Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lázně BělohradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:31378:416TJ Lázně Bělohrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rákosník Josef
Novák Jiří
 
 
Klejch Filip
Klejch Adam
 
 
11-71-2-72301
2.Schlappl Jaroslav
Částka David
 
 
Petřivý Michal
Grym Petr
 
 
-5-13-7  0302
3.Schlappl JaroslavPetřivý Michal6-8-67-92303
4.Novák JiříKlejch Filip576  3013
5.Hrbek MartinKlejch Adam-7845 3123
6.Rákosník JosefGrym Petr3-7-1-9 1324
7.Novák JiříPetřivý Michal-6-9-8  0325
8.Hrbek MartinKlejch Filip-93-7-8 1326
9.Rákosník JosefKlejch Adam-8-8-9  0327
10.Schlappl JaroslavGrym Petr1-6-9-5 1328
11.Hrbek MartinPetřivý Michal-13-7-9  0329
12.Částka DavidKlejch Filip-9-7-8  03210
13.Schlappl JaroslavKlejch Adam         
14.Novák JiříGrym Petr         
15.Částka DavidPetřivý Michal         
16.Schlappl JaroslavKlejch Filip         
17.Novák JiříKlejch Adam         
18.Hrbek MartinGrym Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Schlappl Jaroslav02Petřivý Michal30
Novák Jiří11Klejch Filip21
Hrbek Martin12Klejch Adam11
Rákosník Josef02Grym Petr20
Částka David01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra HořiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
503 51 Chlumec n. C., Kozelkova 26/IV, herna v podkrovíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31665:628Sokol Chlumec n.C. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skřivan Jaroslav
Jiřička Josef
 
 
Vzorek Rudolf
Zelený Jiří ml.
 
 
56-9-783210
2.Kycelt Pavel
Kycelt Jakub
 
 
Štěpánek Zdeněk
Zelený Martin
 
 
108-75 3120
3.Kycelt PavelŠtěpánek Zdeněk-7-84-6 1321
4.Jiřička JosefVzorek Rudolf94-98 3131
5.Kycelt JakubZelený Jiří ml.-7-93-10 1332
6.Skřivan JaroslavZelený Martin8510  3042
7.Jiřička JosefŠtěpánek Zdeněk-10-5-4  0343
8.Kycelt JakubVzorek Rudolf10-1-6-6 1344
9.Skřivan JaroslavZelený Jiří ml.-141157 3154
10.Kycelt PavelZelený Martin88-10-943264
11.Kycelt JakubŠtěpánek Zdeněk9109  3074
12.Skřivan JaroslavVzorek Rudolf15-79 3184
13.Kycelt PavelZelený Jiří ml.-811-9-10 1385
14.Jiřička JosefZelený Martin5-9-13-9 1386
15.Skřivan JaroslavŠtěpánek Zdeněk8-9106 3196
16.Kycelt PavelVzorek Rudolf-10-99-7 1397
17.Jiřička JosefZelený Jiří ml.-89917 31107
18.Kycelt JakubZelený Martin1187  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kycelt Pavel13Štěpánek Zdeněk22
Jiřička Josef22Vzorek Rudolf22
Kycelt Jakub12Zelený Jiří ml.22
Skřivan Jaroslav40Zelený Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jičín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sparta Úpice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1023:30481:510Sparta Úpice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doule Petr
Soukup Jiří
 
 
Brát Marek
Kocián Libor
 
 
-98-9-4 1301
2.Müller Ivan
Harcuba Pavel
 
 
Sucharda Antonín
Smékal Lubomír
 
 
558  3011
3.Doule PetrBrát Marek-6-3-8  0312
4.Müller IvanKocián Libor4-99-10-32313
5.Harcuba PavelSucharda Antonín-99-10-9 1314
6.Soukup JiříSmékal Lubomír686  3024
7.Müller IvanBrát Marek-12-66-7 1325
8.Harcuba PavelKocián Libor-5-9810-82326
9.Soukup JiříSucharda Antonín8812  3036
10.Doule PetrSmékal Lubomír-10-86-4 1337
11.Harcuba PavelBrát Marek9-3-49-72338
12.Soukup JiříKocián Libor8-10-94-112339
13.Doule PetrSucharda Antonín9-114-2-923310
14.Müller IvanSmékal Lubomír         
15.Soukup JiříBrát Marek         
16.Doule PetrKocián Libor         
17.Müller IvanSucharda Antonín         
18.Harcuba PavelSmékal Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doule Petr03Brát Marek30
Müller Ivan02Kocián Libor30
Harcuba Pavel03Sucharda Antonín21
Soukup Jiří21Smékal Lubomír11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Salamandr Hr. KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Fotochemou, Herna TTC SalamandrRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33638:621nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Tomáš
Hampl Michal
 
 
Kubíček Pavel
Pilný Jiří
 
 
-7-5-4  0301
2.Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
Trojan Luděk
Bohdanecký Jakub
 
 
-108-79-92302
3.Malý TomášBohdanecký Jakub-8-9-7  0303
4.Hampl MichalKubíček Pavel-12-2-9  0304
5.Švorc JanPilný Jiří-9-9-7  0305
6.Kollár ŠtěpánTrojan Luděk-61011-1073215
7.Hampl MichalBohdanecký Jakub8-845 3125
8.Švorc JanKubíček Pavel5-6-47113235
9.Kollár ŠtěpánPilný Jiří2314  3045
10.Malý TomášTrojan Luděk8-928 3155
11.Švorc JanBohdanecký Jakub-2-717-7 1356
12.Kollár ŠtěpánKubíček Pavel8-8-9-4 1357
13.Malý TomášPilný Jiří-47-810-112358
14.Hampl MichalTrojan Luděk947  3068
15.Kollár ŠtěpánBohdanecký Jakub769  3078
16.Malý TomášKubíček Pavel-7-95-9 1379
17.Hampl MichalPilný Jiří1053  3089
18.Švorc JanRežný Pavel1138  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malý Tomáš13Bohdanecký Jakub22
Hampl Michal31Kubíček Pavel31
Švorc Jan22Pilný Jiří22
Kollár Štěpán31Trojan Luděk03
   Režný Pavel01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stará Paka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará Paka, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34420:499Tatran Hostinné C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krutský Jiří ml.
Budina Martin
 
 
Bartoš Petr st.
Sixta Vít
 
 
10-9-78113210
2.Knap Jiří
Pánek Tomáš
 
 
Sixta Daniel
Kalvach Petr
 
 
-43-4-12 1311
3.Knap JiříSixta Vít-1-7-5  0312
4.Krutský Jiří ml.Kalvach Petr-8-9-9  0313
5.Pánek TomášSixta Daniel3-3-10-10 1314
6.Budina MartinBartoš Petr st.-7-8-7  0315
7.Krutský Jiří ml.Sixta Vít-10-4-2  0316
8.Pánek TomášKalvach Petr-910-1112-72317
9.Budina MartinSixta Daniel55-8-853227
10.Knap JiříBartoš Petr st.-4-8-9  0328
11.Pánek TomášSixta Vít896  3038
12.Budina MartinKalvach Petr-87-67-152339
13.Knap JiříSixta Daniel-11-3-5  03310
14.Krutský Jiří ml.Bartoš Petr st.         
15.Budina MartinSixta Vít         
16.Knap JiříKalvach Petr         
17.Krutský Jiří ml.Sixta Daniel         
18.Pánek TomášBartoš Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knap Jiří03Sixta Vít21
Krutský Jiří ml.02Kalvach Petr30
Pánek Tomáš12Sixta Daniel21
Budina Martin12Bartoš Petr st.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová Paka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ Nová Paka - tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:7407:233TJ Nová Paka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grof Lukáš
Oravec Jakub
 
 
Brázda Martin
Honců Michal
 
 
10-5-12-6 1301
2.Luňák Michal
Sochor Martin
 
 
Matěják Jan
Horák Jaroslav
 
 
585  3011
3.Grof LukášHonců Michal998  3021
4.Luňák MichalBrázda Martin8711  3031
5.Oravec JakubMatěják Jan1064  3041
6.Sochor MartinHorák JaroslavWO    3051
7.Luňák MichalHonců Michal7-11010 3161
8.Oravec JakubBrázda Martin7-7-8-9 1362
9.Sochor MartinMatěják Jan1045  3072
10.Grof LukášHorák JaroslavWO    3082
11.Oravec JakubHonců MichalWO    3092
12.Sochor MartinBrázda MartinWO    30102
13.Grof LukášMatěják Jan         
14.Luňák MichalHorák Jaroslav         
15.Sochor MartinHonců Michal         
16.Grof LukášBrázda Martin         
17.Luňák MichalMatěják Jan         
18.Oravec JakubHorák Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grof Lukáš10Honců Michal02
Luňák Michal20Brázda Martin11
Oravec Jakub11Matěják Jan02
Sochor Martin10   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy