Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LibchyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9431:318Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Lukáš
Souček Martin
 
 
Mach Milan st.
Mach Milan ml.
 
 
587  3010
2.Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
Matouš Pavel
Kárník Milan
 
 
296  3020
3.Souček MartinMatouš Pavel7-126-10-32321
4.Dufek LukášMach Milan st.929  3031
5.Hanzl MatějMach Milan ml.8-9-8933241
6.Šanc PřemyslKárník Milan713  3051
7.Dufek LukášMatouš Pavel388  3061
8.Hanzl MatějMach Milan st.7-7811 3171
9.Šanc PřemyslMach Milan ml.910-7-8123281
10.Souček MartinKárník Milan578  3091
11.Hanzl MatějMatouš Pavel4-986 31101
12.Šanc PřemyslMach Milan st.         
13.Souček MartinMach Milan ml.         
14.Dufek LukášKárník Milan         
15.Šanc PřemyslMatouš Pavel         
16.Souček MartinMach Milan st.         
17.Dufek LukášMach Milan ml.         
18.Hanzl MatějKárník Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Souček Martin11Matouš Pavel12
Dufek Lukáš20Mach Milan st.02
Hanzl Matěj30Mach Milan ml.02
Šanc Přemysl20Kárník Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:34502:548TTC Lhoty u Potštejna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loskot Václav
Rákosník Vladimír
 
 
Bečička Milan
Viesner Vojtěch
 
 
-6-8-5  0301
2.Příborský David
Pospíšil Pavel
 
 
Sedláček Petr ml.
Vavruška Jiří
 
 
8-8-8-9 1302
3.Příborský DavidViesner Vojtěch-78-119-52303
4.Pospíšil PavelSedláček Petr ml.-4-5-7  0304
5.Rákosník VladimírVavruška Jiří-13-49-8 1305
6.Loskot VáclavTrnka Jan475  3015
7.Pospíšil PavelViesner Vojtěch-5-6-6  0316
8.Rákosník VladimírSedláček Petr ml.10-47-7-102317
9.Loskot VáclavVavruška Jiří981  3027
10.Příborský DavidTrnka Jan-7-3410-72328
11.Rákosník VladimírViesner Vojtěch-79-10653238
12.Loskot VáclavSedláček Petr ml.9-9-6-8 1339
13.Příborský DavidVavruška Jiří9-8-91063249
14.Pospíšil PavelTrnka Jan-74-98-1023410
15.Loskot VáclavViesner Vojtěch8-8-6-3 13  
16.Příborský DavidSedláček Petr ml.         
17.Pospíšil PavelVavruška Jiří         
18.Rákosník VladimírTrnka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Příborský David12Viesner Vojtěch21
Pospíšil Pavel03Sedláček Petr ml.30
Rákosník Vladimír12Vavruška Jiří12
Loskot Václav21Trnka Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NáchodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12455:367Baník Rtyně v Podkrk. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jaroslav
Valta Martin
 
 
Burdych Viktor
Cvetanov Krasimir
 
 
6-978 3110
2.Hlávka Jiří
Koblížek Michal
 
 
Špelda Jiří
Hoferka Dušan
 
 
-98-9-6 1311
3.Koblížek MichalBurdych Viktor-9-879-112312
4.Hlávka JiříCvetanov Krasimir76-39 3122
5.Valta MartinŠpelda Jiří766  3032
6.Dušek JaroslavHoferka Dušan466  3042
7.Hlávka JiříBurdych Viktor7-8-6953252
8.Valta MartinCvetanov Krasimir766  3062
9.Dušek JaroslavŠpelda Jiří887  3072
10.Koblížek MichalHoferka Dušan8-876 3182
11.Valta MartinBurdych Viktor9-689 3192
12.Dušek JaroslavCvetanov Krasimir948  30102
13.Koblížek MichalŠpelda Jiří         
14.Hlávka JiříHoferka Dušan         
15.Dušek JaroslavBurdych Viktor         
16.Koblížek MichalCvetanov Krasimir         
17.Hlávka JiříŠpelda Jiří         
18.Valta MartinHoferka Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koblížek Michal11Burdych Viktor12
Hlávka Jiří20Cvetanov Krasimir03
Valta Martin30Špelda Jiří02
Dušek Jaroslav30Hoferka Dušan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sparta Úpice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14468:375Sokol České Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lulek Radim
Krulich Miloš
 
 
Oláh Jan
Joneš Patrik
 
 
87-108 3110
2.Rambousek Martin
Fiala Josef
 
 
Míl Pavel
Folc Martin
 
 
1249  3020
3.Rambousek MartinOláh Jan96-8-883230
4.Krulich MilošJoneš Patrik-8717 3140
5.Fiala JosefFolc Martin18-613 3150
6.Lulek RadimMíl Pavel477  3060
7.Krulich MilošOláh Jan-26-7-7 1361
8.Fiala JosefJoneš Patrik765  3071
9.Lulek RadimFolc Martin5611  3081
10.Rambousek MartinMíl Pavel7-7-8663291
11.Fiala JosefOláh Jan-6-109-11 1392
12.Lulek RadimJoneš Patrik-9359 31102
13.Rambousek MartinFolc Martin         
14.Krulich MilošMíl Pavel         
15.Lulek RadimOláh Jan         
16.Rambousek MartinJoneš Patrik         
17.Krulich MilošFolc Martin         
18.Fiala JosefMíl Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rambousek Martin20Oláh Jan21
Krulich Miloš11Joneš Patrik03
Fiala Josef21Folc Martin02
Lulek Radim30Míl Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Broumov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:28649:602Sokol PP Hr. Králové 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívka Martin ml.
Skákal Martin
 
 
Gombarčík Karel st.
Rýgl Petr ml.
 
 
83-78 3110
2.Tesolin Riccardo
Bláha Petr
 
 
Čepelka Jan
Mifek Milan
 
 
-9-7119-112311
3.Polívka Martin ml.Čepelka Jan-4-1027-82312
4.Tesolin RiccardoMifek Milan-8-59873222
5.Skákal MartinRýgl Petr ml.-3-7-12  0323
6.Bláha PetrGombarčík Karel st.12-98-1383233
7.Tesolin RiccardoČepelka Jan-9-3913-32334
8.Skákal MartinMifek Milan-84811 3144
9.Bláha PetrRýgl Petr ml.-8-8-8  0345
10.Polívka Martin ml.Gombarčík Karel st.697  3055
11.Skákal MartinČepelka Jan-3-6-9  0356
12.Bláha PetrMifek Milan-6148 3166
13.Polívka Martin ml.Rýgl Petr ml.358  3076
14.Tesolin RiccardoGombarčík Karel st.6912  3086
15.Bláha PetrČepelka Jan-13-1275-82387
16.Polívka Martin ml.Mifek Milan776  3097
17.Tesolin RiccardoRýgl Petr ml.499  30107
18.Skákal MartinGombarčík Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polívka Martin ml.31Čepelka Jan40
Tesolin Riccardo31Mifek Milan04
Skákal Martin12Rýgl Petr ml.22
Bláha Petr22Gombarčík Karel st.03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS