Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Bednářová Helena
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Endal Nikolas
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:5261:193SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánová GabrielaMatějovská Anna11-858 3110
2.Petrovová NikitaPěnkavová Kristýna779  3020
3.Hrabicová KláraPytlíková Tereza8-89-6-62321
4.Petrovová NikitaMatějovská Anna8310  3031
5.Štěpánová GabrielaPytlíková Tereza34-109 3141
6.Hrabicová KláraPěnkavová Kristýna893  3051
7.Petrovová NikitaPytlíková Tereza556  3061
8.Hrabicová KláraMatějovská Anna         
9.Štěpánová GabrielaPěnkavová Kristýna         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štěpánová Gabriela20Matějovská Anna02
Petrovová Nikita30Pěnkavová Kristýna02
Hrabicová Klára11Pytlíková Tereza12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský KrumlovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - ZábřehRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:Stramová Jiřina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:425:17426:390CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomanová TamaraMikulcová Kristýna897  3010
2.Kubátová HanaChernyavskaya Ekaterina8-8-9983220
3.Šlehobrová SimonaYoshida Mitsuki1011-9-7-62321
4.Kubátová HanaMikulcová Kristýna987  3031
5.Tomanová TamaraYoshida Mitsuki411-10-7-92332
6.Šlehobrová SimonaChernyavskaya Ekaterina-87-8-8 1333
7.Kubátová HanaYoshida Mitsuki-1367-9-72334
8.Šlehobrová SimonaMikulcová Kristýna584  3044
9.Tomanová TamaraChernyavskaya Ekaterina7-1010-6133254
10.Kubátová Hana
Šlehobrová Simona
 
 
Mikulcová Kristýna
Yoshida Mitsuki
 
 
66-79 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tomanová Tamara21Mikulcová Kristýna03
Kubátová Hana21Chernyavskaya Ekaterina12
Šlehobrová Simona12Yoshida Mitsuki30
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín A - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Ševčík Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk JP Boka TradeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Brhel Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:6256:167SKST Mart Hodonín A - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brateyko SolomiyaVybíralová Monika-7779 3110
2.Pěnkavová KateřinaUriková Monika75-75 3120
3.Ševčíková MarkétaZáděrová Linda-6-910-7 1321
4.Pěnkavová KateřinaVybíralová Monika538  3031
5.Brateyko SolomiyaZáděrová Linda565  3041
6.Ševčíková MarkétaUriková Monika313  3051
7.Pěnkavová KateřinaZáděrová Linda-10236 3161
8.Ševčíková MarkétaVybíralová Monika         
9.Brateyko SolomiyaUriková Monika         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Brateyko Solomiya20Vybíralová Monika02
Pěnkavová Kateřina30Uriková Monika02
Ševčíková Markéta11Záděrová Linda12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Ševčík Petr
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Mikulecký František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:63:18145:221MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková KláraČechová Dana-5-6-9  0301
2.Ilčíková AnežkaÉllö Vivien-9-710-3 1302
3.Kmeťová VeronikaAdámková Karin-64-7-4 1303
4.Ilčíková AnežkaČechová Dana-7-10-6  0304
5.Ševčíková KláraAdámková Karin-6-7-3  0305
6.Kmeťová VeronikaÉllö Vivien-88-3-5 1306
7.Ilčíková AnežkaAdámková Karin-4    01  
8.Kmeťová VeronikaČechová Dana         
9.Ševčíková KláraÉllö Vivien         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ševčíková Klára02Čechová Dana20
Ilčíková Anežka02Éllö Vivien20
Kmeťová Veronika02Adámková Karin20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS