Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Broumov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OD LibchyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30638:580Sokol Libchyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Milan st.
Mach Milan ml.
 
 
Gombarčík Karel st.
Hornych Josef
 
 
45-86 3110
2.Kárník Milan
Matouš Pavel
 
 
Mifek Milan
Rýgl Petr ml.
 
 
7-6-8-7 1311
3.Mach Milan ml.Mifek Milan-4-108-10 1312
4.Matouš PavelRýgl Petr ml.976  3022
5.Kárník MilanGombarčík Karel st.119-12-9-72323
6.Mach Milan st.Hornych Josef97-59 3133
7.Matouš PavelMifek Milan-9-9-9  0334
8.Kárník MilanRýgl Petr ml.-8-4-8  0335
9.Mach Milan st.Gombarčík Karel st.610-10-953245
10.Mach Milan ml.Hornych Josef673  3055
11.Kárník MilanMifek Milan7-4-7-5 1356
12.Mach Milan st.Rýgl Petr ml.-9810-5123266
13.Mach Milan ml.Gombarčík Karel st.4-10-86-42367
14.Matouš PavelHornych Josef223  3077
15.Mach Milan st.Mifek Milan466  3087
16.Mach Milan ml.Rýgl Petr ml.-9-410673297
17.Matouš PavelGombarčík Karel st.-6754 31107
18.Kárník MilanHornych Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Milan ml.22Mifek Milan31
Matouš Pavel31Rýgl Petr ml.13
Kárník Milan03Gombarčík Karel st.22
Mach Milan st.40Hornych Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sparta Úpice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chleny80, 517 41 Kostelec nad Orlicí, Sál restaurace ve ChlenechRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:40 Začátek
utkání
14:40Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5372:240TTC Lhoty u Potštejna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečička Milan
Viesner Vojtěch
 
 
Hofman Jan
Folc Martin
 
 
3-9115 3110
2.Sedláček Petr ml.
Vavruška Jiří
 
 
Oláh Jan
Hejna Vít
 
 
847  3020
3.Sedláček Petr ml.Oláh Jan-7-58883230
4.Vavruška JiříFolc Martin894  3040
5.Bečička MilanHejna Vít-107107 3150
6.Viesner VojtěchHofman Jan647  3060
7.Vavruška JiříOláh Jan311  3070
8.Bečička MilanFolc Martin-8889 3180
9.Viesner VojtěchHejna Vít565  3090
10.Sedláček Petr ml.Hofman Jan455  30100
11.Bečička MilanOláh Jan         
12.Viesner VojtěchFolc Martin         
13.Sedláček Petr ml.Hejna Vít         
14.Vavruška JiříHofman Jan         
15.Viesner VojtěchOláh Jan         
16.Sedláček Petr ml.Folc Martin         
17.Vavruška JiříHejna Vít         
18.Bečička MilanHofman Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Petr ml.20Oláh Jan02
Vavruška Jiří20Folc Martin02
Bečička Milan20Hejna Vít02
Viesner Vojtěch20Hofman Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NáchodVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35659:623TJ Náchod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Pavel
Marx Jan
 
 
Jirásková Tereza
Tesolin Riccardo
 
 
-8-62-8 1301
2.Solovic Martin
Klimeš Zbyšek
 
 
Truněček Martin
Bláha Petr
 
 
78-11-943211
3.Marx JanJirásková Tereza-6-4-3  0312
4.Klimeš ZbyšekTesolin Riccardo-2-744-92313
5.Solovic MartinTruněček Martin69-89 3123
6.Bárta PavelBláha Petr845  3033
7.Klimeš ZbyšekJirásková Tereza-8146-843243
8.Solovic MartinTesolin Riccardo-4-84-9 1344
9.Bárta PavelTruněček Martin4-1143 3154
10.Marx JanBláha Petr-86-8-6 1355
11.Solovic MartinJirásková Tereza-5-7-6  0356
12.Bárta PavelTesolin Riccardo6-759 3166
13.Marx JanTruněček Martin99-99 3176
14.Klimeš ZbyšekBláha Petr5-685 3186
15.Bárta PavelJirásková Tereza9-8-8-5 1387
16.Marx JanTesolin Riccardo-10-62-3 1388
17.Klimeš ZbyšekTruněček Martin8-129-453298
18.Solovic MartinBláha Petr809  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marx Jan13Jirásková Tereza31
Klimeš Zbyšek31Tesolin Riccardo31
Solovic Martin22Truněček Martin04
Bárta Pavel31Bláha Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32275:432Sokol České Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Jiří
Měšťanová Petra
 
 
Rambousek Martin
Fiala Josef
 
 
-766-983210
2.
 
 
Lulek Radim
Krulich Miloš
 
 
WO    0311
3.Měšťanová PetraLulek Radim8-8-9-6 1312
4.Dvořáček JiříRambousek Martin59-9-7-32313
5.Marinica KamilKrulich Miloš-6-93-7 1314
6.Fiala JosefWO    0315
7.Dvořáček JiříLulek Radim-8-710-8 1316
8.Marinica KamilRambousek Martin-6-6-8  0317
9.Krulich MilošWO    0318
10.Měšťanová PetraFiala Josef866  3028
11.Marinica KamilLulek Radim-85-6-5 1329
12.Rambousek MartinWO    03210
13.Měšťanová PetraKrulich Miloš         
14.Dvořáček JiříFiala Josef         
15.Lulek Radim         
16.Měšťanová PetraRambousek Martin         
17.Dvořáček JiříKrulich Miloš         
18.Marinica KamilFiala Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Měšťanová Petra11Lulek Radim30
Dvořáček Jiří02Rambousek Martin20
Marinica Kamil03Krulich Miloš10
   Fiala Josef01
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:24590:523Baník Rtyně v Podkrk. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kábrt Vratislav
Hlávka Jiří
 
 
Hanzl Matěj
Souček Martin
 
 
-77-4-6 1301
2.Dušek Jaroslav
Valta Martin
 
 
Krása Jakub
Šanc Přemysl
 
 
867  3011
3.Dušek JaroslavHanzl Matěj-9-989-82312
4.Hlávka JiříSouček Martin-8-5-7  0313
5.Brát Karel st.Šanc Přemysl-99-9863223
6.Kábrt VratislavKrása Jakub3-889 3133
7.Valta MartinHanzl Matěj78-8-6-92334
8.Brát Karel st.Souček Martin108-8-883244
9.Kábrt VratislavŠanc Přemysl989  3054
10.Dušek JaroslavKrása Jakub863  3064
11.Brát Karel st.Hanzl Matěj-877-8-82365
12.Kábrt VratislavSouček Martin536  3075
13.Dušek JaroslavŠanc Přemysl66-5-773285
14.Valta MartinKrása Jakub463  3095
15.Kábrt VratislavHanzl Matěj8-99-81032105
16.Dušek JaroslavSouček Martin         
17.Valta MartinŠanc Přemysl         
18.Brát Karel st.Krása Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dušek Jaroslav21Hanzl Matěj31
Hlávka Jiří01Souček Martin12
Brát Karel st.21Šanc Přemysl03
Kábrt Vratislav40Krása Jakub03
Valta Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:34629:621TTC Kostelec n.O. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balous Milan
Jakubec Martin
 
 
Rákosník Vladimír
Loskot Václav
 
 
874  3010
2.Divíšek Dušan
Jenčík Ladislav
 
 
Cibor Pavel
Pospíšil Pavel
 
 
79-119 3120
3.Jenčík LadislavCibor Pavel-8-11-10  0321
4.Divíšek DušanLoskot Václav-68-6-7 1322
5.Jakubec MartinRákosník Vladimír9-625 3132
6.Balous MilanPospíšil Pavel3-865 3142
7.Divíšek DušanCibor Pavel1011-5-573252
8.Jakubec MartinLoskot Václav-6-12-7  0353
9.Balous MilanRákosník Vladimír866  3063
10.Jenčík LadislavPospíšil Pavel-9-11-10  0364
11.Jakubec MartinCibor Pavel-7-3-5  0365
12.Balous MilanLoskot Václav96-2-4-62366
13.Jenčík LadislavRákosník Vladimír5-546 3176
14.Divíšek DušanPospíšil Pavel7710  3086
15.Balous MilanCibor Pavel-6-135653296
16.Jenčík LadislavLoskot Václav-8-5-9  0397
17.Divíšek DušanRákosník Vladimír6-8-5-6 1398
18.Jakubec MartinPospíšil Pavel6-10-911832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jenčík Ladislav13Cibor Pavel22
Divíšek Dušan22Loskot Václav40
Jakubec Martin22Rákosník Vladimír13
Balous Milan31Pospíšil Pavel13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS