Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Broumov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sparta Úpice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:
neopráv.hr
BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13491:401Slovan Broumov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kollert David
Gombarčík Karel st.
 
 
Míl Pavel
Folc Martin
 
 
687  3010
2.Čepelka Jan
Mifek Milan
 
 
Oláh Jan
Hofman Jan
 
 
959  3020
3.Čepelka JanFolc Martin89-7-943230
4.Gombarčík Karel st.Oláh Jan-57-69-62331
5.Mifek MilanMíl Pavel286  3041
6.Kollert DavidHofman Jan-119710 3151
7.Gombarčík Karel st.Folc Martin8107  3061
8.Mifek MilanOláh Jan-810-119-72362
9.Kollert DavidMíl Pavel-12-157793272
10.Čepelka JanHofman Jan63-95 3182
11.Mifek MilanFolc Martin-7667 3192
12.Kollert DavidOláh Jan7510  30102
13.Čepelka JanMíl Pavel         
14.Gombarčík Karel st.Hofman Jan         
15.Kollert DavidFolc Martin         
16.Čepelka JanOláh Jan         
17.Gombarčík Karel st.Míl Pavel         
18.Mifek MilanHofman Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čepelka Jan20Folc Martin03
Gombarčík Karel st.11Oláh Jan21
Mifek Milan21Míl Pavel02
Kollert David30Hofman Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NáchodVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:23602:498TJ Náchod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Pavel
Marx Jan
 
 
Marinica Kamil
Karlík Zdeněk
 
 
-99-5-11 1301
2.Solovic Martin
Klimeš Zbyšek
 
 
Měšťanová Petra
Dvořáček Jiří
 
 
-6-36733211
3.Marx JanPham Ngoc Binh55-79 3121
4.Klimeš ZbyšekKarlík Zdeněk-775-1053231
5.Solovic MartinMarinica Kamil-10-60-4 1332
6.Bárta PavelDvořáček Jiří46-13-11-82333
7.Klimeš ZbyšekPham Ngoc Binh6-4-101063243
8.Solovic MartinMěšťanová Petra663  3053
9.Bárta PavelMarinica Kamil8107  3063
10.Marx JanDvořáček Jiří884  3073
11.Solovic MartinPham Ngoc Binh-51-76-72374
12.Bárta PavelMěšťanová Petra785  3084
13.Marx JanMarinica Kamil777  3094
14.Klimeš ZbyšekDvořáček Jiří8-8-97-142395
15.Bárta PavelPham Ngoc Binh82-83 31105
16.Marx JanMěšťanová Petra         
17.Klimeš ZbyšekMarinica Kamil         
18.Solovic MartinDvořáček Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marx Jan30Pham Ngoc Binh13
Klimeš Zbyšek21Karlík Zdeněk01
Solovic Martin12Marinica Kamil12
Bárta Pavel31Dvořáček Jiří21
   Měšťanová Petra02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:24587:508Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Lukáš
Souček Martin
 
 
Rákosník Vladimír
Pospíšil Pavel
 
 
8410  3010
2.Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
Cibor Pavel
Příborský David
 
 
9-1-7-5 1311
3.Dufek LukášPříborský David3-566 3121
4.Šanc PřemyslCibor Pavel8-7-85-72322
5.Souček MartinLoskot Václav-69-99-52323
6.Hanzl MatějRákosník Vladimír229  3033
7.Šanc PřemyslPříborský David-11-5-10  0334
8.Souček MartinCibor Pavel-12-810-8 1335
9.Hanzl MatějLoskot Václav12-758 3145
10.Dufek LukášRákosník Vladimír65-99 3155
11.Souček MartinPříborský David-48-5-8 1356
12.Hanzl MatějCibor Pavel786  3066
13.Dufek LukášLoskot Václav4-914 3176
14.Šanc PřemyslRákosník Vladimír57-107 3186
15.Hanzl MatějPříborský David569  3096
16.Dufek LukášCibor Pavel-9465 31106
17.Šanc PřemyslLoskot Václav         
18.Souček MartinRákosník Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dufek Lukáš40Příborský David22
Šanc Přemysl12Cibor Pavel22
Souček Martin03Loskot Václav12
Hanzl Matěj40Rákosník Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36648:637nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bolehovský Martin st.
Divíšek Dušan
 
 
Dušek Jaroslav
Valta Martin
 
 
789  3010
2.Jakubec Martin
Malík Tomáš
 
 
Brát Karel st.
Kábrt Vratislav
 
 
-9-881073220
3.Jakubec MartinKábrt Vratislav9-106-5-52321
4.Malík TomášBrát Karel st.-7766 3131
5.Divíšek DušanDušek Jaroslav-5-7-7  0332
6.Bolehovský Martin st.Valta Martin-810-9-10 1333
7.Malík TomášKábrt Vratislav4-614-6-72334
8.Divíšek DušanBrát Karel st.11-7-4-6 1335
9.Bolehovský Martin st.Dušek Jaroslav-11-99-6 1336
10.Jakubec MartinValta Martin5-838 3146
11.Divíšek DušanKábrt Vratislav-1-47983256
12.Bolehovský Martin st.Brát Karel st.-8-8-7  0357
13.Jakubec MartinDušek Jaroslav10-65-863267
14.Malík TomášValta Martin57-88 3177
15.Bolehovský Martin st.Kábrt Vratislav100  3087
16.Jakubec MartinBrát Karel st.924  3097
17.Malík TomášDušek Jaroslav-78-6-10 1398
18.Divíšek DušanValta Martin-8-6-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jakubec Martin31Kábrt Vratislav22
Malík Tomáš22Brát Karel st.22
Divíšek Dušan13Dušek Jaroslav31
Bolehovský Martin st.13Valta Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:36627:640Sokol PP Hr. Králové 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Josef
Rambousek Martin
 
 
Truněček Martin
Řehounek Kristian
 
 
871  3010
2.Lulek Radim
Krulich Miloš
 
 
Skákal Martin
Bláha Petr
 
 
-97-10953220
3.Rambousek MartinTruněček Martin-99-10-4 1321
4.Krulich MilošSazimová Terezie-9-9-9  0322
5.Fiala JosefBláha Petr-61079 3132
6.Lulek RadimŘehounek Kristian8-738 3142
7.Krulich MilošTruněček Martin9-8-47-82343
8.Fiala JosefSazimová Terezie-612-4-8 1344
9.Lulek RadimBláha Petr9-7-10693254
10.Rambousek MartinŘehounek Kristian-9-8510-122355
11.Fiala JosefTruněček Martin-712-1010-62356
12.Lulek RadimSazimová Terezie9-12-9-7 1357
13.Rambousek MartinBláha Petr8-93-8-52358
14.Krulich MilošŘehounek Kristian7412  3068
15.Lulek RadimTruněček Martin10-5-9-4 1369
16.Rambousek MartinSazimová Terezie-9-8-10  03610
17.Krulich MilošBláha Petr         
18.Fiala JosefŘehounek Kristian         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rambousek Martin04Truněček Martin40
Krulich Miloš12Sazimová Terezie40
Fiala Josef12Bláha Petr12
Lulek Radim22Řehounek Kristian12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LibchyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chleny80, 517 41 Kostelec nad Orlicí, Sál restaurace ve ChlenechRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24564:529TTC Lhoty u Potštejna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Petr ml.
Vavruška Jiří
 
 
Mach Milan ml.
Mach Milan st.
 
 
-68-7893210
2.Bečička Milan
Viesner Vojtěch
 
 
Matouš Pavel
Kárník Milan
 
 
1197  3020
3.Sedláček Petr ml.Matouš Pavel1057  3030
4.Trnka JanMach Milan ml.-69-8-10 1331
5.Vavruška JiříMach Milan st.74-88 3141
6.Viesner VojtěchKárník Milan-96311 3151
7.Trnka JanMatouš Pavel-4-5-7  0352
8.Vavruška JiříMach Milan ml.-84-11-8 1353
9.Viesner VojtěchMach Milan st.7-8-78-102354
10.Sedláček Petr ml.Kárník Milan378  3064
11.Vavruška JiříMatouš Pavel-39-3-6 1365
12.Viesner VojtěchMach Milan ml.810-2-843275
13.Sedláček Petr ml.Mach Milan st.-11108-1083285
14.Bečička MilanKárník Milan1095  3095
15.Viesner VojtěchMatouš Pavel9-654 31105
16.Sedláček Petr ml.Mach Milan ml.         
17.Bečička MilanMach Milan st.         
18.Vavruška JiříKárník Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Petr ml.30Matouš Pavel22
Trnka Jan02Mach Milan ml.21
Vavruška Jiří12Mach Milan st.12
Viesner Vojtěch31Kárník Milan03
Bečička Milan10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS