Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NáchodVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:22601:504TJ Náchod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Pavel
Marx Jan
 
 
Viesner Vojtěch
Michl Jakub
 
 
10-811-563210
2.Stefanu Michal
Klimeš Zbyšek
 
 
Bečička Milan
Vavruška Jiří
 
 
989  3020
3.Marx JanViesner Vojtěch-9-9-8  0321
4.Klimeš ZbyšekVavruška Jiří495  3031
5.Stefanu MichalMichl Jakub352  3041
6.Bárta PavelBečička Milan493  3051
7.Klimeš ZbyšekViesner Vojtěch-871-4-112352
8.Stefanu MichalVavruška Jiří128-114 3162
9.Bárta PavelMichl Jakub9105  3072
10.Marx JanBečička Milan6105  3082
11.Stefanu MichalViesner Vojtěch-11-69-4 1383
12.Bárta PavelVavruška Jiří-12-9-9  0384
13.Marx JanMichl Jakub-916-8-82385
14.Klimeš ZbyšekBečička Milan-11866 3195
15.Bárta PavelViesner Vojtěch109-9-7-92396
16.Marx JanVavruška Jiří769  30106
17.Klimeš ZbyšekMichl Jakub         
18.Stefanu MichalBečička Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marx Jan22Viesner Vojtěch40
Klimeš Zbyšek21Vavruška Jiří13
Stefanu Michal21Michl Jakub12
Bárta Pavel22Bečička Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LibchyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:36598:609Sokol Libchyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karlík Zdeněk
Pham Ngoc Binh
 
 
Mach Milan st.
Janko Lukáš
 
 
782  3010
2.Dvořáček Jiří
Měšťanová Petra
 
 
Matouš Pavel
Kárník Milan
 
 
-612-7-9 1311
3.Pham Ngoc BinhMatouš Pavel-10-11710-82312
4.Dvořáček JiříMach Milan st.-8-58-5 1313
5.Měšťanová PetraKárník Milan-78-98-102314
6.Karlík ZdeněkJanko Lukáš-61577 3124
7.Dvořáček JiříMatouš Pavel-8-7-10  0325
8.Měšťanová PetraMach Milan st.-7-8-5  0326
9.Karlík ZdeněkKárník Milan-332-1273236
10.Pham Ngoc BinhJanko Lukáš8-98-963246
11.Měšťanová PetraMatouš Pavel-6-8-8  0347
12.Karlík ZdeněkMach Milan st.7-1279 3157
13.Pham Ngoc BinhKárník Milan954  3067
14.Dvořáček JiříJanko Lukáš-87-6-15 1368
15.Karlík ZdeněkMatouš Pavel411-8-8-82369
16.Pham Ngoc BinhMach Milan st.-8-9-6  03610
17.Dvořáček JiříKárník Milan         
18.Měšťanová PetraJanko Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pham Ngoc Binh22Matouš Pavel40
Dvořáček Jiří03Mach Milan st.31
Měšťanová Petra03Kárník Milan12
Karlík Zdeněk31Janko Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Broumov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:
hosté vzda
BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzl Matěj
Šanc Přemysl
 
 

 
 
WO    3010
2.Dufek Lukáš
Souček Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Krása JakubWO    3030
4.Hanzl MatějWO    3040
5.Šanc PřemyslWO    3050
6.Souček MartinWO    3060
7.Hanzl MatějWO    3070
8.Šanc PřemyslWO    3080
9.Souček MartinWO    3090
10.Krása JakubWO    30100
11.Šanc Přemysl         
12.Souček Martin         
13.Krása Jakub         
14.Hanzl Matěj         
15.Souček Martin         
16.Krása Jakub         
17.Hanzl Matěj         
18.Šanc Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sparta Úpice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:18503:423KPST Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Pavel
Ludvík Ivan
 
 
Oláh Jan
Hejna Vít
 
 
106-812 3110
2.Příborský David
Rákosník Vladimír
 
 
Míl Pavel
Folc Martin
 
 
-5-118-10 1311
3.Ludvík IvanOláh Jan-5-9-4  0312
4.Rákosník VladimírHejna Vít13-7-7-32313
5.Loskot VáclavFolc Martin5711  3023
6.Příborský DavidJoneš Patrik558  3033
7.Rákosník VladimírOláh Jan975  3043
8.Loskot VáclavHejna Vít763  3053
9.Příborský DavidFolc Martin-8638 3163
10.Ludvík IvanJoneš Patrik-5-9-3  0364
11.Loskot VáclavOláh Jan858  3074
12.Příborský DavidHejna Vít5-538 3184
13.Pospíšil PavelFolc Martin-76-8-8 1385
14.Rákosník VladimírJoneš Patrik9108  3095
15.Příborský DavidOláh Jan278  30105
16.Pospíšil PavelHejna Vít         
17.Rákosník VladimírFolc Martin         
18.Loskot VáclavJoneš Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ludvík Ivan02Oláh Jan13
Rákosník Vladimír21Hejna Vít12
Loskot Václav30Folc Martin12
Příborský David40Joneš Patrik12
Pospíšil Pavel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:22520:490TTC Kostelec n.O. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bolehovský Martin st.
Malínský Milan
 
 
Lulek Radim
Krulich Miloš
 
 
-106-10683210
2.Divíšek Dušan
Malík Tomáš
 
 
Rambousek Martin
Stein Filip
 
 
8-685 3120
3.Malík TomášLulek Radim9-36-593230
4.Malínský MilanKrulich Miloš-7458 3140
5.Divíšek DušanRambousek Martin-43109 3150
6.Bolehovský Martin st.Stein Filip7106  3060
7.Malínský MilanLulek Radim-9-6-1  0361
8.Divíšek DušanKrulich Miloš-10956 3171
9.Bolehovský Martin st.Rambousek Martin5-897 3181
10.Malík TomášStein Filip497  3091
11.Divíšek DušanLulek Radim10-3-6-5 1392
12.Bolehovský Martin st.Krulich Miloš-1179-6-62393
13.Malík TomášRambousek Martin-8-10-8  0394
14.Malínský MilanStein Filip710-911 31104
15.Bolehovský Martin st.Lulek Radim58-9-5-823  
16.Malík TomášKrulich Miloš         
17.Malínský MilanRambousek Martin         
18.Divíšek DušanStein Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malík Tomáš21Lulek Radim21
Malínský Milan21Krulich Miloš12
Divíšek Dušan21Rambousek Martin12
Bolehovský Martin st.21Stein Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:15464:376Baník Rtyně v Podkrk. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kábrt Vratislav
Dušek Jaroslav
 
 
Jirásková Tereza
Kozáková Tereza
 
 
-89-6-4 1301
2.Brát Karel st.
Valta Martin
 
 
Zoubek Šimon
Bláha Petr
 
 
8103  3011
3.Valta MartinJirásková Tereza7710  3021
4.Kábrt VratislavKozáková Tereza77-86 3131
5.Brát Karel st.Bláha Petr-8-108953241
6.Dušek JaroslavZoubek Šimon456  3051
7.Kábrt VratislavJirásková Tereza-6-8-8  0352
8.Brát Karel st.Kozáková Tereza1684  3062
9.Dušek JaroslavBláha Petr483  3072
10.Valta MartinZoubek Šimon458  3082
11.Brát Karel st.Jirásková Tereza-10-6-8  0383
12.Dušek JaroslavKozáková Tereza-8-8-8  0384
13.Valta MartinBláha Petr887  3094
14.Kábrt VratislavZoubek Šimon357  30104
15.Dušek JaroslavJirásková Tereza         
16.Valta MartinKozáková Tereza         
17.Kábrt VratislavBláha Petr         
18.Brát Karel st.Zoubek Šimon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valta Martin30Jirásková Tereza21
Kábrt Vratislav21Kozáková Tereza12
Brát Karel st.21Bláha Petr03
Dušek Jaroslav21Zoubek Šimon03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS