Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Broumov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chleny80, 517 41 Kostelec nad Orlicí, Sál restaurace ve ChlenechRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:15509:432TTC Lhoty u Potštejna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečička Milan
Viesner Vojtěch
 
 
Gombarčík Karel st.
Hornych Josef
 
 
8103  3010
2.Sedláček Petr ml.
Vavruška Jiří
 
 
Mifek Milan
Rýgl Petr ml.
 
 
983  3020
3.Sedláček Petr ml.Mifek Milan89-88 3130
4.Vavruška JiříRýgl Petr ml.-10-13-6  0331
5.Bečička MilanGombarčík Karel st.9-85-9-102332
6.Viesner VojtěchHornych Josef6910  3042
7.Vavruška JiříMifek Milan-4984 3152
8.Bečička MilanRýgl Petr ml.7-6-115-72353
9.Viesner VojtěchGombarčík Karel st.4109  3063
10.Sedláček Petr ml.Hornych Josef91110  3073
11.Bečička MilanMifek Milan-7-7-14  0374
12.Viesner VojtěchRýgl Petr ml.6710  3084
13.Sedláček Petr ml.Gombarčík Karel st.-8997 3194
14.Vavruška JiříHornych Josef852  30104
15.Viesner VojtěchMifek Milan         
16.Sedláček Petr ml.Rýgl Petr ml.         
17.Vavruška JiříGombarčík Karel st.         
18.Bečička MilanHornych Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Petr ml.30Mifek Milan12
Vavruška Jiří21Rýgl Petr ml.21
Bečička Milan03Gombarčík Karel st.12
Viesner Vojtěch30Hornych Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sparta Úpice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OD LibchyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:30653:615nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Milan st.
Mach Milan ml.
 
 
Landsmannová Alena
Hofman Jan
 
 
892  3010
2.Janko Lukáš
Kárník Milan
 
 
Oláh Jan
Hejna Vít
 
 
-4-6-8  0311
3.Mach Milan ml.Oláh Jan-98710 3121
4.Janko LukášHejna Vít-7-79-8 1322
5.Kárník MilanHofman Jan-9-888-122323
6.Mach Milan st.Landsmannová Alena876  3033
7.Janko LukášOláh Jan-10-9-6  0334
8.Kárník MilanHejna Vít109-7-6-92335
9.Mach Milan st.Hofman Jan89-109 3145
10.Mach Milan ml.Landsmannová Alena257  3055
11.Kárník MilanOláh Jan-65-8-8 1356
12.Mach Milan st.Hejna Vít85-108 3166
13.Mach Milan ml.Hofman Jan5-8-79-102367
14.Janko LukášLandsmannová Alena986  3077
15.Mach Milan st.Oláh Jan9-10-9-11 1378
16.Mach Milan ml.Hejna Vít1087  3088
17.Janko LukášHofman Jan-810-7-5 1389
18.Kárník MilanLandsmannová Alena586  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Milan ml.31Oláh Jan31
Janko Lukáš13Hejna Vít22
Kárník Milan13Hofman Jan31
Mach Milan st.31Landsmannová Alena04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NáchodVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14468:362TJ Náchod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Pavel
Marx Jan
 
 
Rambousek Martin
Fiala Josef
 
 
-12988 3110
2.Solovic Martin
Klimeš Zbyšek
 
 
Lulek Radim
Krulich Miloš
 
 
97-96 3120
3.Marx JanLulek Radim-7-4-9  0321
4.Klimeš ZbyšekKrulich Miloš-10463 3131
5.Solovic MartinFiala Josef-1458-933241
6.Bárta PavelRambousek Martin471  3051
7.Klimeš ZbyšekLulek Radim4-9-8-8 1352
8.Solovic MartinKrulich Miloš991  3062
9.Bárta PavelFiala Josef668  3072
10.Marx JanRambousek Martin-810713 3182
11.Solovic MartinLulek Radim610-7-763292
12.Bárta PavelKrulich Miloš655  30102
13.Marx JanFiala Josef         
14.Klimeš ZbyšekRambousek Martin         
15.Bárta PavelLulek Radim         
16.Marx JanKrulich Miloš         
17.Klimeš ZbyšekFiala Josef         
18.Solovic MartinRambousek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marx Jan11Lulek Radim21
Klimeš Zbyšek11Krulich Miloš03
Solovic Martin30Fiala Josef02
Bárta Pavel30Rambousek Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32688:661Sokol Česká Skalice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Jiří
Měšťanová Petra
 
 
Tesolin Riccardo
Jirásková Tereza
 
 
-6-98-8 1301
2.Marinica Kamil
Karlík Zdeněk
 
 
Bláha Petr
Řehounek Kristian
 
 
-847-9113211
3.Marinica KamilJirásková Tereza-4-58-7 1312
4.Dvořáček JiříTesolin Riccardo-7-697-62313
5.Karlík ZdeněkBláha Petr-5-6-8  0314
6.Měšťanová PetraŘehounek Kristian1046  3024
7.Dvořáček JiříJirásková Tereza-798-8-122325
8.Karlík ZdeněkTesolin Riccardo-9773 3135
9.Měšťanová PetraBláha Petr-711-76133245
10.Marinica KamilŘehounek Kristian1065  3055
11.Karlík ZdeněkJirásková Tereza-77-3-7 1356
12.Měšťanová PetraTesolin Riccardo-6977 3166
13.Marinica KamilBláha Petr5189  3076
14.Dvořáček JiříŘehounek Kristian446  3086
15.Měšťanová PetraJirásková Tereza11-9-711-62387
16.Marinica KamilTesolin Riccardo-978-863297
17.Dvořáček JiříBláha Petr-8-78-4 1398
18.Karlík ZdeněkŘehounek Kristian596  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marinica Kamil31Jirásková Tereza40
Dvořáček Jiří13Tesolin Riccardo13
Karlík Zdeněk22Bláha Petr22
Měšťanová Petra31Řehounek Kristian04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2019 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:38638:656Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Tomáš
Jakubec Martin
 
 
Dufek Lukáš
Souček Martin
 
 
7-9-9-5 1301
2.Balous Milan
Malínský Milan
 
 
Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
78-86 3111
3.Malík TomášSouček Martin-1178-9-82312
4.Jakubec MartinHanzl Matěj-12-7-9  0313
5.Bolehovský Martin st.Dufek Lukáš-7-8-9  0314
6.Balous MilanŠanc Přemysl1258  3024
7.Jakubec MartinSouček Martin8-56-793234
8.Bolehovský Martin st.Hanzl Matěj-63-5-6 1335
9.Balous MilanDufek Lukáš6511  3045
10.Malík Tomᚊanc Přemysl6-88-9103255
11.Bolehovský Martin st.Souček Martin-9-94683265
12.Balous MilanHanzl Matěj-11-1097-92366
13.Malík TomášDufek Lukáš-6-8-11  0367
14.Jakubec MartinŠanc Přemysl97-5-6-52368
15.Balous MilanSouček Martin79-99 3178
16.Malík TomášHanzl Matěj-76-11-2 1379
17.Jakubec MartinDufek Lukáš-75-3-6 13710
18.Bolehovský Martin st.Šanc Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malík Tomáš13Souček Martin13
Jakubec Martin13Hanzl Matěj40
Bolehovský Martin st.12Dufek Lukáš31
Balous Milan31Šanc Přemysl12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:38604:634KPST Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kábrt Vratislav
Hlávka Jiří
 
 
Rákosník Vladimír
Loskot Václav
 
 
67-68 3110
2.Dušek Jaroslav
Brát Karel st.
 
 
Cibor Pavel
Pospíšil Pavel
 
 
6-67-8-62311
3.Hlávka JiříCibor Pavel6-64-593221
4.Valta MartinLoskot Václav-86-5-6 1322
5.Kábrt VratislavRákosník Vladimír-99-5593232
6.Dušek JaroslavPospíšil Pavel4-834 3142
7.Valta MartinCibor Pavel-5-4-9  0343
8.Kábrt VratislavLoskot Václav997  3053
9.Dušek JaroslavRákosník Vladimír-56-8-8 1354
10.Hlávka JiříPospíšil Pavel-79-9-8 1355
11.Kábrt VratislavCibor Pavel-98-79-42356
12.Dušek JaroslavLoskot Václav-79-7893266
13.Hlávka JiříRákosník Vladimír-10-69-7 1367
14.Valta MartinPospíšil Pavel369  3077
15.Dušek JaroslavCibor Pavel-8-5-6  0378
16.Hlávka JiříLoskot Václav-8-9-7  0379
17.Valta MartinRákosník Vladimír-95-97-423710
18.Kábrt VratislavPospíšil Pavel568  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlávka Jiří13Cibor Pavel31
Valta Martin13Loskot Václav22
Kábrt Vratislav21Rákosník Vladimír31
Dušek Jaroslav22Pospíšil Pavel12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS