Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OD LibchyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:36479:593Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Milan st.
Mach Milan ml.
 
 
Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
48-68 3110
2.Kárník Milan
Matouš Pavel
 
 
Krása Jakub
Dufek Lukáš
 
 
76-38 3120
3.Mach Milan st.Krása Jakub9812  3030
4.Mach Milan ml.Dufek Lukáš-98-104-62331
5.Kárník MilanHanzl Matěj-7-8-7  0332
6.Matouš PavelŠanc Přemysl-87-109-112333
7.Mach Milan ml.Krása Jakub6-96-7-102334
8.Kárník MilanDufek Lukáš-6-9-8  0335
9.Matouš PavelHanzl MatějWO    0336
10.Mach Milan st.Šanc Přemysl1310-6-893246
11.Kárník MilanKrása Jakub-10-148883256
12.Matouš PavelDufek LukášWO    0357
13.Mach Milan st.Hanzl Matěj4-9-67-62358
14.Mach Milan ml.Šanc Přemysl9-9-3-2 1359
15.Matouš PavelKrása JakubWO    03510
16.Mach Milan st.Dufek Lukáš         
17.Mach Milan ml.Hanzl Matěj         
18.Kárník MilanŠanc Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mach Milan st.21Krása Jakub12
Mach Milan ml.03Dufek Lukáš20
Kárník Milan12Hanzl Matěj20
Matouš Pavel01Šanc Přemysl21
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v TýništiRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:36524:573KPST Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečička Milan
Michl Jakub
 
 
Rákosník Vladimír
Loskot Václav
 
 
-8-7-8  0301
2.Sedláček Petr ml.
Vavruška Jiří
 
 
Cibor Pavel
Pospíšil Pavel
 
 
-7-89-4 1302
3.Bečička MilanLoskot Václav78-7-7-62303
4.Michl JakubCibor Pavel-7-4-1  0304
5.Trnka JanRákosník Vladimír-8-3-2  0305
6.Sedláček Petr ml.Pospíšil Pavel43-92 3115
7.Michl JakubLoskot Václav-7-6-8  0316
8.Trnka JanCibor Pavel-108-9-7 1317
9.Sedláček Petr ml.Rákosník Vladimír-91079 3127
10.Bečička MilanPospíšil Pavel7-858 3137
11.Trnka JanLoskot Václav-6-82573247
12.Sedláček Petr ml.Cibor Pavel89-8-8-72348
13.Bečička MilanRákosník Vladimír6-49-8-72349
14.Vavruška JiříPospíšil Pavel9-10510 3159
15.Sedláček Petr ml.Loskot Václav79-10-10-123510
16.Bečička MilanCibor Pavel-5-6-6  03  
17.Vavruška JiříRákosník Vladimír         
18.Trnka JanPospíšil Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bečička Milan12Loskot Václav31
Michl Jakub02Cibor Pavel30
Trnka Jan12Rákosník Vladimír21
Sedláček Petr ml.22Pospíšil Pavel03
Vavruška Jiří10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 14:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38506:631TTC Kostelec n.O. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Divíšek Dušan
Petr Lukáš
 
 
WO    0301
2.Pham Ngoc Binh
Měšťanová Petra
 
 
Malínský Milan
Bartoš Petr
 
 
4107  3011
3.Pham Ngoc BinhMalínský Milan6-77-673221
4.Měšťanová PetraDivíšek Dušan74-9-10-82322
5.Marinica KamilBartoš Petr7-59-583232
6.Petr LukášWO    0333
7.Měšťanová PetraMalínský Milan424  3043
8.Marinica KamilDivíšek Dušan5-8-9-3 1344
9.Bartoš PetrWO    0345
10.Pham Ngoc BinhPetr Lukáš1268  3055
11.Marinica KamilMalínský Milan539  3065
12.Divíšek DušanWO    0366
13.Pham Ngoc BinhBartoš Petr-9-10108103276
14.Měšťanová PetraPetr Lukáš4-49-7-72377
15.Malínský MilanWO    0378
16.Pham Ngoc BinhDivíšek Dušan9-7-8-9 1379
17.Měšťanová PetraBartoš Petr9-1010-473289
18.Marinica KamilPetr Lukáš-9-9-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pham Ngoc Binh31Malínský Milan03
Měšťanová Petra22Divíšek Dušan30
Marinica Kamil22Bartoš Petr03
   Petr Lukáš21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NáchodVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Hamrech 2011, NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:107:32280:404Baník Rtyně v Podkrk. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špelda Jiří
Hoferka Dušan
 
 
Koblížek Michal
Hlávka Jiří
 
 
89-76 3110
2.Madarász Štefan
Rojt Jan
 
 
Dušek Jaroslav
Valta Martin
 
 
-5-7-4  0311
3.Špelda JiříKoblížek Michal-8-7-5  0312
4.Hoferka DušanDušek Jaroslav-4-6-9  0313
5.Rojt JanValta Martin-7-4-8  0314
6.Madarász ŠtefanHlávka Jiří-4-9-7  0315
7.Hoferka DušanKoblížek Michal-9-8-6  0316
8.Rojt JanDušek Jaroslav7-6-4-5 1317
9.Madarász ŠtefanValta Martin-7-8-5  0318
10.Špelda JiříHlávka Jiří9-876 3128
11.Rojt JanKoblížek Michal-4-5-7  0329
12.Madarász ŠtefanDušek Jaroslav-7-5-8  03210
13.Špelda JiříValta Martin         
14.Hoferka DušanHlávka Jiří         
15.Madarász ŠtefanKoblížek Michal         
16.Špelda JiříDušek Jaroslav         
17.Hoferka DušanValta Martin         
18.Rojt JanHlávka Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špelda Jiří11Koblížek Michal30
Hoferka Dušan02Dušek Jaroslav30
Rojt Jan03Valta Martin20
Madarász Štefan03Hlávka Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta Úpice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37639:681nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oláh Jan
Hejna Vít
 
 
Lulek Radim
Fiala Josef
 
 
89-7-6-52301
2.Míl Pavel
Folc Martin
 
 
Rambousek Martin
Krulich Miloš
 
 
87-68 3111
3.Hofman JanLulek Radim-4-38-5 1312
4.Folc MartinRambousek Martin10-10-4-7 1313
5.Oláh JanFiala Josef38-97 3123
6.Hejna VítKrulich Miloš87-109 3133
7.Folc MartinLulek Radim-3-1-9  0334
8.Oláh JanRambousek Martin87-87 3144
9.Hejna VítFiala Josef-5-87-12 1345
10.Hofman JanKrulich Miloš9-7-5-11 1346
11.Oláh JanLulek Radim65-3-12-72347
12.Hejna VítRambousek Martin8-6-71093257
13.Hofman JanFiala Josef-9576 3167
14.Folc MartinKrulich Miloš-6-9512103277
15.Hejna VítLulek Radim-5-7-3  0378
16.Hofman JanRambousek Martin-65139 3188
17.Folc MartinFiala Josef-4-7-8  0389
18.Oláh JanKrulich Miloš178  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofman Jan22Lulek Radim40
Folc Martin13Rambousek Martin13
Oláh Jan31Fiala Josef22
Hejna Vít22Krulich Miloš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Broumov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:21492:463Slovan Broumov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gombarčík Karel st.
Rýgl Petr ml.
 
 
Truněček Martin
Řehounek Kristian
 
 
-8-6-10  0301
2.Čepelka Jan
Mifek Milan
 
 
Tonarová Tereza
Bláha Petr
 
 
765  3011
3.Mifek MilanBláha Petr8-97-583221
4.Rýgl Petr ml.Truněček Martin1110-5-483231
5.Gombarčík Karel st.Řehounek Kristian-5-7-7  0332
6.Čepelka JanTonarová Tereza856  3042
7.Rýgl Petr ml.Bláha Petr9-7-38113252
8.Gombarčík Karel st.Truněček Martin-55-9-10 1353
9.Čepelka JanŘehounek Kristian-8-98783263
10.Mifek MilanTonarová Tereza787  3073
11.Gombarčík Karel st.Bláha Petr-6-6-6  0374
12.Čepelka JanTruněček Martin1488  3084
13.Mifek MilanŘehounek Kristian745  3094
14.Rýgl Petr ml.Tonarová Tereza-6872 31104
15.Čepelka JanBláha Petr76-8  21  
16.Mifek MilanTruněček Martin         
17.Rýgl Petr ml.Řehounek Kristian         
18.Gombarčík Karel st.Tonarová Tereza         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mifek Milan30Bláha Petr12
Rýgl Petr ml.30Truněček Martin12
Gombarčík Karel st.03Řehounek Kristian12
Čepelka Jan30Tonarová Tereza03

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS