Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí:Jirásková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 355, 51771 České MeziříčíRozhodčí:Sazimová Terezie
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:25Rozhodčí:Sedloňová Aneta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:11370:287SVS Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedloňová Aneta
Jirásková Tereza
 
 
Sommerová Helena
Pokorná Eva
 
 
73-99 3110
2.Sedloňová AnetaŠtricová Niamh9-544 3120
3.Bártová TerezaPokorná Eva-71185 3130
4.Jirásková TerezaSommerová Helena5310  3040
5.Bártová TerezaŠtricová Niamh93-912 3150
6.Sedloňová AnetaSommerová Helena-9-6-6  0351
7.Jirásková TerezaPokorná Eva315  3061
8.Bártová TerezaSommerová Helena-812-6-10 1362
9.Jirásková TerezaŠtricová Niamh44-108 3172
10.Sedloňová AnetaPokorná Eva1078  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sedloňová Aneta21Štricová Niamh03
Bártová Tereza21Pokorná Eva03
Jirásková Tereza30Sommerová Helena21
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Jirásková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Radouš Jaromír
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:35Rozhodčí:Schoberová Martina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:16376:334Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veletová Ilona
Bartoňová Tereza
 
 
Klempířová Jiřina
Žambokréthyová Milena
 
 
7-967 3110
2.Hlaváčková LenkaŽambokréthyová Milena972  3020
3.Bartoňová JitkaPospíšilová Carmen9-8-10-8 1321
4.Veletová IlonaDvořáková Lenka11-1105 3131
5.Bartoňová JitkaŽambokréthyová Milena-6-76-8 1332
6.Hlaváčková LenkaDvořáková Lenka-9-841-82333
7.Veletová IlonaPospíšilová Carmen-31058 3143
8.Bartoňová JitkaDvořáková Lenka-56-9-10 1344
9.Veletová IlonaŽambokréthyová Milena-96108 3154
10.Hlaváčková LenkaPospíšilová Carmen397  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hlaváčková Lenka21Žambokréthyová Milena12
Bartoňová Jitka03Pospíšilová Carmen12
Veletová Ilona30Dvořáková Lenka21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Rozhodčí:Jirásková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Polák Jindřich
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:20Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Hummelová Jarmila
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:19407:396TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kohlmannová Aneta
Škopková Věra
 
 
Hnojská Andrea
Marešová Zdeňka
 
 
88-6-913210
2.Kohlmannová AnetaMarešová Zdeňka-119-3-10 1311
3.Škopková VěraJehlíková Petra68-76 3121
4.Plachá LilianaHnojská Andrea-6810-693231
5.Škopková VěraMarešová Zdeňka-9-97893241
6.Kohlmannová AnetaHnojská Andrea7-8-99-62342
7.Plachá LilianaJehlíková Petra298  3052
8.Škopková VěraHnojská Andrea7-3-75103262
9.Plachá LilianaMarešová Zdeňka-2-11-9  0363
10.Kohlmannová AnetaJehlíková Petra9-1099 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kohlmannová Aneta12Marešová Zdeňka21
Škopková Věra30Jehlíková Petra03
Plachá Liliana21Hnojská Andrea12
Bez



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaRozhodčí:Jirásková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-NeštěmiceRozhodčí:Pavlík Petr
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:Vysoudil Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:13399:295SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšková Martina
Nováková Martina
 
 
Kaba Radka
Stránská Anna
 
 
-63511 3110
2.Smíšková MartinaŠimůnková Veronika883  3020
3.Vysocká KarolínaKaba Radka-7746 3130
4.Nováková MartinaStránská Anna8-89-1543240
5.Vysocká KarolínaŠimůnková Veronika919  3050
6.Smíšková MartinaStránská Anna4-9-62-92351
7.Nováková MartinaKaba Radka-37-8-6 1352
8.Vysocká KarolínaStránská Anna5-77-1163262
9.Nováková MartinaŠimůnková Veronika7-565 3172
10.Smíšková MartinaKaba RadkaWO    3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Smíšková Martina11Šimůnková Veronika03
Vysocká Karolína30Kaba Radka11
Nováková Martina21Stránská Anna12
WO10WO01
Počet diváků: 8

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS