Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta Úpice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Broumov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:35606:646Slovan Broumov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Míl Pavel
Folc Martin
 
 
Gombarčík Karel st.
Rýgl Petr ml.
 
 
9-8-98-72301
2.Oláh Jan
Hejna Vít
 
 
Mifek Milan
Čepelka Jan
 
 
8-9-7-6 1302
3.Hofman JanČepelka Jan8-98-6-72303
4.Folc MartinMifek Milan9-846 3113
5.Oláh JanRýgl Petr ml.7116  3023
6.Hejna VítGombarčík Karel st.1188  3033
7.Folc MartinČepelka Jan10-2-4-6 1334
8.Oláh JanMifek Milan-141098 3144
9.Hejna VítRýgl Petr ml.-99-10-7 1345
10.Hofman JanGombarčík Karel st.108-5-8-42346
11.Oláh JanČepelka Jan710-8-10-102347
12.Hejna VítMifek Milan-78-512-52348
13.Hofman JanRýgl Petr ml.99-7-973258
14.Folc MartinGombarčík Karel st.-7366 3168
15.Hejna VítČepelka Jan-2-10-5  0369
16.Hofman JanMifek Milan-9-6-9  03610
17.Folc MartinRýgl Petr ml.7-8   11  
18.Oláh JanGombarčík Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hofman Jan13Čepelka Jan40
Folc Martin21Mifek Milan22
Oláh Jan21Rýgl Petr ml.12
Hejna Vít13Gombarčík Karel st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NáchodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:30263:412TJ Náchod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pham Ngoc Binh
Dvořáček Jiří
 
 
Klimeš Zbyšek
Burdych Viktor
 
 
774  3010
2.Marinica Kamil
 
 
Bárta Pavel
Marx Jan
 
 
WO    0311
3.Pham Ngoc BinhMarx Jan11-8-8-10 1312
4.Dvořáček JiříKlimeš Zbyšek593  3022
5.Marinica KamilBárta Pavel-6-2-6  0323
6.Burdych ViktorWO    0324
7.Dvořáček JiříMarx Jan-3-10-10  0325
8.Marinica KamilKlimeš Zbyšek-6-4-5  0326
9.Bárta PavelWO    0327
10.Pham Ngoc BinhBurdych Viktor386  3037
11.Marinica KamilMarx Jan-7-12-8  0338
12.Klimeš ZbyšekWO    0339
13.Pham Ngoc BinhBárta Pavel8-9-95-623310
14.Dvořáček JiříBurdych Viktor         
15.Marx Jan         
16.Pham Ngoc BinhKlimeš Zbyšek         
17.Dvořáček JiříBárta Pavel         
18.Marinica KamilBurdych Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pham Ngoc Binh12Marx Jan30
Dvořáček Jiří11Klimeš Zbyšek11
Marinica Kamil03Bárta Pavel20
   Burdych Viktor01
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:38564:625Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rákosník Vladimír
Pospíšil Pavel
 
 
Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
9-25-6-82301
2.Cibor Pavel
Příborský David
 
 
Dufek Lukáš
Souček Martin
 
 
5-687 3111
3.Rákosník VladimírSouček Martin758  3021
4.Loskot VáclavDufek Lukáš-6-2-3  0322
5.Příborský DavidHanzl Matěj-583-2-62323
6.Cibor PavelŠanc Přemysl-66-4633233
7.Loskot VáclavSouček Martin-79-4-8 1334
8.Příborský DavidDufek Lukáš-15-87-7 1335
9.Cibor PavelHanzl Matěj-5-3-2  0336
10.Rákosník VladimírŠanc Přemysl4-9-10-7 1337
11.Příborský DavidSouček Martin76-8-1173247
12.Cibor PavelDufek Lukáš-10887 3157
13.Rákosník VladimírHanzl Matěj9-2-10-2 1358
14.Loskot VáclavŠanc Přemysl88-58 3168
15.Cibor PavelSouček Martin71-105 3178
16.Rákosník VladimírDufek Lukáš-9-3-7  0379
17.Loskot VáclavHanzl Matěj6-8-3-5 13710
18.Příborský DavidŠanc Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rákosník Vladimír13Souček Martin13
Loskot Václav13Dufek Lukáš31
Příborský David12Hanzl Matěj40
Cibor Pavel31Šanc Přemysl12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28606:570Baník Rtyně v Podkrk. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kábrt Vratislav
Hlávka Jiří
 
 
Malínský Milan
Bolehovský Martin st.
 
 
-2-879-92301
2.Valta Martin
Dušek Jaroslav
 
 
Jakubec Martin
Malík Tomáš
 
 
9-6-6-5 1302
3.Hlávka JiříMalík Tomáš-6-9-8  0303
4.Valta MartinJakubec Martin385  3013
5.Dušek JaroslavBolehovský Martin st.-48-8-5 1314
6.Kábrt VratislavMalínský Milan97-109 3124
7.Valta MartinMalík Tomáš778  3034
8.Dušek JaroslavJakubec Martin937  3044
9.Kábrt VratislavBolehovský Martin st.969  3054
10.Hlávka JiříMalínský Milan9-4-106-82355
11.Dušek JaroslavMalík Tomáš-5-810-9 1356
12.Kábrt VratislavJakubec Martin788  3066
13.Brát Karel st.Bolehovský Martin st.-4-5-8  0367
14.Valta MartinMalínský Milan7-823 3177
15.Kábrt VratislavMalík Tomáš-86-8773287
16.Brát Karel st.Jakubec Martin-6-15-6  0388
17.Valta MartinBolehovský Martin st.747  3098
18.Dušek JaroslavMalínský Milan656  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlávka Jiří02Malík Tomáš22
Valta Martin40Jakubec Martin13
Dušek Jaroslav22Bolehovský Martin st.22
Kábrt Vratislav40Malínský Milan13
Brát Karel st.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11448:357Sokol PP Hr. Králové 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívka Martin ml.
Bláha Petr
 
 
Lulek Radim
Krulich Miloš
 
 
98-8-7-92301
2.Truněček Martin
Tesolin Riccardo
 
 
Rambousek Martin
Stein Filip
 
 
47-69 3111
3.Tesolin RiccardoLulek Radim-97-7-3 1312
4.Truněček MartinRambousek Martin566  3022
5.Polívka Martin ml.Krulich Miloš7710  3032
6.Bláha PetrStein Filip994  3042
7.Truněček MartinLulek Radim107-109 3152
8.Polívka Martin ml.Rambousek Martin543  3062
9.Bláha PetrKrulich Miloš954  3072
10.Tesolin RiccardoStein Filip-87810 3182
11.Polívka Martin ml.Lulek Radim-59810 3192
12.Bláha PetrRambousek Martin3-998 31102
13.Tesolin RiccardoKrulich Miloš-6-11   02  
14.Truněček MartinStein Filip         
15.Bláha PetrLulek Radim         
16.Tesolin RiccardoRambousek Martin         
17.Truněček MartinKrulich Miloš         
18.Polívka Martin ml.Stein Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tesolin Riccardo11Lulek Radim12
Truněček Martin20Rambousek Martin03
Polívka Martin ml.30Krulich Miloš02
Bláha Petr30Stein Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OD LibchyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32610:622nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kárník Milan
Janko Lukáš
 
 
Sedláček Petr ml.
Vavruška Jiří
 
 
-7-6-3  0301
2.Mach Milan st.
Mach Milan ml.
 
 
Bečička Milan
Vevjora Rostislav
 
 
510-911 3111
3.Kárník MilanSedláček Petr ml.-8-9-5  0312
4.Mach Milan st.Bečička Milan-810-95-92313
5.Janko LukášVavruška Jiří-2-5-8  0314
6.Mach Milan ml.Marek Jiří869  3024
7.Mach Milan st.Sedláček Petr ml.12-899 3134
8.Janko LukášBečička Milan-9-510-7 1335
9.Mach Milan ml.Vevjora Rostislav875  3045
10.Kárník MilanMarek Jiří10-865 3155
11.Janko LukášSedláček Petr ml.-6-9-6  0356
12.Mach Milan ml.Bečička Milan95-105 3166
13.Kárník MilanVevjora Rostislav9-8109 3176
14.Mach Milan st.Marek Jiří5108  3086
15.Mach Milan ml.Sedláček Petr ml.9-11-8-9 1387
16.Kárník MilanBečička Milan-3-11-7  0388
17.Mach Milan st.Vevjora Rostislav958  3098
18.Janko LukášMarek Jiří-8109-6-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kárník Milan22Sedláček Petr ml.31
Mach Milan st.31Bečička Milan31
Janko Lukáš04Vavruška Jiří10
Mach Milan ml.31Marek Jiří13
   Vevjora Rostislav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS