Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín A - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu29. 08. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Mocek Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:3233:163SKST Mart Hodonín A - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkavová KateřinaIlčíková Anežka466  3010
2.Ševčíková MarkétaPuchovanová Nikoleta118-1010 3120
3.Brateyko SolomiyaKmeťová Veronika875  3030
4.Ševčíková MarkétaIlčíková Anežka5-9-10993240
5.Pěnkavová KateřinaKmeťová Veronika4512  3050
6.Brateyko SolomiyaŠevčíková Klára964  3060
7.Ševčíková MarkétaKmeťová Veronika         
8.Brateyko SolomiyaIlčíková Anežka         
9.Pěnkavová KateřinaŠevčíková Klára         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pěnkavová Kateřina20Ilčíková Anežka02
Ševčíková Markéta20Puchovanová Nikoleta01
Brateyko Solomiya20Kmeťová Veronika02
   Ševčíková Klára01
Počet diváků: 10
Utkani skončilo 6-0.



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk JP Boka TradeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - ZábřehRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:25Rozhodčí:Stramová Jiřina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:219:9282:251CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubátová HanaUriková Monika510-49 3110
2.Tomanová TamaraVybíralová Monika83-99 3120
3.Šlehobrová SimonaZáděrová Linda-10-68-7 1321
4.Tomanová TamaraUriková Monika5710  3031
5.Kubátová HanaZáděrová Linda983  3041
6.Šlehobrová SimonaVybíralová Monika-3-6-12  0342
7.Tomanová TamaraZáděrová Linda-101068 3152
8.Šlehobrová SimonaUriková Monika81110  3062
9.Kubátová HanaVybíralová Monika         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kubátová Hana20Uriková Monika03
Tomanová Tamara30Vybíralová Monika11
Šlehobrová Simona12Záděrová Linda12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:Endal Nikolas
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:62:18144:218MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štefcová KristýnaAdámková Karin7-11-7-8 1301
2.Petrovová NikitaÉllö Vivien-6-7-5  0302
3.Štěpánová GabrielaČechová Dana-6-6-9  0303
4.Petrovová NikitaAdámková Karin-6-8-4  0304
5.Štefcová KristýnaČechová Dana-9-4WO  0305
6.Štěpánová GabrielaSommerová Helena-7-89-11 1306
7.Petrovová NikitaČechová Dana-6-7   02  
8.Štěpánová GabrielaAdámková Karin         
9.Štefcová KristýnaSommerová Helena         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štefcová Kristýna02Adámková Karin20
Petrovová Nikita02Éllö Vivien10
Štěpánová Gabriela02Čechová Dana20
   Sommerová Helena10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:Zemanová Michaela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Židík Jiří
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:9275:215SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaKeroušová Michaela92-3-673210
2.Kučerová AnetaPytlíková Tereza65-74 3120
3.Blašková DagmarMatějovská Anna9-887 3130
4.Kučerová AnetaKeroušová Michaela923  3040
5.Rozínková DanielaMatějovská Anna9-65-463250
6.Blašková DagmarPytlíková Tereza-11-127-9 1351
7.Kučerová AnetaMatějovská Anna427  3061
8.Blašková DagmarKeroušová Michaela-428  21  
9.Rozínková DanielaPytlíková Tereza         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rozínková Daniela20Keroušová Michaela02
Kučerová Aneta30Pytlíková Tereza11
Blašková Dagmar11Matějovská Anna03



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský KrumlovRozhodčí:Zemanová Michaela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:320:19333:374SVS Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezáková StanislavaKapounová Barbora-8-88993210
2.Stachová OlesjaYoshida Mitsuki-58-5783220
3.Klempererová AnnaMikulcová Kristýna-5-4-3  0321
4.Stachová OlesjaKapounová Barbora7-66-1133231
5.Truksová LuciaMikulcová Kristýna121010  3041
6.Klempererová AnnaYoshida Mitsuki-3-2-6  0342
7.Stachová OlesjaMikulcová Kristýna-3-2810-32343
8.Klempererová AnnaKapounová Barbora5-65-583253
9.Truksová LuciaYoshida Mitsuki-8-9710133263
10.Stachová Olesja
Truksová Lucia
 
 
Yoshida Mitsuki
Mikulcová Kristýna
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Slezáková Stanislava10Kapounová Barbora03
Stachová Olesja21Yoshida Mitsuki12
Klempererová Anna12Mikulcová Kristýna21
Truksová Lucia20   
Počet diváků: 12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS