Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:23557:488Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Lukáš
Souček Martin
 
 
Sedláček Petr ml.
Trnka Jan
 
 
369  3010
2.Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
Bečička Milan
Vavruška Jiří
 
 
-66-910113220
3.Dufek LukášSedláček Petr ml.-3556 3130
4.Hanzl MatějTrnka Jan54-77 3140
5.Souček MartinVavruška Jiří9-8-5-4 1341
6.Šanc PřemyslBečička Milan456  3051
7.Hanzl MatějSedláček Petr ml.6-7-85-32352
8.Souček MartinTrnka Jan657  3062
9.Šanc PřemyslVavruška Jiří-9-8-8  0363
10.Dufek LukášBečička Milan668  3073
11.Souček MartinSedláček Petr ml.-56-6-10 1374
12.Šanc PřemyslTrnka Jan-658-8-82375
13.Dufek LukášVavruška Jiří108-56 3185
14.Hanzl MatějBečička Milan727  3095
15.Šanc PřemyslSedláček Petr ml.-3-46-5 1396
16.Dufek LukášTrnka Jan6310  30106
17.Hanzl MatějVavruška Jiří         
18.Souček MartinBečička Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dufek Lukáš40Sedláček Petr ml.31
Hanzl Matěj21Trnka Jan13
Souček Martin12Vavruška Jiří21
Šanc Přemysl13Bečička Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LibchyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:36524:562Sokol Libchyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Ludvík Ivan
 
 
Mach Milan st.
Mach Milan ml.
 
 
-3-87353210
2.Příborský David
Pospíšil Pavel
 
 
Matouš Pavel
Kárník Milan
 
 
-15-6-6  0311
3.Loskot VáclavMatouš Pavel-5-888-92312
4.Ludvík IvanMach Milan st.-9-7-4  0313
5.Rákosník VladimírMach Milan ml.7-88-9-32314
6.Příborský DavidKárník Milan92-3-9-92315
7.Ludvík IvanMatouš Pavel-10-8-8  0316
8.Rákosník VladimírMach Milan st.-1012-82-32317
9.Příborský DavidMach Milan ml.5-134-693227
10.Loskot VáclavKárník Milan842  3037
11.Rákosník VladimírMatouš Pavel108-5-8-62338
12.Příborský DavidMach Milan st.-61-8973248
13.Loskot VáclavMach Milan ml.15-6-6-10 1349
14.Pospíšil PavelKárník Milan-5-7-7  03410
15.Příborský DavidMatouš Pavel         
16.Loskot VáclavMach Milan st.         
17.Pospíšil PavelMach Milan ml.         
18.Rákosník VladimírKárník Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Loskot Václav12Matouš Pavel30
Ludvík Ivan02Mach Milan st.21
Rákosník Vladimír03Mach Milan ml.21
Příborský David21Kárník Milan21
Pospíšil Pavel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15501:398Baník Rtyně v Podkrk. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jaroslav
Valta Martin
 
 
Dvořáček Jiří
Pham Ngoc Binh
 
 
395  3010
2.Hlávka Jiří
Koblížek Michal
 
 
Marinica Kamil
Karlík Zdeněk
 
 
-9984 3120
3.Hlávka JiříKarlík Zdeněk8-10-8-8 1321
4.Dušek JaroslavPham Ngoc Binh69-3-10-82322
5.Valta MartinMarinica Kamil898  3032
6.Koblížek MichalDvořáček Jiří28-44 3142
7.Dušek JaroslavKarlík Zdeněk-9-866-82343
8.Valta MartinPham Ngoc Binh13-9-8993253
9.Koblížek MichalMarinica Kamil878  3063
10.Hlávka JiříDvořáček Jiří682  3073
11.Valta MartinKarlík Zdeněk7-886 3183
12.Koblížek MichalPham Ngoc Binh289  3093
13.Hlávka JiříMarinica Kamil52-22 31103
14.Dušek JaroslavDvořáček Jiří         
15.Koblížek MichalKarlík Zdeněk         
16.Hlávka JiříPham Ngoc Binh         
17.Dušek JaroslavMarinica Kamil         
18.Valta MartinDvořáček Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlávka Jiří21Karlík Zdeněk21
Dušek Jaroslav02Pham Ngoc Binh12
Valta Martin30Marinica Kamil03
Koblížek Michal30Dvořáček Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Broumov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:20531:438Sokol České Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lulek Radim
Krulich Miloš
 
 
Gombarčík Karel st.
Rýgl Petr ml.
 
 
2711  3010
2.Rambousek Martin
Fiala Josef
 
 
Mifek Milan
Čepelka Jan
 
 
-9-10-10  0311
3.Rambousek MartinČepelka Jan9-47-533221
4.Krulich MilošMifek Milan-6-9-10  0322
5.Fiala JosefRýgl Petr ml.696  3032
6.Lulek RadimGombarčík Karel st.724  3042
7.Krulich MilošČepelka Jan-11-9-6  0343
8.Fiala JosefMifek Milan-7-96-8 1344
9.Lulek RadimRýgl Petr ml.899  3054
10.Rambousek MartinGombarčík Karel st.510-92 3164
11.Fiala JosefČepelka Jan7-89-6-62365
12.Lulek RadimMifek Milan138  3075
13.Rambousek MartinRýgl Petr ml.6-868 3185
14.Krulich MilošGombarčík Karel st.357  3095
15.Lulek RadimČepelka Jan-15796 31105
16.Rambousek MartinMifek Milan-87-13  12  
17.Krulich MilošRýgl Petr ml.         
18.Fiala JosefGombarčík Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rambousek Martin30Čepelka Jan22
Krulich Miloš12Mifek Milan21
Fiala Josef12Rýgl Petr ml.03
Lulek Radim40Gombarčík Karel st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sparta Úpice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9450:349Sokol PP Hr. Králové 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívka Martin ml.
Skákal Martin
 
 
Míl Pavel
Folc Martin
 
 
759  3010
2.Tesolin Riccardo
Bláha Petr
 
 
Oláh Jan
Joneš Patrik
 
 
5-10137 3120
3.Polívka Martin ml.Oláh Jan75-147 3130
4.Tesolin RiccardoJoneš Patrik8-896 3140
5.Skákal MartinFolc Martin98-7-11-82341
6.Bláha PetrMíl Pavel4-837 3151
7.Tesolin RiccardoOláh Jan101010  3061
8.Skákal MartinJoneš Patrik295  3071
9.Bláha PetrFolc Martin8105  3081
10.Polívka Martin ml.Míl Pavel11119  3091
11.Skákal MartinOláh Jan-87-1141032101
12.Bláha PetrJoneš Patrik         
13.Polívka Martin ml.Folc Martin         
14.Tesolin RiccardoMíl Pavel         
15.Bláha PetrOláh Jan         
16.Polívka Martin ml.Joneš Patrik         
17.Tesolin RiccardoFolc Martin         
18.Skákal MartinMíl Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polívka Martin ml.20Oláh Jan03
Tesolin Riccardo20Joneš Patrik02
Skákal Martin21Folc Martin11
Bláha Petr20Míl Pavel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS