Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32394:467TTC Lhoty u Potštejna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malínský Milan
Bolehovský Martin st.
 
 
Bečička Milan
Viesner Vojtěch
 
 
87-65 3110
2.Divíšek Dušan
Bartoš Petr
 
 
Sedláček Petr ml.
Vavruška Jiří
 
 
-8-5-6  0311
3.Malínský MilanViesner Vojtěch-9-10-6  0312
4.Bolehovský Martin st.Sedláček Petr ml.7-25-11-92313
5.Divíšek DušanVavruška Jiří6-8-78-82314
6.Bartoš PetrTrnka Jan7-68-9-62315
7.Bolehovský Martin st.Viesner Vojtěch-79-9-7 1316
8.Divíšek DušanSedláček Petr ml.-104-6-9 1317
9.Bartoš PetrVavruška Jiří-5-5-8  0318
10.Malínský MilanTrnka Jan-108108 3128
11.Divíšek DušanViesner Vojtěch-7-610-7 1329
12.Bartoš PetrSedláček Petr ml.-6-5-4  03210
13.Malínský MilanVavruška Jiří         
14.Bolehovský Martin st.Trnka Jan         
15.Bartoš PetrViesner Vojtěch         
16.Malínský MilanSedláček Petr ml.         
17.Bolehovský Martin st.Vavruška Jiří         
18.Divíšek DušanTrnka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malínský Milan11Viesner Vojtěch30
Bolehovský Martin st.02Sedláček Petr ml.30
Divíšek Dušan03Vavruška Jiří20
Bartoš Petr03Trnka Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LibchyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:31645:616nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valta Martin
Dušek Jaroslav
 
 
Mach Milan st.
Mach Milan ml.
 
 
756  3010
2.Kábrt Vratislav
Hlávka Jiří
 
 
Matouš Pavel
Kárník Milan
 
 
8-76-7-72311
3.Valta MartinMatouš Pavel857  3021
4.Kábrt VratislavMach Milan ml.858  3031
5.Hlávka JiříMach Milan st.10-8-6-10 1332
6.Dušek JaroslavKárník Milan566  3042
7.Kábrt VratislavMatouš Pavel9-108-8-72343
8.Hlávka JiříMach Milan ml.-88-7883253
9.Dušek JaroslavMach Milan st.6-6-8-9 1354
10.Valta MartinKárník Milan668  3064
11.Hlávka JiříMatouš Pavel-4-9-8  0365
12.Dušek JaroslavMach Milan ml.8-9-9-8 1366
13.Brát Karel st.Mach Milan st.68-8-893276
14.Kábrt VratislavKárník Milan899  3086
15.Dušek JaroslavMatouš Pavel-7-76-9 1387
16.Brát Karel st.Mach Milan ml.-8-87-10 1388
17.Kábrt VratislavMach Milan st.8810  3098
18.Hlávka JiříKárník Milan-59-6-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valta Martin20Matouš Pavel31
Kábrt Vratislav31Mach Milan ml.22
Hlávka Jiří13Mach Milan st.22
Dušek Jaroslav13Kárník Milan13
Brát Karel st.11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6378:240Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Lukáš
Souček Martin
 
 
Louda Aleš
Zítko Pavel
 
 
375  3010
2.Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
Rambousek Martin
Krulich Miloš
 
 
-7-89863220
3.Souček MartinRambousek Martin595  3030
4.Dufek LukášKrulich Miloš44-77 3140
5.Hanzl MatějZítko Pavel718  3050
6.Šanc PřemyslLouda Aleš254  3060
7.Dufek LukášRambousek Martin-5577 3170
8.Hanzl MatějKrulich Miloš-9-97453280
9.Šanc PřemyslZítko Pavel632  3090
10.Souček MartinLouda Aleš8129  30100
11.Hanzl MatějRambousek Martin         
12.Šanc PřemyslKrulich Miloš         
13.Souček MartinZítko Pavel         
14.Dufek LukášLouda Aleš         
15.Šanc PřemyslRambousek Martin         
16.Souček MartinKrulich Miloš         
17.Dufek LukášZítko Pavel         
18.Hanzl MatějLouda Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Souček Martin20Rambousek Martin02
Dufek Lukáš20Krulich Miloš02
Hanzl Matěj20Zítko Pavel02
Šanc Přemysl20Louda Aleš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:57Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33437:517Sokol PP Hr. Králové 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loskot Václav
Ludvík Ivan
 
 
Jirásková Tereza
Polívka Martin ml.
 
 
-7-7-10  0301
2.Cibor Pavel
Pospíšil Pavel
 
 
Tesolin Riccardo
Bláha Petr
 
 
10-6-10-8 1302
3.Loskot VáclavTesolin Riccardo9-2-69-72303
4.Pospíšil PavelJirásková Tereza-7-5-9  0304
5.Rákosník VladimírBláha Petr589  3014
6.Cibor PavelPolívka Martin ml.-81110-783224
7.Pospíšil PavelTesolin Riccardo-4-811-6 1325
8.Rákosník VladimírJirásková Tereza-2-6-6  0326
9.Cibor PavelBláha Petr945  3036
10.Loskot VáclavPolívka Martin ml.-10-94-6 1337
11.Ludvík IvanTesolin Riccardo-4-2-8  0338
12.Cibor PavelJirásková Tereza-8-88-6 1339
13.Loskot VáclavBláha Petr76-811 3149
14.Pospíšil PavelPolívka Martin ml.-87-4-8 13410
15.Cibor PavelTesolin Riccardo487  30  
16.Loskot VáclavJirásková Tereza         
17.Pospíšil PavelBláha Petr         
18.Ludvík IvanPolívka Martin ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Loskot Václav12Tesolin Riccardo30
Pospíšil Pavel03Jirásková Tereza30
Rákosník Vladimír11Bláha Petr03
Cibor Pavel21Polívka Martin ml.21
Ludvík Ivan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NáchodVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Broumov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11459:361TJ Náchod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Pavel
Marx Jan
 
 
Gombarčík Karel st.
Ďoubek Jiří
 
 
636  3010
2.Solovic Martin
Klimeš Zbyšek
 
 
Čepelka Jan
Mifek Milan
 
 
2-789 3120
3.Marx JanČepelka Jan51410  3030
4.Klimeš ZbyšekĎoubek Jiří9810  3040
5.Solovic MartinMifek Milan-7-95-5 1341
6.Bárta PavelGombarčík Karel st.1067  3051
7.Klimeš ZbyšekČepelka Jan-12783 3161
8.Solovic MartinĎoubek Jiří7-106-8103271
9.Bárta PavelMifek Milan889  3081
10.Marx JanGombarčík Karel st.104-85 3191
11.Solovic MartinČepelka Jan7-710-5-72392
12.Bárta PavelĎoubek Jiří493  30102
13.Marx JanMifek Milan         
14.Klimeš ZbyšekGombarčík Karel st.         
15.Bárta PavelČepelka Jan         
16.Marx JanĎoubek Jiří         
17.Klimeš ZbyšekMifek Milan         
18.Solovic MartinGombarčík Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marx Jan20Čepelka Jan12
Klimeš Zbyšek20Ďoubek Jiří03
Solovic Martin12Mifek Milan11
Bárta Pavel30Gombarčík Karel st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sparta Úpice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20530:474Sokol Česká Skalice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marinica Kamil
Karlík Zdeněk
 
 
Oláh Jan
Hejna Vít
 
 
-9-115893210
2.Pham Ngoc Binh
Měšťanová Petra
 
 
Folc Martin
Míl Pavel
 
 
11410  3020
3.Marinica KamilHejna Vít644  3030
4.Měšťanová PetraFolc Martin6-667 3140
5.Pham Ngoc BinhMíl Pavel7-7-8-3 1341
6.Karlík ZdeněkOláh Jan10912  3051
7.Měšťanová PetraHejna Vít-9-68-8 1352
8.Pham Ngoc BinhFolc Martin11-8-97103262
9.Karlík ZdeněkMíl Pavel-17-2-9 1363
10.Marinica KamilOláh Jan-8-88673273
11.Pham Ngoc BinhHejna Vít92-10-1073283
12.Karlík ZdeněkFolc Martin-69-138123293
13.Marinica KamilMíl Pavel935  30103
14.Měšťanová PetraOláh Jan         
15.Karlík ZdeněkHejna Vít         
16.Marinica KamilFolc Martin         
17.Měšťanová PetraMíl Pavel         
18.Pham Ngoc BinhOláh Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marinica Kamil30Hejna Vít12
Měšťanová Petra11Folc Martin03
Pham Ngoc Binh21Míl Pavel21
Karlík Zdeněk21Oláh Jan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS