Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chleny80, 517 41 Kostelec nad Orlicí, Sál restaurace ve ChlenechRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18495:419TTC Lhoty u Potštejna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečička Milan
Viesner Vojtěch
 
 
Truněček Martin
Pek Jan
 
 
3-1445 3110
2.Sedláček Petr ml.
Vavruška Jiří
 
 
Tesolin Riccardo
Bláha Petr
 
 
886  3020
3.Sedláček Petr ml.Tesolin Riccardo-55-51283230
4.Vavruška JiříBláha Petr810-87 3140
5.Bečička MilanTruněček Martin-10-11-8  0341
6.Viesner VojtěchPek Jan212  3051
7.Vavruška JiříTesolin Riccardo10-117-8-62352
8.Bečička MilanBláha Petr6-810-773262
9.Viesner VojtěchTruněček Martin876  3072
10.Sedláček Petr ml.Pek Jan134  3082
11.Bečička MilanTesolin Riccardo-558-3-42383
12.Viesner VojtěchBláha Petr7118  3093
13.Sedláček Petr ml.Truněček MartinWO    0394
14.Vavruška JiříPek Jan725  30104
15.Viesner VojtěchTesolin Riccardo         
16.Sedláček Petr ml.Bláha Petr         
17.Vavruška JiříTruněček Martin         
18.Bečička MilanPek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Petr ml.20Tesolin Riccardo21
Vavruška Jiří21Bláha Petr03
Bečička Milan12Truněček Martin11
Viesner Vojtěch30Pek Jan03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OD LibchyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20520:470Sokol Libchyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Milan st.
Mach Milan ml.
 
 
Rambousek Martin
Krulich Miloš
 
 
6-1158 3110
2.Kárník Milan
Matouš Pavel
 
 
Lulek Radim
Fiala Josef
 
 
-8-8-6  0311
3.Mach Milan ml.Fiala Josef946  3021
4.Kárník MilanRambousek Martin-9-8-5  0322
5.Mach Milan st.Krulich Miloš910-6-863232
6.Matouš PavelLulek Radim-61799 3142
7.Kárník MilanFiala Josef-8-76-10 1343
8.Mach Milan st.Rambousek Martin96-83 3153
9.Matouš PavelKrulich Miloš101010  3063
10.Mach Milan ml.Lulek Radim5-11-4-6 1364
11.Mach Milan st.Fiala Josef9-995 3174
12.Matouš PavelRambousek Martin893  3084
13.Mach Milan ml.Krulich Miloš46-109 3194
14.Kárník MilanLulek Radim8-898 31104
15.Matouš PavelFiala Josef         
16.Mach Milan ml.Rambousek Martin         
17.Kárník MilanKrulich Miloš         
18.Mach Milan st.Lulek Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Milan ml.21Fiala Josef12
Kárník Milan12Rambousek Martin12
Mach Milan st.30Krulich Miloš03
Matouš Pavel30Lulek Radim12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Broumov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35585:636Slovan Broumov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek Michal
Hlávka Jiří
 
 
Čepelka Jan
Mifek Milan
 
 
-6-7-2  0301
2.Žďárský Jaroslav
Brát Karel st.
 
 
Gombarčík Karel st.
Rýgl Petr ml.
 
 
789  3011
3.Hlávka JiříČepelka Jan7-8-6-8 1312
4.Brát Karel st.Mifek Milan675  3022
5.Žďárský JaroslavGombarčík Karel st.-8-2-8  0323
6.Koblížek MichalRýgl Petr ml.589  3033
7.Brát Karel st.Čepelka Jan-78-6-6 1334
8.Žďárský JaroslavMifek Milan-7-769-42335
9.Koblížek MichalGombarčík Karel st.887  3045
10.Hlávka JiříRýgl Petr ml.-788-6-82346
11.Žďárský JaroslavČepelka Jan-5-5-6  0347
12.Koblížek MichalMifek Milan848  3057
13.Hlávka JiříGombarčík Karel st.-48-11593267
14.Brát Karel st.Rýgl Petr ml.911-57 3177
15.Koblížek MichalČepelka Jan10-910-7103287
16.Hlávka JiříMifek Milan-8-8-7  0388
17.Brát Karel st.Gombarčík Karel st.-96-68-122389
18.Žďárský JaroslavRýgl Petr ml.-6-1-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlávka Jiří13Čepelka Jan31
Brát Karel st.22Mifek Milan22
Žďárský Jaroslav04Gombarčík Karel st.22
Koblížek Michal40Rýgl Petr ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sparta Úpice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35595:655Sparta Úpice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Josef
Petr Lukáš
 
 
Oláh Jan
Folc Martin
 
 
8-87-5-82301
2.Myšák Luděk
Bartoš Petr
 
 
Hofman Jan
Hejna Vít
 
 
778-74 3111
3.Dušek JosefOláh Jan9-4-3-6 1312
4.Bartoš PetrFolc Martin3101  3022
5.Myšák LuděkHofman Jan-11-105473232
6.Petr LukášHejna Vít77-66 3142
7.Bartoš PetrOláh Jan899  3052
8.Myšák LuděkFolc Martin-76-7-8 1353
9.Petr LukášHofman Jan-5889 3163
10.Dušek JosefHejna Vít7-4-7-8 1364
11.Myšák LuděkOláh Jan-4-13-10  0365
12.Petr LukášFolc Martin109-8-7-92366
13.Dušek JosefHofman Jan-4-3-1  0367
14.Bartoš PetrHejna Vít-9-5-5  0368
15.Petr LukášOláh Jan7-4-6-7 1369
16.Dušek JosefFolc Martin-6-69-7 13610
17.Bartoš PetrHofman Jan         
18.Myšák LuděkHejna Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dušek Josef04Oláh Jan31
Bartoš Petr21Folc Martin31
Myšák Luděk12Hofman Jan12
Petr Lukáš22Hejna Vít21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NáchodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:33415:493TJ Náchod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rákosník Vladimír
Ludvík Ivan
 
 
Bárta Pavel
Marx Jan
 
 
-78-96-92301
2.Cibor Pavel
Loskot Václav
 
 
Solovic Martin
Klimeš Zbyšek
 
 
9-448 3111
3.Loskot VáclavBárta Pavel-5811-5-92312
4.Rákosník VladimírMarx Jan7-5-8-10 1313
5.Ludvík IvanSolovic Martin-86-4-8 1314
6.Cibor PavelKlimeš Zbyšek-8183 3124
7.Rákosník VladimírBárta Pavel-6-5-10  0325
8.Ludvík IvanMarx Jan-12-8-2  0326
9.Cibor PavelSolovic Martin-2-410-4 1327
10.Loskot VáclavKlimeš Zbyšek-6-8-10  0328
11.Ludvík IvanBárta Pavel-4-7-7  0329
12.Cibor PavelMarx Jan7-158 3139
13.Loskot VáclavSolovic Martin6-6-59-823310
14.Rákosník VladimírKlimeš Zbyšek         
15.Cibor PavelBárta Pavel         
16.Loskot VáclavMarx Jan         
17.Rákosník VladimírSolovic Martin         
18.Ludvík IvanKlimeš Zbyšek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Loskot Václav03Bárta Pavel30
Rákosník Vladimír02Marx Jan21
Ludvík Ivan03Solovic Martin30
Cibor Pavel21Klimeš Zbyšek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:10445:305Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
Marinica Kamil
Měšťanová Petra
 
 
539  3010
2.Vykysalý Miroslav
Dufek Lukáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Šanc PřemyslPham Ngoc Binh-197-7-12 1321
4.Vykysalý MiroslavMěšťanová Petra13-11-81093231
5.Hanzl MatějMarinica Kamil29-87 3141
6.Dufek LukášWO    3051
7.Vykysalý MiroslavPham Ngoc Binh-3-8-4  0352
8.Hanzl MatějMěšťanová Petra11108  3062
9.Dufek LukášMarinica Kamil8710  3072
10.Šanc PřemyslWO    3082
11.Hanzl MatějPham Ngoc Binh116-139 3192
12.Dufek LukášMěšťanová Petra877  30102
13.Šanc PřemyslMarinica Kamil         
14.Vykysalý Miroslav         
15.Dufek LukášPham Ngoc Binh         
16.Šanc PřemyslMěšťanová Petra         
17.Vykysalý MiroslavMarinica Kamil         
18.Hanzl Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šanc Přemysl01Pham Ngoc Binh21
Vykysalý Miroslav11Měšťanová Petra03
Hanzl Matěj30Marinica Kamil02
Dufek Lukáš20   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS