Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chleny80, 517 41 Kostelec nad Orlicí, Sál restaurace ve ChlenechRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35693:697nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Petr ml.
Vavruška Jiří
 
 
Brát Karel st.
Hlávka Jiří
 
 
8-984 3110
2.Trnka Jan
Marek Jiří
 
 
Valta Petr
Dušek Jaroslav
 
 
-5-7-7  0311
3.Vavruška JiříDušek Jaroslav8-9-10-6 1312
4.Trnka JanBrát Karel st.9-118-4113222
5.Marek JiříValta Martin7-6-3-8 1323
6.Sedláček Petr ml.Hlávka Jiří345  3033
7.Trnka JanDušek Jaroslav-67710 3143
8.Marek JiříBrát Karel st.-75-7-4 1344
9.Sedláček Petr ml.Valta Martin944  3054
10.Vavruška JiříHlávka Jiří-9688 3164
11.Marek JiříDušek Jaroslav-3-64-8 1365
12.Sedláček Petr ml.Brát Karel st.-86-710-102366
13.Vavruška JiříValta Martin611-87 3176
14.Trnka JanHlávka Jiří14-9-412-72377
15.Sedláček Petr ml.Dušek Jaroslav-136811 3187
16.Vavruška JiříBrát Karel st.12-5810 3197
17.Trnka JanValta Martin9-3-149-72398
18.Marek JiříHlávka Jiří-6-1210-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vavruška Jiří31Dušek Jaroslav22
Trnka Jan22Brát Karel st.22
Marek Jiří04Valta Martin22
Sedláček Petr ml.31Hlávka Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OD LibchyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:12472:360Sokol Libchyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Milan st.
Mach Milan ml.
 
 
Bartoš Petr
Jenčík Ladislav
 
 
-6545 3110
2.Kárník Milan
Matouš Pavel
 
 
Malínský Milan
Malík Tomáš
 
 
6-484 3120
3.Mach Milan st.Malík Tomáš6311  3030
4.Mach Milan ml.Jenčík Ladislav876  3040
5.Kárník MilanMalínský Milan8-11-65-52341
6.Matouš PavelBartoš Petr4139  3051
7.Mach Milan ml.Malík Tomáš64-8-4-82352
8.Kárník MilanJenčík Ladislav4-99-1083262
9.Matouš PavelMalínský Milan93-104 3172
10.Mach Milan st.Bartoš Petr7117  3082
11.Kárník MilanMalík Tomáš-9858 3192
12.Matouš PavelJenčík Ladislav388  30102
13.Mach Milan st.Malínský Milan         
14.Mach Milan ml.Bartoš Petr         
15.Matouš PavelMalík Tomáš         
16.Mach Milan st.Jenčík Ladislav         
17.Mach Milan ml.Malínský Milan         
18.Kárník MilanBartoš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mach Milan st.20Malík Tomáš12
Mach Milan ml.11Jenčík Ladislav03
Kárník Milan21Malínský Milan11
Matouš Pavel30Bartoš Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:35635:635KPST Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lulek Radim
Krulich Miloš
 
 
Příborský David
Pospíšil Pavel
 
 
687  3010
2.Rambousek Martin
Stein Filip
 
 
Rákosník Vladimír
Loskot Václav
 
 
-9-78-6 1311
3.Lulek RadimPříborský David710-6-793221
4.Krulich MilošLoskot Václav-7157-8-82322
5.Stein FilipRákosník Vladimír-8-712-10 1323
6.Rambousek MartinPospíšil Pavel5107  3033
7.Krulich MilošPříborský David10-79-5-82334
8.Stein FilipLoskot Václav8-6-5-6 1335
9.Rambousek MartinRákosník Vladimír5310  3045
10.Lulek RadimPospíšil Pavel6-1098 3155
11.Stein FilipPříborský David-6-14-8  0356
12.Rambousek MartinLoskot Václav-95-11-9 1357
13.Lulek RadimRákosník Vladimír-91-7663267
14.Krulich MilošPospíšil Pavel569  3077
15.Rambousek MartinPříborský David-79-96-92378
16.Lulek RadimLoskot Václav-39-9-9 1379
17.Krulich MilošRákosník Vladimír-9-9-3  03710
18.Stein FilipPospíšil Pavel-126109 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lulek Radim31Příborský David31
Krulich Miloš13Loskot Václav40
Stein Filip03Rákosník Vladimír22
Rambousek Martin22Pospíšil Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:21572:520Sokol PP Hr. Králové 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová Terezie
Jirásková Tereza
 
 
Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 
584  3010
2.Tesolin Riccardo
Bláha Petr
 
 
Souček Martin
Dufek Lukáš
 
 
-84-1210-82311
3.Polívka Martin ml.Souček Martin579  3021
4.Sazimová TerezieDufek Lukáš97-39 3131
5.Jirásková TerezaHanzl Matěj-139-6543241
6.Bláha PetrŠanc Přemysl-5-4-1  0342
7.Sazimová TerezieSouček Martin-510-8883252
8.Jirásková TerezaDufek Lukáš13-89-7-52353
9.Tesolin RiccardoHanzl Matěj8-64-5-92354
10.Polívka Martin ml.Šanc Přemysl473  3064
11.Jirásková TerezaSouček Martin91110  3074
12.Tesolin RiccardoDufek Lukáš10-15-8-10 1375
13.Polívka Martin ml.Hanzl Matěj56-53 3185
14.Sazimová TerezieŠanc Přemysl1159  3095
15.Tesolin RiccardoSouček Martin8118  30105
16.Polívka Martin ml.Dufek Lukáš         
17.Sazimová TerezieHanzl Matěj         
18.Jirásková TerezaŠanc Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polívka Martin ml.30Souček Martin04
Sazimová Terezie30Dufek Lukáš21
Jirásková Tereza21Hanzl Matěj12
Bláha Petr01Šanc Přemysl12
Tesolin Riccardo12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Broumov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:22585:527Slovan Broumov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýgl Petr ml.
Gombarčík Karel st.
 
 
Karlík Zdeněk
Pham Ngoc Binh
 
 
-388-893210
2.Čepelka Jan
Mifek Milan
 
 
Dvořáček Jiří
Měšťanová Petra
 
 
745  3020
3.Mifek MilanPham Ngoc Binh-4676 3130
4.Gombarčík Karel st.Karlík Zdeněk-6-4-5  0331
5.Rýgl Petr ml.Dvořáček Jiří7-6-98-92332
6.Čepelka JanMěšťanová Petra1567  3042
7.Gombarčík Karel st.Pham Ngoc Binh689  3052
8.Rýgl Petr ml.Karlík Zdeněk-797-9-82353
9.Čepelka JanDvořáček Jiří76-66 3163
10.Mifek MilanMěšťanová Petra7-1068 3173
11.Rýgl Petr ml.Pham Ngoc Binh-108-710-102374
12.Čepelka JanKarlík Zdeněk8-798 3184
13.Mifek MilanDvořáček Jiří-5-956-82385
14.Gombarčík Karel st.Měšťanová Petra68-86 3195
15.Čepelka JanPham Ngoc Binh7811  30105
16.Mifek MilanKarlík Zdeněk         
17.Gombarčík Karel st.Dvořáček Jiří         
18.Rýgl Petr ml.Měšťanová Petra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mifek Milan21Pham Ngoc Binh13
Gombarčík Karel st.21Karlík Zdeněk21
Rýgl Petr ml.03Dvořáček Jiří21
Čepelka Jan40Měšťanová Petra03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta Úpice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NáchodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:10Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:31359:443TJ Náchod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Míl Pavel
Folc Martin
 
 
Bárta Pavel
Marx Jan
 
 
98-98 3110
2.Oláh Jan
Hofman Jan
 
 
Burdych Viktor
Klimeš Zbyšek
 
 
-9-6-5  0311
3.Hofman JanBárta Pavel-8-5-5  0312
4.Míl PavelMarx Jan-78-98-82313
5.Oláh JanKlimeš Zbyšek866  3023
6.Folc MartinBurdych Viktor-1110-10-6 1324
7.Míl PavelBárta Pavel-17-9-9  0325
8.Oláh JanMarx Jan8-7-9-6 1326
9.Folc MartinKlimeš Zbyšek8-3-9-9 1327
10.Hofman JanBurdych Viktor-6-5-9  0328
11.Oláh JanBárta Pavel-2-2-1  0329
12.Folc MartinMarx Jan-10-93-6 13210
13.Hofman JanKlimeš Zbyšek-4-5-9  03  
14.Míl PavelBurdych Viktor         
15.Folc MartinBárta Pavel         
16.Hofman JanMarx Jan         
17.Míl PavelKlimeš Zbyšek         
18.Oláh JanBurdych Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofman Jan02Bárta Pavel30
Míl Pavel02Marx Jan30
Oláh Jan12Klimeš Zbyšek11
Folc Martin03Burdych Viktor20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS