Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chleny80, 517 41 Kostelec nad Orlicí, Sál restaurace ve ChlenechRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:17491:398TTC Lhoty u Potštejna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečička Milan
Viesner Vojtěch
 
 
Rambousek Martin
Fiala Josef
 
 
56-75 3110
2.Sedláček Petr ml.
Vavruška Jiří
 
 
Krulich Miloš
Lulek Radim
 
 
-8495 3120
3.Sedláček Petr ml.Lulek Radim6107  3030
4.Vavruška JiříRambousek Martin-86-53-42331
5.Bečička MilanKrulich Miloš-78-9-9 1332
6.Viesner VojtěchFiala Josef-9345 3142
7.Vavruška JiříLulek Radim5136  3052
8.Bečička MilanRambousek Martin-79-8883262
9.Viesner VojtěchKrulich Miloš-5959 3172
10.Sedláček Petr ml.Fiala Josef-10-75633282
11.Bečička MilanLulek Radim-52-4673292
12.Viesner VojtěchRambousek Martin10-1084 31102
13.Sedláček Petr ml.Krulich Miloš474  30  
14.Vavruška JiříFiala Josef         
15.Viesner VojtěchLulek Radim         
16.Sedláček Petr ml.Rambousek Martin         
17.Vavruška JiříKrulich Miloš         
18.Bečička MilanFiala Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Petr ml.20Lulek Radim03
Vavruška Jiří11Rambousek Martin12
Bečička Milan21Krulich Miloš11
Viesner Vojtěch30Fiala Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OD LibchyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:32505:537Sokol PP Hr. Králové 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Milan st.
Mach Milan ml.
 
 
Truněček Martin
Kozáková Tereza
 
 
9134  3010
2.Kárník Milan
Matouš Pavel
 
 
Tesolin Riccardo
Bláha Petr
 
 
-14-8-12  0311
3.Mach Milan st.Kozáková Tereza-6-8-3  0312
4.Mach Milan ml.Tesolin Riccardo612-4-7-82313
5.Kárník MilanBláha Petr-89-45-42314
6.Matouš PavelTruněček Martin-9488 3124
7.Mach Milan ml.Kozáková Tereza-7-78-7 1325
8.Kárník MilanTesolin Riccardo95-6-5-62326
9.Matouš PavelBláha Petr48-129 3136
10.Mach Milan st.Truněček Martin8-9-9-8 1337
11.Kárník MilanKozáková Tereza8-7-8-7 1338
12.Matouš PavelTesolin Riccardo3-105-5-72339
13.Mach Milan st.Bláha Petr787  3049
14.Mach Milan ml.Truněček Martin-10-14-6  03410
15.Matouš PavelKozáková Tereza         
16.Mach Milan st.Tesolin Riccardo         
17.Mach Milan ml.Bláha Petr         
18.Kárník MilanTruněček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Milan st.12Kozáková Tereza30
Mach Milan ml.03Tesolin Riccardo30
Kárník Milan03Bláha Petr12
Matouš Pavel21Truněček Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Broumov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:34612:633Slovan Broumov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balous Milan
Malínský Milan
 
 
Gombarčík Karel st.
Rýgl Petr ml.
 
 
118-66 3110
2.Lipenský Jakub
Petr Lukáš
 
 
Mifek Milan
Čepelka Jan
 
 
137-7-9-82311
3.Malínský MilanČepelka Jan93-9-7-72312
4.Bartoš PetrMifek Milan-7-4-6  0313
5.Petr LukášRýgl Petr ml.-86-7-5 1314
6.Balous MilanGombarčík Karel st.1247  3024
7.Bartoš PetrČepelka Jan-810-95-12325
8.Petr LukášMifek Milan-6-11138-22326
9.Balous MilanRýgl Petr ml.787  3036
10.Malínský MilanGombarčík Karel st.78-85 3146
11.Lipenský JakubČepelka Jan-9-7-14  0347
12.Balous MilanMifek Milan7-878 3157
13.Malínský MilanRýgl Petr ml.9-885 3167
14.Bartoš PetrGombarčík Karel st.-4-6-7  0368
15.Balous MilanČepelka Jan9107  3078
16.Malínský MilanMifek Milan8-89-6-72379
17.Bartoš PetrRýgl Petr ml.-8-8-10  03710
18.Lipenský JakubGombarčík Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malínský Milan22Čepelka Jan31
Bartoš Petr04Mifek Milan31
Petr Lukáš02Rýgl Petr ml.22
Balous Milan40Gombarčík Karel st.12
Lipenský Jakub01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sparta Úpice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:13460:372Baník Rtyně v Podkrk. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek Michal
Brát Karel st.
 
 
Oláh Jan
Folc Martin
 
 
439  3010
2.Valta Martin
Dušek Jaroslav
 
 
Hofman Jan
Hejna Vít
 
 
989  3020
3.Žďárský JaroslavOláh Jan10-3-49-92321
4.Valta MartinFolc Martin3-729 3131
5.Koblížek MichalHofman Jan358  3041
6.Dušek JaroslavHejna Vít27-52 3151
7.Valta MartinOláh Jan7-899 3161
8.Koblížek MichalFolc Martin6-789 3171
9.Dušek JaroslavHofman Jan844  3081
10.Žďárský JaroslavHejna Vít8-4-6-6 1382
11.Koblížek MichalOláh Jan397  3092
12.Dušek JaroslavFolc Martin8-8-9-6 1393
13.Hlávka JiříHofman Jan1288  30103
14.Valta MartinHejna Vít         
15.Dušek JaroslavOláh Jan         
16.Hlávka JiříFolc Martin         
17.Valta MartinHofman Jan         
18.Koblížek MichalHejna Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žďárský Jaroslav02Oláh Jan12
Valta Martin20Folc Martin12
Koblížek Michal30Hofman Jan03
Dušek Jaroslav21Hejna Vít11
Hlávka Jiří10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NáchodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20507:453Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
Bárta Pavel
Marx Jan
 
 
-8967 3110
2.Dufek Lukáš
Vykysalý Miroslav
 
 
Klimeš Zbyšek
Solovic Martin
 
 
-5-109783220
3.Vykysalý MiroslavBárta Pavel-7-7-6  0321
4.Dufek LukášMarx Jan5135  3031
5.Hanzl MatějSolovic Martin33-87 3141
6.Šanc PřemyslKlimeš Zbyšek1076  3051
7.Dufek LukášBárta Pavel946  3061
8.Hanzl MatějMarx Jan896  3071
9.Šanc PřemyslSolovic Martin-1010-88-82372
10.Vykysalý MiroslavKlimeš Zbyšek-6-3-4  0373
11.Hanzl MatějBárta Pavel612-64 3183
12.Šanc PřemyslMarx Jan-967-923293
13.Vykysalý MiroslavSolovic Martin-8-11-7  0394
14.Dufek LukášKlimeš Zbyšek-36912 31104
15.Šanc PřemyslBárta Pavel         
16.Vykysalý MiroslavMarx Jan         
17.Dufek LukášSolovic Martin         
18.Hanzl MatějKlimeš Zbyšek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vykysalý Miroslav03Bárta Pavel12
Dufek Lukáš30Marx Jan03
Hanzl Matěj30Solovic Martin21
Šanc Přemysl21Klimeš Zbyšek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:21536:392KPST Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cibor Pavel
Pospíšil Pavel
 
 
Pham Ngoc Binh
Měšťanová Petra
 
 
-10104-883210
2.Rákosník Vladimír
Loskot Václav
 
 

 
 
WO    3020
3.Loskot VáclavPham Ngoc Binh857  3030
4.Rákosník VladimírMěšťanová Petra-7-95783240
5.Pospíšil PavelMarinica Kamil9-11-14-9 1341
6.Cibor PavelWO    3051
7.Rákosník VladimírPham Ngoc Binh-7-6-5  0352
8.Pospíšil PavelMěšťanová Petra-8-278-42353
9.Cibor PavelMarinica Kamil-7-11-6  0354
10.Loskot VáclavWO    3064
11.Pospíšil PavelPham Ngoc Binh-9-12-7  0365
12.Cibor PavelMěšťanová Petra-103410 3175
13.Loskot VáclavMarinica Kamil977  3085
14.Rákosník VladimírWO    3095
15.Cibor PavelPham Ngoc Binh78-96 31105
16.Loskot VáclavMěšťanová Petra         
17.Rákosník VladimírMarinica Kamil         
18.Pospíšil Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Loskot Václav20Pham Ngoc Binh22
Rákosník Vladimír11Měšťanová Petra12
Pospíšil Pavel03Marinica Kamil21
Cibor Pavel21   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS