Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30616:582Baník Rtyně v Podkrk. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jaroslav
Valta Martin
 
 
Viesner Vojtěch
Michl Jakub
 
 
654  3010
2.Kábrt Vratislav
Hlávka Jiří
 
 
Bečička Milan
Vavruška Jiří
 
 
777  3020
3.Hlávka JiříViesner Vojtěch-6-8-4  0321
4.Brát Karel st.Michl Jakub10311  3031
5.Dušek JaroslavVavruška Jiří-7897 3141
6.Kábrt VratislavBečička Milan8-9-91-82342
7.Brát Karel st.Viesner Vojtěch-2-10-7  0343
8.Dušek JaroslavMichl Jakub556  3053
9.Kábrt VratislavVavruška Jiří9-98-893263
10.Hlávka JiříBečička Milan-8-6-9  0364
11.Dušek JaroslavViesner Vojtěch10-510-963274
12.Kábrt VratislavMichl Jakub478  3084
13.Hlávka JiříVavruška Jiří-6-5-9  0385
14.Brát Karel st.Bečička Milan-107-5-9 1386
15.Kábrt VratislavViesner Vojtěch-7-9-8  0387
16.Valta MartinMichl Jakub8810  3097
17.Brát Karel st.Vavruška Jiří9-97-7-72398
18.Dušek JaroslavBečička Milan76-107 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlávka Jiří03Viesner Vojtěch31
Brát Karel st.13Michl Jakub04
Dušek Jaroslav40Vavruška Jiří22
Kábrt Vratislav22Bečička Milan31
Valta Martin10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LibchyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:34592:607Sokol Libchyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bolehovský Martin st.
Divíšek Dušan
 
 
Mach Milan st.
Mach Milan ml.
 
 
9-7-1111-102301
2.Jenčík Ladislav
Jakubec Martin
 
 
Kárník Milan
Matouš Pavel
 
 
-8-112-9 1302
3.Divíšek DušanMach Milan ml.8-7-10-10 1303
4.Jakubec MartinMatouš Pavel5-666 3113
5.Jenčík LadislavMach Milan st.7-4-9-2 1314
6.Bolehovský Martin st.Kárník Milan116-97 3124
7.Jakubec MartinMach Milan ml.10710  3034
8.Jenčík LadislavMatouš Pavel-9-7-9  0335
9.Bolehovský Martin st.Mach Milan st.-796-953245
10.Divíšek DušanKárník Milan1079  3055
11.Jenčík LadislavMach Milan ml.-4-7-4  0356
12.Bolehovský Martin st.Matouš Pavel7-85-7-82357
13.Divíšek DušanMach Milan st.9-97-9-52358
14.Jakubec MartinKárník Milan786  3068
15.Bolehovský Martin st.Mach Milan ml.98-4-11-52369
16.Divíšek DušanMatouš Pavel-4-87-8 13610
17.Jakubec MartinMach Milan st.         
18.Jenčík LadislavKárník Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Divíšek Dušan13Mach Milan ml.31
Jakubec Martin30Matouš Pavel31
Jenčík Ladislav03Mach Milan st.21
Bolehovský Martin st.22Kárník Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:18491:409KPST Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loskot Václav
Ludvík Ivan
 
 
Louda Aleš
Rambousek Martin
 
 
444  3010
2.Cibor Pavel
Pospíšil Pavel
 
 
Lulek Radim
Krulich Miloš
 
 
-6-948103220
3.Loskot VáclavLulek Radim4511  3030
4.Pospíšil PavelRambousek Martin-10-6-9  0331
5.Ludvík IvanKrulich Miloš-6-9-6  0332
6.Cibor PavelZítko Pavel813  3042
7.Pospíšil PavelLulek Radim-6-1-9  0343
8.Ludvík IvanRambousek Martin57-4-6-62344
9.Cibor PavelKrulich Miloš9-1037 3154
10.Loskot VáclavZítko Pavel547  3064
11.Ludvík IvanLulek Radim-66-8-7 1365
12.Cibor PavelRambousek Martin1067  3075
13.Loskot VáclavKrulich Miloš967  3085
14.Pospíšil PavelZítko Pavel995  3095
15.Cibor PavelLulek Radim787  30105
16.Loskot VáclavRambousek Martin976  30  
17.Pospíšil PavelKrulich Miloš         
18.Ludvík IvanZítko Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Loskot Václav30Lulek Radim22
Pospíšil Pavel12Rambousek Martin21
Ludvík Ivan03Krulich Miloš12
Cibor Pavel40Zítko Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34634:620nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Lukáš
Souček Martin
 
 
Tesolin Riccardo
Bláha Petr
 
 
594  3010
2.Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
Polívka Martin ml.
Jirásková Tereza
 
 
899  3020
3.Souček MartinTesolin Riccardo-7-65-7 1321
4.Šanc PřemyslJirásková Tereza-6-7-8  0322
5.Dufek LukášBláha Petr647  3032
6.Hanzl MatějPolívka Martin ml.-910-7-8 1333
7.Šanc PřemyslTesolin Riccardo-7-759-62334
8.Dufek LukášJirásková Tereza-6-8-9  0335
9.Hanzl MatějBláha Petr889  3045
10.Souček MartinPolívka Martin ml.-48-38-72346
11.Dufek LukášTesolin Riccardo6-524 3156
12.Hanzl MatějJirásková Tereza-8105-11-72357
13.Souček MartinBláha Petr796  3067
14.Šanc PřemyslPolívka Martin ml.-5-13-9  0368
15.Hanzl MatějTesolin Riccardo5-411-933278
16.Souček MartinJirásková Tereza-5-8-9  0379
17.Šanc PřemyslBláha Petr-8-4510103289
18.Dufek LukášPolívka Martin ml.82-8-863299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Souček Martin13Tesolin Riccardo22
Šanc Přemysl13Jirásková Tereza40
Dufek Lukáš31Bláha Petr04
Hanzl Matěj22Polívka Martin ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Broumov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36691:665nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marinica Kamil
Dvořáček Jiří
 
 
Gombarčík Karel st.
Ďoubek Jiří
 
 
810-51 3110
2.Měšťanová Petra
Pham Ngoc Binh
 
 
Čepelka Jan
Mifek Milan
 
 
45-8-7-72311
3.Měšťanová PetraČepelka Jan-3-9-9  0312
4.Dvořáček JiříĎoubek Jiří-8-36-7 1313
5.Pham Ngoc BinhMifek Milan1088  3023
6.Marinica KamilGombarčík Karel st.7-9-86-102324
7.Dvořáček JiříČepelka Jan-7-9-10  0325
8.Pham Ngoc BinhĎoubek Jiří-58-9-10 1326
9.Marinica KamilMifek Milan6-849 3136
10.Měšťanová PetraGombarčík Karel st.-7-8101083246
11.Pham Ngoc BinhČepelka Jan-8-8-13  0347
12.Marinica KamilĎoubek Jiří5-975 3157
13.Měšťanová PetraMifek Milan8-6-9-5 1358
14.Dvořáček JiříGombarčík Karel st.-9766 3168
15.Marinica KamilČepelka Jan-8-11710-72369
16.Měšťanová PetraĎoubek Jiří136-126 3179
17.Dvořáček JiříMifek Milan689  3089
18.Pham Ngoc BinhGombarčík Karel st.-84-7793299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Měšťanová Petra22Čepelka Jan40
Dvořáček Jiří22Ďoubek Jiří22
Pham Ngoc Binh22Mifek Milan13
Marinica Kamil22Gombarčík Karel st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NáchodVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sparta Úpice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8420:304TJ Náchod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Pavel
Marx Jan
 
 
Míl Pavel
Folc Martin
 
 
9-1089 3110
2.Solovic Martin
Klimeš Zbyšek
 
 
Oláh Jan
Hejna Vít
 
 
769  3020
3.Marx JanMíl Pavel482  3030
4.Klimeš ZbyšekOláh Jan9-985 3140
5.Solovic MartinHejna Vít-93-81063250
6.Bárta PavelFolc Martin3105  3060
7.Klimeš ZbyšekMíl Pavel7-8-12-10 1361
8.Solovic MartinOláh Jan674  3071
9.Bárta PavelHejna Vít896  3081
10.Marx JanFolc Martin7-866 3191
11.Solovic MartinMíl Pavel1284  30101
12.Bárta PavelOláh Jan         
13.Marx JanHejna Vít         
14.Klimeš ZbyšekFolc Martin         
15.Bárta PavelMíl Pavel         
16.Marx JanOláh Jan         
17.Klimeš ZbyšekHejna Vít         
18.Solovic MartinFolc Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marx Jan20Míl Pavel12
Klimeš Zbyšek11Oláh Jan02
Solovic Martin30Hejna Vít02
Bárta Pavel20Folc Martin02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS