Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - ZábřehRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:Stramová Jiřina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:118:5247:162CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomanová TamaraŠtěpánová Gabriela9-1083 3110
2.Šlehobrová SimonaHrabicová Klára-9-9-9  0311
3.Kubátová HanaPetrovová Nikita96-108 3121
4.Ságlová MiroslavaŠtěpánová Gabriela1129  3031
5.Tomanová TamaraPetrovová Nikita384  3041
6.Kubátová HanaHrabicová Klára759  3051
7.Ságlová MiroslavaPetrovová Nikita4WO   3061
8.Kubátová HanaŠtěpánová Gabriela-7    01  
9.Tomanová TamaraHrabicová Klára         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tomanová Tamara20Štěpánová Gabriela02
Šlehobrová Simona01Hrabicová Klára11
Kubátová Hana20Petrovová Nikita03
Ságlová Miroslava20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín A - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Brhel Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:2220:155SKST Mart Hodonín A - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brateyko SolomiyaBlašková Zdena178  3010
2.Partyka NataliaRozínková Daniela0-958 3120
3.Pěnkavová KateřinaKučerová Aneta5810  3030
4.Partyka NataliaBlašková Zdena15-386 3140
5.Brateyko SolomiyaKučerová Aneta999  3050
6.Pěnkavová KateřinaRozínková Daniela1267  3060
7.Partyka NataliaKučerová Aneta5    10  
8.Pěnkavová KateřinaBlašková Zdena         
9.Brateyko SolomiyaRozínková Daniela         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Brateyko Solomiya20Blašková Zdena02
Partyka Natalia20Rozínková Daniela02
Pěnkavová Kateřina20Kučerová Aneta02
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Ševčík Petr
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:Brhel Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:320:12316:300SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaSlezáková Stanislava8-774 3110
2.Kmeťová VeronikaKlempererová Anna48-89 3120
3.Ševčíková KláraStachová Olesja11-148-7-32321
4.Kmeťová VeronikaSlezáková Stanislava9109  3031
5.Ilčíková AnežkaStachová Olesja-10-12-7  0332
6.Ševčíková KláraKlempererová Anna105-79 3142
7.Kmeťová VeronikaStachová Olesja-5-5-7  0343
8.Ševčíková KláraSlezáková Stanislava789  3053
9.Ilčíková AnežkaKlempererová Anna897  3063
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ilčíková Anežka21Slezáková Stanislava03
Kmeťová Veronika21Klempererová Anna03
Ševčíková Klára21Stachová Olesja30
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk JP Boka TradeVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský KrumlovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313Rozhodčí:Michalčíková Vladislava
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Koušová Dagmar
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:20278:270MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uriková MonikaChernyavskaya Ekaterina8-26-2-62301
2.Záděrová LindaYoshida Mitsuki0WOWO  3011
3.Vybíralová MonikaMikulcová Kristýna-9-6-6  0312
4.Záděrová LindaChernyavskaya Ekaterina-8-4-11  0313
5.Uriková MonikaMikulcová Kristýna6-2-89-22314
6.Vybíralová MonikaYoshida MitsukiWO    3024
7.Záděrová LindaMikulcová Kristýna3-97-993234
8.Vybíralová MonikaChernyavskaya Ekaterina-7-7-7  0335
9.Uriková MonikaYoshida MitsukiWO    3045
10.Vybíralová Monika
Záděrová Linda
 
 
Mikulcová Kristýna
Chernyavskaya Ekaterina
 
 
-6-8-5  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Uriková Monika02Chernyavskaya Ekaterina30
Záděrová Linda21Yoshida Mitsuki01
Vybíralová Monika02Mikulcová Kristýna21
WO20WO02
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:118:4228:154MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámková KarinPytlíková Tereza849  3010
2.Čechová DanaPolívková Barbora556  3020
3.Sommerová HelenaMatějovská Anna-5-12-6  0321
4.Čechová DanaPytlíková Tereza1123  3031
5.Adámková KarinMatějovská Anna879  3041
6.Sommerová HelenaPolívková Barbora-5364 3151
7.Čechová DanaMatějovská Anna764  3061
8.Sommerová HelenaPytlíková Tereza5-4-8  12  
9.Adámková KarinPolívková Barbora         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Adámková Karin20Pytlíková Tereza02
Čechová Dana30Polívková Barbora02
Sommerová Helena11Matějovská Anna12
Počet diváků: 12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS