Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NáchodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OD LibchyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:31259:410TJ Náchod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Milan ml.
Kárník Milan
 
 
Bárta Pavel
Marx Jan
 
 
-9-7-10  0301
2.
 
 
Burdych Viktor
Solovic Martin
 
 
WO    0302
3.Solovic MartinWO    0303
4.Mach Milan ml.Bárta Pavel6-58-10-112304
5.Janko LukášMarx Jan-6-2-6  0305
6.Kárník MilanBurdych Viktor610-95 3115
7.Mach Milan ml.Solovic Martin965  3025
8.Janko LukášBárta Pavel-7-3-9  0326
9.Kárník MilanMarx Jan-65-7-2 1327
10.Burdych ViktorWO    0328
11.Janko LukášSolovic Martin5-4-9-8 1329
12.Kárník MilanBárta Pavel-8-5-5  03210
13.Marx Jan         
14.Mach Milan ml.Burdych Viktor         
15.Kárník MilanSolovic Martin         
16.Bárta Pavel         
17.Mach Milan ml.Marx Jan         
18.Janko LukášBurdych Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mach Milan ml.11Solovic Martin11
Janko Lukáš03Bárta Pavel30
Kárník Milan12Marx Jan20
   Burdych Viktor01
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chleny80, 517 41 Kostelec nad Orlicí, Sál restaurace ve ChlenechRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15471:418TTC Lhoty u Potštejna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Petr ml.
Vavruška Jiří
 
 
Měšťanová Petra
Pham Ngoc Binh
 
 
6-835 3110
2.Bečička Milan
Michl Jakub
 
 
Marinica Kamil
Dvořáček Jiří
 
 
7-3-7-6 1311
3.Vavruška JiříPham Ngoc Binh9-877 3121
4.Bečička MilanMarinica Kamil-697-1093231
5.Michl JakubDvořáček Jiří-469-383241
6.Sedláček Petr ml.Měšťanová Petra563  3051
7.Bečička MilanPham Ngoc Binh-2489 3161
8.Michl JakubMarinica Kamil9-118-7-82362
9.Sedláček Petr ml.Dvořáček Jiří895  3072
10.Vavruška JiříMěšťanová Petra86-98 3182
11.Michl JakubPham Ngoc Binh11-31410 3192
12.Sedláček Petr ml.Marinica Kamil6147  30102
13.Vavruška JiříDvořáček Jiří10-8   11  
14.Bečička MilanMěšťanová Petra         
15.Sedláček Petr ml.Pham Ngoc Binh         
16.Vavruška JiříMarinica Kamil         
17.Bečička MilanDvořáček Jiří         
18.Michl JakubMěšťanová Petra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vavruška Jiří20Pham Ngoc Binh03
Bečička Milan20Marinica Kamil12
Michl Jakub21Dvořáček Jiří02
Sedláček Petr ml.30Měšťanová Petra02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta Úpice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národní ul, Sychrov, 542 32 Úpice, Herna stolního tenisu TJ SPARTA ÚPICERozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32386:473Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jan
Oláh Jan
 
 
Souček Martin
Dufek Lukáš
 
 
-6-78-8 1301
2.Folc Martin
Míl Pavel
 
 
Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
-87-6-9 1302
3.Folc MartinSouček Martin910-107 3112
4.Hofman JanŠanc Přemysl-5-8-9  0313
5.Oláh JanHanzl Matěj-6-69-4 1314
6.Míl PavelDufek Lukáš-9-9-6  0315
7.Hofman JanSouček Martin-9-6-6  0316
8.Oláh JanŠanc Přemysl-8-6-7  0317
9.Míl PavelHanzl Matěj-412-910-32318
10.Folc MartinDufek Lukáš-8-25-9 1319
11.Oláh JanSouček Martin89-98 3129
12.Míl PavelŠanc Přemysl-8-9810-723210
13.Folc MartinHanzl Matěj         
14.Hofman JanDufek Lukáš         
15.Míl PavelSouček Martin         
16.Folc MartinŠanc Přemysl         
17.Hofman JanHanzl Matěj         
18.Oláh JanDufek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Folc Martin11Souček Martin12
Hofman Jan02Šanc Přemysl30
Oláh Jan12Hanzl Matěj20
Míl Pavel03Dufek Lukáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Broumov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:40637:680KPST Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hornych Josef
Černý Miroslav
 
 
Cibor Pavel
Pospíšil Pavel
 
 
8-76-8-72301
2.Čepelka Jan
Mifek Milan
 
 
Loskot Václav
Ludvík Ivan
 
 
9-967 3111
3.Mifek MilanCibor Pavel8-15-7-8 1312
4.Hornych JosefLoskot Václav-3-4-6  0313
5.Černý MiroslavPospíšil Pavel-9786 3123
6.Čepelka JanLudvík Ivan3-78-913233
7.Hornych JosefCibor Pavel-8-3-7  0334
8.Černý MiroslavLoskot Václav-4-10-5  0335
9.Čepelka JanPospíšil Pavel847  3045
10.Mifek MilanLudvík Ivan-87512 3155
11.Černý MiroslavCibor Pavel-9-5-5  0356
12.Čepelka JanLoskot Václav-71010-11123266
13.Mifek MilanPospíšil Pavel38-79 3176
14.Holeček PetrLudvík Ivan-1-7-9  0377
15.Čepelka JanCibor Pavel39-9-483287
16.Mifek MilanLoskot Václav-5-885-52388
17.Holeček PetrPospíšil Pavel-98-7-6 1389
18.Černý MiroslavLudvík Ivan-1179-3-523810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mifek Milan22Cibor Pavel31
Hornych Josef02Loskot Václav31
Černý Miroslav13Pospíšil Pavel13
Čepelka Jan40Ludvík Ivan22
Holeček Petr02   
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14455:370Sokol PP Hr. Králové 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívka Martin ml.
Jirásková Tereza
 
 
Šilar Petr
Malík Tomáš
 
 
6710  3010
2.Tesolin Riccardo
Bláha Petr
 
 
Divíšek Dušan
Malínský Milan
 
 
7-6-8-7 1311
3.Jirásková TerezaDivíšek Dušan56-610 3121
4.Tesolin RiccardoMalík Tomáš82-610 3131
5.Bláha PetrŠilar Petr9-5-8-7 1332
6.Polívka Martin ml.Malínský Milan585  3042
7.Tesolin RiccardoDivíšek Dušan1189  3052
8.Bláha PetrMalík Tomáš-8-10-2  0353
9.Polívka Martin ml.Šilar Petr8112  3063
10.Jirásková TerezaMalínský Milan8-9134 3173
11.Bláha PetrDivíšek Dušan-68-4443283
12.Polívka Martin ml.Malík Tomáš466  3093
13.Jirásková TerezaŠilar Petr272  30103
14.Tesolin RiccardoMalínský Milan5-7   11  
15.Polívka Martin ml.Divíšek Dušan         
16.Jirásková TerezaMalík Tomáš         
17.Tesolin RiccardoŠilar Petr         
18.Bláha PetrMalínský Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirásková Tereza30Divíšek Dušan03
Tesolin Riccardo20Malík Tomáš12
Bláha Petr12Šilar Petr12
Polívka Martin ml.30Malínský Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35651:646Baník Rtyně v Podkrk. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rambousek Martin
Fiala Josef
 
 
Kábrt Vratislav
Hlávka Jiří
 
 
689  3010
2.Lulek Radim
Krulich Miloš
 
 
Dušek Jaroslav
Valta Martin
 
 
-6-9-8  0311
3.Rambousek MartinDušek Jaroslav-11109-10-72312
4.Krulich MilošHlávka Jiří-96-93-82313
5.Fiala JosefKábrt Vratislav998  3023
6.Lulek RadimValta Martin-7-5-5  0324
7.Krulich MilošDušek Jaroslav-87-68-92325
8.Fiala JosefHlávka Jiří4-466 3135
9.Lulek RadimBrát Karel st.875  3045
10.Rambousek MartinValta Martin-811-89103255
11.Fiala JosefDušek Jaroslav-1010-11-11 1356
12.Lulek RadimHlávka Jiří-4478 3166
13.Rambousek MartinBrát Karel st.84-46 3176
14.Krulich MilošValta Martin-6-10-7  0377
15.Lulek RadimDušek Jaroslav8-67-9-82378
16.Rambousek MartinHlávka Jiří687  3088
17.Krulich MilošBrát Karel st.-8-910-6 1389
18.Fiala JosefValta Martin-7-10-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rambousek Martin31Dušek Jaroslav40
Krulich Miloš04Hlávka Jiří13
Fiala Josef22Kábrt Vratislav01
Lulek Radim22Valta Martin31
   Brát Karel st.12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS