Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v TýništiRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:37511:579Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Petr ml.
Vavruška Jiří
 
 
Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
-7-69-5 1301
2.Bečička Milan
Michl Jakub
 
 
Souček Martin
Dufek Lukáš
 
 
-9-7-7  0302
3.Bečička MilanDufek Lukáš-99-7-8 1303
4.Michl JakubHanzl Matěj-13-4-9  0304
5.Trnka JanSouček Martin876  3014
6.Sedláček Petr ml.Šanc Přemysl8-6-6263224
7.Michl JakubDufek Lukáš-48-6-7 1325
8.Trnka JanHanzl Matěj-88-8-7 1326
9.Sedláček Petr ml.Souček Martin78-86 3136
10.Bečička MilanŠanc Přemysl-7-4-3  0337
11.Trnka JanDufek Lukáš-7-96-10 1338
12.Sedláček Petr ml.Hanzl Matěj-68-8-3 1339
13.Vavruška JiříSouček Martin-979-1483249
14.Michl JakubŠanc Přemysl87-7-883259
15.Sedláček Petr ml.Dufek Lukáš-99-7-7 13510
16.Vavruška JiříHanzl Matěj         
17.Michl JakubSouček Martin         
18.Trnka JanŠanc Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bečička Milan02Dufek Lukáš40
Michl Jakub12Hanzl Matěj30
Trnka Jan12Souček Martin03
Sedláček Petr ml.22Šanc Přemysl12
Vavruška Jiří10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OD LibchyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33649:647nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Milan st.
Janko Lukáš
 
 
Rákosník Vladimír
Loskot Václav
 
 
-6-8910-62301
2.Kárník Milan
Matouš Pavel
 
 
Cibor Pavel
Pospíšil Pavel
 
 
4-68-10-112302
3.Mach Milan st.Loskot Václav-6-28-9 1303
4.Janko LukášCibor Pavel-846-9-62304
5.Kárník MilanRákosník Vladimír-5-7-1  0305
6.Matouš PavelPospíšil Pavel994  3015
7.Janko LukášLoskot Václav-9-711-8 1316
8.Kárník MilanCibor Pavel-7-4-5  0317
9.Matouš PavelRákosník Vladimír6-986 3127
10.Mach Milan st.Pospíšil Pavel4-986 3137
11.Kárník MilanLoskot Václav-6-5-9  0338
12.Matouš PavelCibor Pavel5109  3048
13.Mach Milan st.Rákosník Vladimír68-95 3158
14.Janko LukášPospíšil Pavel9-977 3168
15.Matouš PavelLoskot Václav8-8-910-62369
16.Mach Milan st.Cibor Pavel91010  3079
17.Janko LukášRákosník Vladimír11104  3089
18.Kárník MilanPospíšil Pavel69-5-883299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mach Milan st.31Loskot Václav40
Janko Lukáš22Cibor Pavel22
Kárník Milan13Rákosník Vladimír13
Matouš Pavel31Pospíšil Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NáchodVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Hamrech 2011, NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26597:549TJ Náchod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Pavel
Solovic Martin
 
 
Divíšek Dušan
Petr Lukáš
 
 
7128  3010
2.Klimeš Zbyšek
Hoferka Dušan
 
 
Malínský Milan
Bartoš Petr
 
 
-9-99-10 1311
3.Solovic MartinMalínský Milan10-6109 3121
4.Klimeš ZbyšekDivíšek Dušan1156  3031
5.Hoferka DušanBartoš Petr-8-5-9  0332
6.Bárta PavelPetr Lukáš89-8-12-32333
7.Klimeš ZbyšekMalínský Milan812  3043
8.Hoferka DušanDivíšek Dušan6-813-9-82344
9.Bárta PavelBartoš Petr910-84 3154
10.Solovic MartinPetr Lukáš-9-62-4 1355
11.Hoferka DušanMalínský Milan-8-8-1  0356
12.Bárta PavelDivíšek Dušan65-29 3166
13.Solovic MartinBartoš Petr74-79 3176
14.Klimeš ZbyšekPetr Lukáš-8874 3186
15.Bárta PavelMalínský Milan611-94 3196
16.Solovic MartinDivíšek Dušan4-8-58832106
17.Klimeš ZbyšekBartoš Petr         
18.Hoferka DušanPetr Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Solovic Martin31Malínský Milan13
Klimeš Zbyšek30Divíšek Dušan13
Hoferka Dušan03Bartoš Petr12
Bárta Pavel31Petr Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:36321:506Baník Rtyně v Podkrk. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Dušek Jaroslav
Valta Martin
 
 
WO    0301
2.Měšťanová Petra
Pham Ngoc Binh
 
 
Hlávka Jiří
Brát Karel st.
 
 
6-610-963211
3.Pham Ngoc BinhDušek Jaroslav-567-763221
4.Měšťanová PetraHlávka Jiří-5-816-9 1322
5.Marinica KamilBrát Karel st.8-6-106-82323
6.Valta MartinWO    0324
7.Měšťanová PetraDušek Jaroslav-8-3-5  0325
8.Marinica KamilHlávka Jiří-6-10-8  0326
9.Brát Karel st.WO    0327
10.Pham Ngoc BinhValta Martin-4-8-6  0328
11.Marinica KamilDušek Jaroslav-5109-453238
12.Hlávka JiříWO    0339
13.Pham Ngoc BinhBrát Karel st.-12-109-7 13310
14.Měšťanová PetraValta Martin         
15.Dušek Jaroslav         
16.Pham Ngoc BinhHlávka Jiří         
17.Měšťanová PetraBrát Karel st.         
18.Marinica KamilValta Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pham Ngoc Binh12Dušek Jaroslav12
Měšťanová Petra02Hlávka Jiří20
Marinica Kamil12Brát Karel st.20
   Valta Martin10
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Broumov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:41622:676Sokol České Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýgl Petr ml.
Hauschke Tomáš
 
 
Lulek Radim
Fiala Josef
 
 
8-10-84123210
2.Čepelka Jan
Mifek Milan
 
 
Rambousek Martin
Krulich Miloš
 
 
6-9-81053220
3.Mifek MilanLulek Radim-59-77-72321
4.Hauschke TomášRambousek Martin-4113-8-122322
5.Rýgl Petr ml.Fiala Josef-15-5-8  0323
6.Čepelka JanKrulich Miloš2-7-97-52324
7.Hauschke TomášLulek Radim-7-12-9  0325
8.Rýgl Petr ml.Rambousek Martin-5-9-6  0326
9.Čepelka JanFiala Josef-5967 3136
10.Mifek MilanKrulich Miloš7-8812 3146
11.Rýgl Petr ml.Lulek Radim-7-10-6  0347
12.Čepelka JanRambousek Martin58-96 3157
13.Mifek MilanFiala Josef-6-8-5  0358
14.Hauschke TomášKrulich Miloš8-58-393268
15.Čepelka JanLulek Radim-79-6893278
16.Mifek MilanRambousek Martin-116-8-3 1379
17.Hauschke TomášFiala Josef-7-7-9  03710
18.Rýgl Petr ml.Krulich Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mifek Milan13Lulek Radim31
Hauschke Tomáš13Rambousek Martin31
Rýgl Petr ml.03Fiala Josef31
Čepelka Jan31Krulich Miloš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta Úpice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18504:452Sparta Úpice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oláh Jan
Hejna Vít
 
 
Truněček Martin
Řehounek Kristian
 
 
9-8-101193210
2.Míl Pavel
Folc Martin
 
 
Tonarová Tereza
Bláha Petr
 
 
68-5-883220
3.Hejna VítTruněček Martin-6-6-6  0321
4.Folc MartinŘehounek Kristian476  3031
5.Oláh JanBláha Petr75-105 3141
6.Míl PavelTonarová Tereza756  3051
7.Folc MartinTruněček Martin-15-4713-82352
8.Oláh JanŘehounek Kristian297  3062
9.Míl PavelBláha Petr8-5-3-9 1363
10.Hejna VítTonarová Tereza9811  3073
11.Oláh JanTruněček Martin-58-6-5 1374
12.Míl PavelŘehounek Kristian-3567 3184
13.Hejna VítBláha Petr898  3094
14.Folc MartinTonarová Tereza666  30104
15.Míl PavelTruněček Martin         
16.Hejna VítŘehounek Kristian         
17.Folc MartinBláha Petr         
18.Oláh JanTonarová Tereza         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hejna Vít21Truněček Martin30
Folc Martin21Řehounek Kristian03
Oláh Jan21Bláha Petr12
Míl Pavel21Tonarová Tereza03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS