Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC Kostelec n. O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33648:624TTC Lhoty u Potštejna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Petr ml.
Vavruška Jiří
 
 
Divíšek Dušan
Malínský Milan
 
 
8-10-8-9 1301
2.Bečička Milan
Viesner Vojtěch
 
 
Malík Tomáš
Jakubec Martin
 
 
-7-108-3 1302
3.Sedláček Petr ml.Jakubec Martin-7-8-6  0303
4.Bečička MilanMalík Tomáš-9-7-7  0304
5.Vavruška JiříDivíšek Dušan9-136-1073214
6.Viesner VojtěchŠilar Petr8-9-9723224
7.Bečička MilanJakubec Martin-87-4-5 1325
8.Vavruška JiříMalík Tomáš8-965 3135
9.Viesner VojtěchDivíšek Dušan-6947 3145
10.Sedláček Petr ml.Šilar Petr849  3055
11.Vavruška JiříJakubec Martin-56-4-7 1356
12.Viesner VojtěchMalík Tomáš381  3066
13.Sedláček Petr ml.Malínský Milan8135  3076
14.Bečička MilanŠilar Petr-7-99-7 1377
15.Viesner VojtěchJakubec Martin-47-10-7 1378
16.Sedláček Petr ml.Malík Tomáš886  3088
17.Bečička MilanMalínský Milan88-410 3198
18.Vavruška JiříŠilar Petr88-10-9632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sedláček Petr ml.31Jakubec Martin40
Bečička Milan13Malík Tomáš13
Vavruška Jiří31Divíšek Dušan02
Viesner Vojtěch31Šilar Petr13
   Malínský Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OD LibchyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26563:532Sokol Libchyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Milan st.
Mach Milan ml.
 
 
Brát Karel st.
Hlávka Jiří
 
 
109-6-853210
2.Kárník Milan
Matouš Pavel
 
 
Valta Martin
Dušek Jaroslav
 
 
34-34 3120
3.Mach Milan st.Dušek Jaroslav-9-9-7  0321
4.Mach Milan ml.Hlávka Jiří-4109-593231
5.Kárník MilanBrát Karel st.-3-4-7  0332
6.Matouš PavelValta Martin-10-69993242
7.Mach Milan ml.Dušek Jaroslav10-5412 3152
8.Kárník MilanHlávka Jiří-9358 3162
9.Matouš PavelBrát Karel st.8-74-5123272
10.Mach Milan st.Valta Martin-138-79-92373
11.Kárník MilanDušek Jaroslav6-2-6-6 1374
12.Matouš PavelHlávka Jiří831  3084
13.Mach Milan st.Brát Karel st.649  3094
14.Mach Milan ml.Valta Martin-873-5-62395
15.Matouš PavelDušek Jaroslav876  30105
16.Mach Milan st.Hlávka Jiří         
17.Mach Milan ml.Brát Karel st.         
18.Kárník MilanValta Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mach Milan st.12Dušek Jaroslav22
Mach Milan ml.21Hlávka Jiří03
Kárník Milan12Brát Karel st.12
Matouš Pavel40Valta Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:33410:470Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rambousek Martin
Fiala Josef
 
 
Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
-7-8-9  0301
2.Krulich Miloš
Lulek Radim
 
 
Souček Martin
Dufek Lukáš
 
 
-6-97663211
3.Fiala JosefSouček Martin9-7-5-5 1312
4.Rambousek MartinŠanc Přemysl712-9-8-62313
5.Krulich MilošHanzl Matěj-10-7-7  0314
6.Lulek RadimDufek Lukáš-6-5-7  0315
7.Rambousek MartinSouček Martin410-5-12-82316
8.Krulich MilošKrása Jakub818  3026
9.Lulek RadimHanzl Matěj-8-7-9  0327
10.Fiala JosefDufek Lukáš-6-6-10  0328
11.Krulich MilošSouček Martin8-7-9-10 1329
12.Lulek RadimKrása Jakub94-92 3139
13.Stein FilipHanzl Matěj-4-5-5  03310
14.Rambousek MartinDufek Lukáš         
15.Souček Martin         
16.Stein FilipKrása Jakub         
17.Rambousek MartinHanzl Matěj         
18.Krulich MilošDufek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Josef02Souček Martin30
Rambousek Martin02Šanc Přemysl10
Krulich Miloš12Hanzl Matěj30
Lulek Radim12Dufek Lukáš20
Stein Filip01Krása Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:20538:440Sokol PP Hr. Králové 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová Terezie
Jirásková Tereza
 
 
Rákosník Vladimír
Loskot Václav
 
 
87-8-1093210
2.Tesolin Riccardo
Bláha Petr
 
 
Příborský David
Pospíšil Pavel
 
 
-102-7843220
3.Polívka Martin ml.Příborský David-1072-3-122321
4.Sazimová TerezieLoskot Václav85-84 3131
5.Tesolin RiccardoRákosník Vladimír1176  3041
6.Bláha PetrLudvík Ivan56-96 3151
7.Sazimová TereziePříborský David879  3061
8.Tesolin RiccardoLoskot Václav79-4-843271
9.Bláha PetrRákosník Vladimír-10-4-9  0372
10.Polívka Martin ml.Ludvík Ivan295  3082
11.Tesolin RiccardoPříborský David-104-85-92383
12.Jirásková TerezaLoskot Václav7-10-8553293
13.Polívka Martin ml.Rákosník Vladimír7-567 31103
14.Sazimová TerezieLudvík Ivan         
15.Jirásková TerezaPříborský David         
16.Polívka Martin ml.Loskot Václav         
17.Sazimová TerezieRákosník Vladimír         
18.Tesolin RiccardoLudvík Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polívka Martin ml.21Příborský David21
Sazimová Terezie20Loskot Václav03
Tesolin Riccardo21Rákosník Vladimír12
Bláha Petr11Ludvík Ivan02
Jirásková Tereza10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Broumov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NáchodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:39594:650TJ Náchod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gombarčík Karel st.
Rýgl Petr ml.
 
 
Bárta Pavel
Marx Jan
 
 
5-8-8-7 1301
2.Čepelka Jan
Mifek Milan
 
 
Klimeš Zbyšek
Solovic Martin
 
 
85-78 3111
3.Mifek MilanBárta Pavel108-68 3121
4.Gombarčík Karel st.Marx Jan-4-5-3  0322
5.Rýgl Petr ml.Klimeš Zbyšek-8-96-9 1323
6.Čepelka JanSolovic Martin48-911 3133
7.Gombarčík Karel st.Bárta Pavel-35-2-2 1334
8.Rýgl Petr ml.Marx Jan7-109-6-92335
9.Čepelka JanKlimeš Zbyšek-10-878113245
10.Mifek MilanSolovic Martin-66-2773255
11.Rýgl Petr ml.Bárta Pavel-11-6-5  0356
12.Čepelka JanMarx Jan8-897 3166
13.Mifek MilanKlimeš Zbyšek10-1010-5-82367
14.Gombarčík Karel st.Solovic Martin-5-6-7  0368
15.Čepelka JanBárta Pavel4-929 3178
16.Mifek MilanMarx Jan-9-9-6  0379
17.Gombarčík Karel st.Klimeš Zbyšek-8-108-5 13710
18.Rýgl Petr ml.Solovic Martin852  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mifek Milan22Bárta Pavel22
Gombarčík Karel st.04Marx Jan31
Rýgl Petr ml.03Klimeš Zbyšek31
Čepelka Jan40Solovic Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta Úpice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:36736:721nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Folc Martin
Hofman Jan
 
 
Pham Ngoc Binh
Karlík Zdeněk
 
 
98-11-763210
2.Oláh Jan
Hejna Vít
 
 
Dvořáček Jiří
Měšťanová Petra
 
 
7610  3020
3.Hofman JanPham Ngoc Binh10-9-6-9 1321
4.Hejna VítKarlík Zdeněk-7-4-9  0322
5.Oláh JanDvořáček Jiří-10-99643232
6.Folc MartinMěšťanová Petra686  3042
7.Hejna VítPham Ngoc Binh-7-676-52343
8.Oláh JanKarlík Zdeněk-8-816-11 1344
9.Folc MartinDvořáček Jiří-10-755-82345
10.Hofman JanMěšťanová Petra8-14-41493255
11.Oláh JanPham Ngoc Binh667  3065
12.Folc MartinKarlík Zdeněk9-632 3175
13.Hofman JanDvořáček Jiří-8-710-6 1376
14.Hejna VítMěšťanová Petra-9-89873286
15.Folc MartinPham Ngoc Binh-1089-6-92387
16.Hofman JanKarlík Zdeněk-7-5129-42388
17.Hejna VítDvořáček Jiří-109-79-72389
18.Oláh JanMěšťanová Petra879  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofman Jan13Pham Ngoc Binh31
Hejna Vít13Karlík Zdeněk31
Oláh Jan31Dvořáček Jiří31
Folc Martin22Měšťanová Petra04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy