Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:24541:507Tatran Hostinné C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sivák Jakub
Sivák Ivan
 
 
Kycelt Pavel
Kycelt Jakub
 
 
-3-7-7  0301
2.Sixta Daniel
Bartoš Petr st.
 
 
Skřivan Jaroslav
Jiřička Josef
 
 
667  3011
3.Bartoš Petr st.Skřivan Jaroslav694  3021
4.Sivák IvanKycelt Jakub815-116 3131
5.Sivák JakubJiřička Josef-115-5-9 1332
6.Sixta DanielKycelt Pavel7-358 3142
7.Sivák IvanSkřivan Jaroslav-4-5-7  0343
8.Sivák JakubKycelt Jakub-88119 3153
9.Sixta DanielJiřička Josef-94-7-6 1354
10.Bartoš Petr st.Kycelt Pavel55-97 3164
11.Sivák JakubSkřivan Jaroslav-98-7-3 1365
12.Sixta DanielKycelt Jakub994  3075
13.Bartoš Petr st.Jiřička Josef-9-910653285
14.Sivák IvanKycelt Pavel99-55 3195
15.Sixta DanielSkřivan Jaroslav-86-781032105
16.Bartoš Petr st.Kycelt Jakub546  30  
17.Sivák IvanJiřička Josef         
18.Sivák JakubKycelt Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoš Petr st.30Skřivan Jaroslav22
Sivák Ivan21Kycelt Jakub03
Sivák Jakub12Jiřička Josef21
Sixta Daniel31Kycelt Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:21 TTC KB Vrchlabí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázda Martin
Horák Jaroslav
 
 
Rákosník Josef
Novák Jiří
 
 
     3110
2.Honců Michal
Tomeš Petr
 
 
Částka David
Schlappl Jaroslav
 
 
     2311
3.Honců MichalNovák Jiří     2312
4.Horák JaroslavČástka David     3122
5.Tomeš PetrSchlappl Jaroslav     2323
6.Brázda MartinRákosník Josef     3033
7.Horák JaroslavHrbek Martin     3043
8.Tomeš PetrČástka David     3053
9.Brázda MartinSchlappl Jaroslav     3263
10.Honců MichalRákosník Josef     3073
11.Tomeš PetrHrbek Martin     1374
12.Brázda MartinČástka David     3284
13.Honců MichalSchlappl Jaroslav     3294
14.Horák JaroslavRákosník Josef     31104
15.Brázda MartinHrbek Martin         
16.Honců MichalČástka David         
17.Horák JaroslavSchlappl Jaroslav         
18.Tomeš PetrRákosník Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Honců Michal21Novák Jiří10
Horák Jaroslav30Částka David03
Tomeš Petr12Schlappl Jaroslav12
Brázda Martin30Rákosník Josef03
   Hrbek Martin11
střídání Stěžery zápas č. 7 Hrbek Martin za Novák Jiří



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stará Paka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Salamandr Hr. KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará Paka, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:36606:645Salamandr Hr. Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krutský Jiří ml.
Budina Martin
 
 
Malý Tomáš
Hampl Michal
 
 
-87-5-7 1301
2.Pánek Tomáš
Herber Jan
 
 
Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
697  3011
3.Budina MartinHampl Michal-11-711-7 1312
4.Pánek TomášKollár Štěpán-7-811-9 1313
5.Krutský Jiří ml.Švorc Jan5-0-12-7 1314
6.Herber JanMalý Tomáš893  3024
7.Pánek TomášHampl Michal-1-166-5 1325
8.Krutský Jiří ml.Kostelecký Jan518-9-593235
9.Herber JanŠvorc Jan-594-8-62336
10.Budina MartinMalý Tomáš9-9113 3146
11.Krutský Jiří ml.Hampl Michal-8-7-4  0347
12.Herber JanKostelecký Jan97-64 3157
13.Budina MartinŠvorc Jan-8872 3167
14.Pánek TomášMalý Tomáš-57-5-7 1368
15.Herber JanHampl Michal8-1010-1-62369
16.Budina MartinKostelecký Jan57-912 3179
17.Pánek Tomᚊvorc Jan-4-8-6  03710
18.Krutský Jiří ml.Malý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Budina Martin31Hampl Michal40
Pánek Tomáš04Kollár Štěpán10
Krutský Jiří ml.12Švorc Jan31
Herber Jan22Malý Tomáš12
   Kostelecký Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová Paka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jičín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 2.ZŠ Nová PakaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32642:591nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grof Lukáš
Růžek Roman
 
 
Soukup Jiří
Tázler Jakub
 
 
-2-6-10  0301
2.Sochor Martin
Luňák Michal
 
 
Fejtek Petr st.
Müller Ivan
 
 
356  3011
3.Grof LukášTázler Jakub-598-383221
4.Růžek RomanSoukup Jiří-9-675-112322
5.Sochor MartinMüller Ivan384  3032
6.Luňák MichalFejtek Petr st.234  3042
7.Růžek RomanTázler Jakub4-47-8-72343
8.Sochor MartinSoukup Jiří4115  3053
9.Luňák MichalMüller Ivan6128  3063
10.Grof LukášFejtek Petr st.104-88 3173
11.Sochor MartinTázler Jakub7-8-7673283
12.Luňák MichalSoukup Jiří-9-83-4 1384
13.Grof LukášMüller Ivan-8-8-8  0385
14.Růžek RomanFejtek Petr st.-10-868-82386
15.Luňák MichalTázler Jakub-89-8-7 1387
16.Grof LukášSoukup Jiří-7-95-9 1388
17.Růžek RomanMüller Ivan-5-56-5 1389
18.Sochor MartinFejtek Petr st.7710  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grof Lukáš22Tázler Jakub22
Růžek Roman04Soukup Jiří31
Sochor Martin40Müller Ivan22
Luňák Michal22Fejtek Petr st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta Úpice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra HořiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:18496:425Sparta Úpice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sucharda Antonín
Smékal Lubomír
 
 
Zelený Martin
Zelený Jiří ml.
 
 
-9868 3110
2.Brát Marek
Kocián Libor
 
 
Vzorek Rudolf
Kvapil Antonín
 
 
649  3020
3.Smékal LubomírZelený Martin-11-9-8  0321
4.Sucharda AntonínVzorek Rudolf410-6-993231
5.Kocián LiborKvapil Antonín88-6-643241
6.Brát MarekZelený Jiří ml.97-6-293251
7.Sucharda AntonínZelený Martin-6-983-152352
8.Kocián LiborVzorek Rudolf-665-973262
9.Brát MarekKvapil Antonín568  3072
10.Smékal LubomírZelený Jiří ml.10411  3082
11.Kocián LiborZelený Martin2-7-7693292
12.Brát MarekVzorek Rudolf7-985 31102
13.Smékal LubomírKvapil Antonín         
14.Sucharda AntonínZelený Jiří ml.         
15.Brát MarekZelený Martin         
16.Smékal LubomírVzorek Rudolf         
17.Sucharda AntonínKvapil Antonín         
18.Kocián LiborZelený Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smékal Lubomír11Zelený Martin21
Sucharda Antonín11Vzorek Rudolf03
Kocián Libor30Kvapil Antonín02
Brát Marek30Zelený Jiří ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lázně BělohradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37586:630TJ Lázně Bělohrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalenský Štěpán
Pilný Jiří
 
 
Klejch Adam
Klejch Filip
 
 
-88-7963210
2.Trojan Luděk
Michálek Roman
 
 
Petřivý Michal
Grym Petr
 
 
-89-6963220
3.Michálek RomanPetřivý Michal5-8-8-7 1321
4.Pilný JiříKlejch Filip96-9-7-82322
5.Trojan LuděkGrym Petr855  3032
6.Kalenský ŠtěpánKlejch Adam96-510 3142
7.Pilný JiříPetřivý Michal-911-11-9 1343
8.Trojan LuděkKlejch Filip-127-8-7 1344
9.Kalenský ŠtěpánGrym Petr-8-6-10  0345
10.Michálek RomanKlejch Adam-3-8-7  0346
11.Trojan LuděkPetřivý Michal-7-388-62347
12.Kalenský ŠtěpánKlejch Filip-6-7-6  0348
13.Režný PavelGrym Petr9-8-9-8 1349
14.Pilný JiříKlejch Adam-7-188583259
15.Kalenský ŠtěpánPetřivý Michal1088  3069
16.Režný PavelKlejch Filip-10-77-4 13610
17.Pilný JiříGrym Petr-610   11  
18.Trojan LuděkKlejch Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michálek Roman02Petřivý Michal31
Pilný Jiří12Klejch Filip40
Trojan Luděk12Grym Petr21
Kalenský Štěpán22Klejch Adam12
Režný Pavel02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy