryl JaroslavŠvorc Jan         
17.Müller IvanKostelecký Jan         
18.Fejtek Petr st.Kollár Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kryl Jaroslav03Hampl Michal30
Müller Ivan12Švorc Jan12
Fejtek Petr st.12Kostelecký Jan21
Soukup Jiří21Kollár Štěpán21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:35475:532TTC KB Vrchlabí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sivák Ivan
Sivák Jakub
 
 
Tomeš Petr
Honců Michal
 
 
-9-8-8  0301
2.Sixta Vít
Sixta Daniel
 
 
Brázda Martin
Horák Jaroslav
 
 
-139-78-102302
3.Sivák JakubHorák Jaroslav4-6-4-7 1303
4.Sivák IvanBrázda Martin9-3-610-32304
5.Sixta VítHonců Michal-69-10-6 1305
6.Sixta DanielTomeš Petr48-10-963215
7.Sivák IvanHorák Jaroslav-3-48-11 1316
8.Sixta VítBrázda Martin8-8-9623226
9.Sixta DanielHonců Michal-6624 3136
10.Sivák JakubTomeš Petr6-6-9-8 1337
11.Sixta VítHorák Jaroslav-10-7-3  0338
12.Sixta DanielBrázda Martin866  3048
13.Sivák JakubHonců Michal-58-3-4 1349
14.Sivák IvanTomeš Petr-5-8-9  03410
15.Sixta DanielHorák Jaroslav-11-3   02  
16.Sivák JakubBrázda Martin         
17.Sivák IvanHonců Michal         
18.Sixta VítTomeš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sivák Jakub03Horák Jaroslav30
Sivák Ivan03Brázda Martin12
Sixta Vít12Honců Michal21
Sixta Daniel30Tomeš Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stará Paka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová Paka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará Paka, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:34534:580TJ Nová Paka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budina Martin
Krutský Jiří ml.
 
 
Grof Lukáš
Růžek Roman
 
 
8-7-10-8 1301
2.Pánek Tomáš
Herber Jan
 
 
Sochor Martin
Luňák Michal
 
 
-66-79-62302
3.Budina MartinLuňák Michal-11-11-6  0303
4.Pánek TomášSochor Martin6-4-7-8 1304
5.Krutský Jiří ml.Grof Lukáš-10-7-5  0305
6.Herber JanRůžek Roman7187  3015
7.Pánek TomášLuňák Michal-66-812-92316
8.Krutský Jiří ml.Sochor Martin-8-98-9 1317
9.Herber JanGrof Lukáš-67-7-9 1318
10.Budina MartinRůžek Roman10-6-79103228
11.Krutský Jiří ml.Luňák Michal-85-48113238
12.Herber JanSochor Martin1046  3048
13.Budina MartinGrof Lukáš6-98-9-82349
14.Pánek TomášRůžek Roman-4109-4-923410
15.Herber JanLuňák Michal         
16.Budina MartinSochor Martin         
17.Pánek TomášGrof Lukáš         
18.Krutský Jiří ml.Růžek Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Budina Martin12Luňák Michal21
Pánek Tomáš03Sochor Martin21
Krutský Jiří ml.12Grof Lukáš30
Herber Jan21Růžek Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta Úpice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17490:422Sparta Úpice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sucharda Antonín
Smékal Lubomír
 
 
Trojan Luděk
Mates Michal
 
 
9-6-810103210
2.Brát Marek
Kocián Libor
 
 
Kolman Ivo
Pilný Jiří
 
 
-10-93-4 1311
3.Smékal LubomírPilný Jiří410-142 3121
4.Sucharda AntonínMates Michal1049  3031
5.Kocián LiborTrojan Luděk766  3041
6.Brát MarekKolman Ivo-4757 3151
7.Sucharda AntonínPilný Jiří7-5-8-6 1352
8.Kocián LiborMates Michal3-273 3162
9.Brát MarekTrojan Luděk668  3072
10.Smékal LubomírKolman Ivo-7-98-6 1373
11.Kocián LiborPilný Jiří61010  3083
12.Brát MarekMates Michal93-97 3193
13.Smékal LubomírTrojan Luděk-7-6810932103
14.Sucharda AntonínKolman Ivo-9-7   02  
15.Brát MarekPilný Jiří         
16.Smékal LubomírMates Michal         
17.Sucharda AntonínTrojan Luděk         
18.Kocián LiborKolman Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smékal Lubomír21Pilný Jiří12
Sucharda Antonín11Mates Michal03
Kocián Libor30Trojan Luděk03
Brát Marek30Kolman Ivo11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lázně BělohradVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra HořiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bažantnice Lázně Bělohrad, Herna ST 1. patro nad fotbalovými kabinamiRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:40634:669Jiskra Hořice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klejch Filip
Klejch Adam
 
 
Zelený Martin
Zelený Jiří ml.
 
 
7-56-1053210
2.Petřivý Michal
Grym Petr
 
 
Vzorek Rudolf
Štěpánek Zdeněk
 
 
6-9-51133220
3.Grym PetrVzorek Rudolf14-88-7-42321
4.Klejch FilipZelený Martin-7-9-6  0322
5.Klejch AdamŠtěpánek Zdeněk-911-9-6 1323
6.Petřivý MichalZelený Jiří ml.58-75 3133
7.Klejch FilipVzorek Rudolf-7-6-4  0334
8.Klejch AdamZelený Martin-9-698103244
9.Petřivý MichalŠtěpánek Zdeněk-4-6-6  0345
10.Grym PetrZelený Jiří ml.-9-98-8 1346
11.Klejch AdamVzorek Rudolf59-74 3156
12.Petřivý MichalZelený Martin-9810-10-92357
13.Grym PetrŠtěpánek Zdeněk-6-689-62358
14.Klejch FilipZelený Jiří ml.7-87-1043268
15.Petřivý MichalVzorek Rudolf-14-2-8  0369
16.Grym PetrZelený Martin866  3079
17.Klejch FilipŠtěpánek Zdeněk-14-8-10  03710
18.Klejch AdamZelený Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grym Petr13Vzorek Rudolf31
Klejch Filip13Zelený Martin22
Klejch Adam21Štěpánek Zdeněk40
Petřivý Michal13Zelený Jiří ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:21534:479Sokol Stěžery C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rákosník Josef
Hrbek Martin
 
 
Kycelt Pavel
Havlín Jan
 
 
-4-1069103210
2.Novák Jiří
Částka David
 
 
Skřivan Jaroslav
Jiřička Josef
 
 
8-9-8-8 1311
3.Schlappl JaroslavSkřivan Jaroslav399  3021
4.Hrbek MartinJiřička Josef-75-9773231
5.Částka DavidKycelt Pavel-7-69-4 1332
6.Rákosník JosefHavlín Jan1184  3042
7.Hrbek MartinSkřivan Jaroslav34-93 3152
8.Částka DavidJiřička Josef85-7-1553262
9.Rákosník JosefKycelt Pavel728  3072
10.Schlappl JaroslavHavlín Jan88-79 3182
11.Částka DavidSkřivan Jaroslav-176-59-52383
12.Rákosník JosefJiřička Josef99-4-653293
13.Schlappl JaroslavKycelt Pavel-2-896532103
14.Hrbek MartinHavlín Jan         
15.Rákosník JosefSkřivan Jaroslav         
16.Schlappl JaroslavJiřička Josef         
17.Hrbek MartinKycelt Pavel         
18.Částka DavidHavlín Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schlappl Jaroslav30Skřivan Jaroslav12
Hrbek Martin20Jiřička Josef03
Částka David12Kycelt Pavel12
Rákosník Josef30Havlín Jan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy