Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk JP Boka TradeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Pavlicová Renata
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Hýbner Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:5264:184MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sommerová HelenaUriková Monika6-5-91283210
2.Adámková KarinVybíralová Monika158  3020
3.Čechová DanaZáděrová Linda668  3030
4.Adámková KarinUriková Monika872  3040
5.Sommerová HelenaZáděrová Linda-89-88-82341
6.Čechová DanaVybíralová Monika651  3051
7.Adámková KarinZáděrová Linda5612  3061
8.Čechová DanaUriková Monika129-8  21  
9.Sommerová HelenaVybíralová Monika         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Sommerová Helena11Uriková Monika02
Adámková Karin30Vybíralová Monika02
Čechová Dana20Záděrová Linda12
Počet diváků: 15
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:Brhel Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:321:12333:274SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaPytlíková Tereza851  3010
2.Puchovanová NikoletaPěnkavová Kristýna675  3020
3.Kmeťová VeronikaMatějovská Anna-8-96-8 1321
4.Puchovanová NikoletaPytlíková Tereza-86-6-7 1322
5.Ilčíková AnežkaMatějovská Anna86-114 3132
6.Kmeťová VeronikaPěnkavová Kristýna138-97 3142
7.Puchovanová NikoletaMatějovská Anna7-11109 3152
8.Ševčíková KláraPytlíková Tereza-7-77-6 1353
9.Ilčíková AnežkaPěnkavová Kristýna735  3063
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ilčíková Anežka30Pytlíková Tereza21
Puchovanová Nikoleta21Pěnkavová Kristýna03
Kmeťová Veronika11Matějovská Anna12
Ševčíková Klára01   
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín A - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský KrumlovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu26. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:20Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Brhel Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:7273:221SKST Mart Hodonín A - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Partyka NataliaKapounová Barbora528  3010
2.Pěnkavová KateřinaYoshida Mitsuki-9-874-92311
3.Brateyko SolomiyaMikulcová Kristýna-3-48633221
4.Pěnkavová KateřinaChernyavskaya Ekaterina-5-109893231
5.Partyka NataliaMikulcová Kristýna6105  3041
6.Brateyko SolomiyaYoshida Mitsuki7612  3051
7.Ševčíková MarkétaMikulcová Kristýna1099  3061
8.Brateyko SolomiyaChernyavskaya Ekaterina         
9.Partyka NataliaYoshida Mitsuki         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Partyka Natalia20Kapounová Barbora01
Pěnkavová Kateřina11Yoshida Mitsuki11
Brateyko Solomiya20Mikulcová Kristýna03
Ševčíková Markéta10Chernyavskaya Ekaterina01
Počet diváků: 1
Bez pripominek



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - ZábřehRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Stramová Jiřina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:8286:228CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ságlová MiroslavaŽTruksová Lucia-115159 3110
2.Tomanová TamaraStachová Olesja668  3020
3.Kubátová HanaKlempererová Anna6-8610 3130
4.Tomanová TamaraTruksová Lucia765  3040
5.Ságlová MiroslavaKlempererová Anna94-9-9WO2341
6.Kubátová HanaStachová Olesja9-635 3151
7.Šlehobrová SimonaKlempererová Anna76-6-1053261
8.Kubátová HanaTruksová Lucia414  30  
9.Ságlová MiroslavaStachová Olesja         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ságlová Miroslava11Truksová Lucia02
Tomanová Tamara20Stachová Olesja02
Kubátová Hana20Klempererová Anna12
Šlehobrová Simona10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:Endal Nikolas
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:615:22327:359SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánová GabrielaBlašková Zdena4-1010-6103210
2.Petrovová NikitaRozínková Daniela489  3020
3.Grigelová NatáliaKučerová Aneta-2-8-6  0321
4.Petrovová NikitaBlašková Zdena6-3-10-8 1322
5.Štěpánová GabrielaKučerová Aneta-4-5-5  0323
6.Grigelová NatáliaRozínková Daniela-176-10353233
7.Petrovová NikitaKučerová Aneta-8-6310-72334
8.Grigelová NatáliaBlašková Zdena-86-5-6 1335
9.Štěpánová GabrielaRozínková Daniela-7139-7-72336
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štěpánová Gabriela12Blašková Zdena21
Petrovová Nikita12Rozínková Daniela12
Grigelová Natália12Kučerová Aneta30
Počet diváků: 15

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS