Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Sázel Karel
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Jágr Martin
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Hruban Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:21364:399nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
Jehlíková Petra
Hnojská Andrea
 
 
910-94 3110
2.Dvořáková LenkaJehlíková Petra9-8-138103220
3.Klempířová JiřinaMarešová Zdeňka ml.10115  3030
4.Dusilová JanaHnojská Andrea9-10-8-9 1331
5.Klempířová JiřinaJehlíková Petra-93-5-2 1332
6.Dvořáková LenkaHnojská Andrea-6-4-5  0333
7.Dusilová JanaMarešová Zdeňka ml.-998-7-72334
8.Klempířová JiřinaŽHnojská Andrea8-5-4-2 1335
9.Dusilová JanaJehlíková Petra-2898 3145
10.Dvořáková LenkaMarešová Zdeňka ml.-5510-8103255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořáková Lenka21Jehlíková Petra12
Klempířová Jiřina12Marešová Zdeňka ml.12
Dusilová Jana12Hnojská Andrea30
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Šimůnek Ondřej
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:Linert Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:20324:349SVS Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diblíková Klára
Stránská Anna
 
 
Sedloňová Aneta
Jirásková Tereza
 
 
-3-3-3  0301
2.Kaba RadkaSedloňová Aneta12-7-81113211
3.Stránská AnnaTruněčková Anežka943  3021
4.Diblíková KláraJirásková Tereza-4-3-5  0322
5.Stránská AnnaSedloňová Aneta-4-81312-102323
6.Kaba RadkaJirásková Tereza-8-9-8  0324
7.Diblíková KláraTruněčková Anežka849  3034
8.Stránská AnnaJirásková Tereza-7-8610-32335
9.Diblíková KláraSedloňová Aneta-10-87-5 1336
10.Kaba RadkaTruněčková Anežka378  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kaba Radka21Sedloňová Aneta21
Stránská Anna12Truněčková Anežka03
Diblíková Klára12Jirásková Tereza30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim BVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 VlašimRozhodčí:Jeništa Josef
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:Jírová Monika
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:12287:208SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláková Veronika ml.
Bošinová Aneta
 
 
Hagino Petra
Hlaváčková Lenka
 
 
578  3010
2.Bošinová AnetaHagino Petra1172  3020
3.Holejšovská AnnaHlaváčková Lenka-7-5-2  0321
4.Poláková Veronika ml.WO    3031
5.Holejšovská AnnaHagino Petra9-5-4-2 1332
6.Bošinová AnetaWO    3042
7.Poláková Veronika ml.Hlaváčková Lenka-8-7-9  0343
8.Holejšovská AnnaWO    3053
9.Poláková Veronika ml.Hagino Petra-8-48-4 1354
10.Bošinová AnetaHlaváčková Lenka937  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bošinová Aneta20Hagino Petra21
Holejšovská Anna02Hlaváčková Lenka21
Poláková Veronika ml.02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-NeštěmiceRozhodčí:Pavlík Petr
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Vysoudil Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:16377:356SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Martina
Vysocká Karolína
 
 
Škopková Věra
Kohlmannová Aneta
 
 
1053  3010
2.Smíšková MartinaŠkopková Věra-55-96113220
3.Nováková MartinaKohlmannová Aneta-7-847143230
4.Vysocká KarolínaPlachá Liliana10-6-8843240
5.Nováková MartinaŠkopková Věra598  3050
6.Smíšková MartinaPlachá Liliana7-644 3160
7.Vysocká KarolínaKohlmannová Aneta-7-94-6 1361
8.Nováková MartinaPlachá LilianaWO    0362
9.Vysocká KarolínaŠkopková Věra86-711 3172
10.Smíšková MartinaKohlmannová Aneta-4810-893282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Smíšková Martina30Škopková Věra03
Nováková Martina20Kohlmannová Aneta12
Vysocká Karolína21Plachá Liliana02
WO01WO10
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS