Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NáchodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chleny80, 517 41 Kostelec nad Orlicí, Sál restaurace ve ChlenechRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24560:509TTC Lhoty u Potštejna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečička Milan
Michl Jakub
 
 
Bárta Pavel
Marx Jan
 
 
9-8-56-92301
2.Sedláček Petr ml.
Vavruška Jiří
 
 
Solovic Martin
Klimeš Zbyšek
 
 
79-73 3111
3.Bečička MilanKlimeš Zbyšek698  3021
4.Vavruška JiříMarx Jan69-9-7103231
5.Michl JakubBárta Pavel-3-8-7  0332
6.Sedláček Petr ml.Solovic Martin-881010 3142
7.Vavruška JiříKlimeš Zbyšek-9424 3152
8.Michl JakubMarx Jan9812  3062
9.Sedláček Petr ml.Bárta Pavel-4-1-4  0363
10.Bečička MilanSolovic Martin-9-1188-82364
11.Michl JakubKlimeš Zbyšek-810-8573274
12.Sedláček Petr ml.Marx Jan8-8711 3184
13.Bečička MilanBárta Pavel-7-24-9 1385
14.Vavruška JiříSolovic Martin37-73 3195
15.Sedláček Petr ml.Klimeš Zbyšek337  30105
16.Bečička MilanMarx Jan         
17.Vavruška JiříBárta Pavel         
18.Michl JakubSolovic Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bečička Milan12Klimeš Zbyšek04
Vavruška Jiří30Marx Jan03
Michl Jakub21Bárta Pavel30
Sedláček Petr ml.31Solovic Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OD LibchyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:37607:658nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Milan ml.
Mach Milan st.
 
 
Měšťanová Petra
Pham Ngoc Binh
 
 
8-926 3110
2.Janko Lukáš
Kárník Milan
 
 
Marinica Kamil
Dvořáček Jiří
 
 
-5-6-5  0311
3.Mach Milan st.Marinica Kamil-81063 3121
4.Janko LukášDvořáček Jiří-7-8-5  0322
5.Kárník MilanPham Ngoc Binh-10-36-7 1323
6.Mach Milan ml.Měšťanová Petra9610  3033
7.Janko LukášMarinica Kamil-5-10-5  0334
8.Kárník MilanDvořáček Jiří-149-89103244
9.Mach Milan ml.Pham Ngoc Binh79-119 3154
10.Mach Milan st.Měšťanová Petra-82-5893264
11.Kárník MilanMarinica Kamil-65-9-7 1365
12.Mach Milan ml.Dvořáček Jiří-512-10-6 1366
13.Mach Milan st.Pham Ngoc Binh10-964 3176
14.Janko LukášMěšťanová Petra-89-6-11 1377
15.Mach Milan ml.Marinica Kamil-6988 3187
16.Mach Milan st.Dvořáček JiříWO    0388
17.Janko LukášPham Ngoc Binh-6-11-10  0389
18.Kárník MilanMěšťanová Petra98-910 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Milan st.30Marinica Kamil22
Janko Lukáš04Dvořáček Jiří21
Kárník Milan22Pham Ngoc Binh22
Mach Milan ml.31Měšťanová Petra13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Broumov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30227:365Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hornych Josef
Holeček Petr
 
 
Dufek Lukáš
Souček Martin
 
 
-5-7-4  0301
2.Černý Miroslav
Mifek Milan
 
 
Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
-68-97-62302
3.Černý MiroslavSouček Martin-8-6-1  0303
4.Holeček PetrHanzl Matěj-1-7-5  0304
5.Hornych JosefDufek Lukáš-7-10-8  0305
6.Mifek MilanŠanc Přemysl9-4-6-3 1306
7.Holeček PetrSouček Martin-6-3-6  0307
8.Hornych JosefHanzl Matěj-7-9-7  0308
9.Mifek MilanDufek Lukáš-79-7-4 1309
10.Černý MiroslavŠanc Přemysl-10-9-5  03010
11.Hornych JosefSouček Martin         
12.Mifek MilanHanzl Matěj         
13.Černý MiroslavDufek Lukáš         
14.Holeček PetrŠanc Přemysl         
15.Mifek MilanSouček Martin         
16.Černý MiroslavHanzl Matěj         
17.Holeček PetrDufek Lukáš         
18.Hornych JosefŠanc Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Miroslav02Souček Martin20
Holeček Petr02Hanzl Matěj20
Hornych Josef02Dufek Lukáš20
Mifek Milan02Šanc Přemysl20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta Úpice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1032:34607:598KPST Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jan
Hejna Vít
 
 
Cibor Pavel
Loskot Václav
 
 
7-8-29-62301
2.Folc Martin
Míl Pavel
 
 
Pospíšil Pavel
Ludvík Ivan
 
 
56-8-11-122302
3.Hejna VítCibor Pavel-8-85-7 1303
4.Folc MartinLoskot Václav8-6-7-8 1304
5.Hofman JanPospíšil Pavel386  3014
6.Oláh JanLudvík Ivan84-93 3124
7.Folc MartinCibor Pavel-7-9-8  0325
8.Hofman JanLoskot Václav-8-47-5 1326
9.Oláh JanPospíšil Pavel-9895 3136
10.Hejna VítLudvík Ivan1173  3046
11.Hofman JanCibor Pavel5-8-76-62347
12.Oláh JanLoskot Václav8-7-8-8 1348
13.Hejna VítPospíšil Pavel645  3058
14.Folc MartinLudvík Ivan-978-6123268
15.Oláh JanCibor Pavel98-7-7-52369
16.Hejna VítLoskot Václav-6-7109-823610
17.Folc MartinPospíšil Pavel854  30  
18.Hofman JanLudvík Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hejna Vít22Cibor Pavel40
Folc Martin12Loskot Václav40
Hofman Jan12Pospíšil Pavel03
Oláh Jan22Ludvík Ivan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:24633:542Sokol České Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rambousek Martin
Fiala Josef
 
 
Divíšek Dušan
Malínský Milan
 
 
98-87 3110
2.Lulek Radim
Krulich Miloš
 
 
Malík Tomáš
Šilar Petr
 
 
-7-9-9  0311
3.Rambousek MartinDivíšek Dušan97-125 3121
4.Krulich MilošMalík Tomáš98-88 3131
5.Fiala JosefŠilar Petr-738-8-112332
6.Lulek RadimMalínský Milan696  3042
7.Krulich MilošDivíšek Dušan1348  3052
8.Fiala JosefMalík Tomáš69-122 3162
9.Lulek RadimŠilar Petr767  3072
10.Rambousek MartinMalínský Milan76-6-9-72373
11.Fiala JosefDivíšek Dušan7-14-5-7 1374
12.Lulek RadimMalík Tomáš-917-95-102375
13.Rambousek MartinŠilar Petr7-937 3185
14.Krulich MilošMalínský Milan3-88-893295
15.Lulek RadimDivíšek Dušan-856-14532105
16.Rambousek MartinMalík Tomáš8910  30  
17.Krulich MilošŠilar Petr         
18.Fiala JosefMalínský Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rambousek Martin21Divíšek Dušan13
Krulich Miloš30Malík Tomáš12
Fiala Josef12Šilar Petr12
Lulek Radim31Malínský Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15482:398Sokol PP Hr. Králové 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívka Martin ml.
Jirásková Tereza
 
 
Koblížek Michal
Hlávka Jiří
 
 
8-897 3110
2.Tesolin Riccardo
Bláha Petr
 
 
Dušek Jaroslav
Valta Martin
 
 
-86-76-52311
3.Jirásková TerezaValta Martin79-97 3121
4.Tesolin RiccardoKoblížek Michal-77-6553231
5.Polívka Martin ml.Dušek Jaroslav69-65 3141
6.Bláha PetrHlávka Jiří869  3051
7.Tesolin RiccardoBrát Karel st.887  3061
8.Polívka Martin ml.Koblížek Michal89-77 3171
9.Bláha PetrDušek Jaroslav-53-7-10 1372
10.Jirásková TerezaHlávka Jiří872  3082
11.Polívka Martin ml.Brát Karel st.246  3092
12.Bláha PetrKoblížek Michal7-7-7-6 1393
13.Jirásková TerezaDušek Jaroslav8712  30103
14.Tesolin RiccardoHlávka Jiří10117  30  
15.Bláha PetrBrát Karel st.         
16.Jirásková TerezaKoblížek Michal         
17.Tesolin RiccardoDušek Jaroslav         
18.Polívka Martin ml.Hlávka Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirásková Tereza30Valta Martin01
Tesolin Riccardo20Koblížek Michal12
Polívka Martin ml.30Dušek Jaroslav12
Bláha Petr12Hlávka Jiří02
   Brát Karel st.02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS