Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Ezr Petr
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:35Rozhodčí:Ezr Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:15366:328SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Allertová Sára
Pokorná Eva
 
 
Jehlíková Petra
Hnojská Andrea
 
 
7-9128 3110
2.Allertová SáraJehlíková Petra-9-557-42311
3.Vyvadilová JitkaŽižkovská Rebeka9114  3021
4.Pokorná EvaHnojská Andrea4-10-5-5 1322
5.Vyvadilová JitkaJehlíková Petra75-59 3132
6.Allertová SáraHnojská Andrea-9639 3142
7.Pokorná EvaŽižkovská Rebeka10-11-10-6 1343
8.Vyvadilová JitkaHnojská Andrea-11-9-8  0344
9.Pokorná EvaJehlíková Petra10103  3054
10.Allertová SáraŽižkovská Rebeka369  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Allertová Sára21Jehlíková Petra12
Vyvadilová Jitka21Žižkovská Rebeka12
Pokorná Eva12Hnojská Andrea21
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim BVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 VlašimRozhodčí:Jeništa Josef
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Jírová Monika
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:710:24232:336SVS Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláková Veronika ml.
Bošinová Aneta
 
 
Sedloňová Aneta
Jirásková Tereza
 
 
-129-3-7 1301
2.Jírová AnnaSedloňová Aneta-3-3-2  0302
3.Bošinová AnetaTruněčková Anežka343  3012
4.Poláková Veronika ml.Jirásková Tereza-5-6-4  0313
5.Bošinová AnetaSedloňová Aneta7-6-4693223
6.Jírová AnnaJirásková Tereza-3-2-4  0324
7.Poláková Veronika ml.Truněčková Anežka99-88 3134
8.Bošinová AnetaJirásková Tereza-3-11-4  0335
9.Poláková Veronika ml.Sedloňová Aneta-4-5-7  0336
10.Jírová AnnaTruněčková Anežka-4-8-4  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jírová Anna03Sedloňová Aneta21
Bošinová Aneta21Truněčková Anežka12
Poláková Veronika ml.12Jirásková Tereza30
Počet diváků: 21
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Linert Michal
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Šimůnek Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:8379:232TJ Slavoj Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaba Radka
Stránská Anna
 
 
Hagino Petra
Hlaváčková Lenka
 
 
-585-7-72301
2.Stránská AnnaHagino Petra99-98 3111
3.Diblíková KláraHlaváčková Lenka883  3021
4.Kaba RadkaWO    3031
5.Diblíková KláraHagino Petra8-95-1073241
6.Stránská AnnaWO    3051
7.Kaba RadkaHlaváčková Lenka964  3061
8.Diblíková KláraWO    3071
9.Kaba RadkaHagino Petra899  3081
10.Stránská AnnaHlaváčková Lenka-887-553291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stránská Anna20Hagino Petra03
Diblíková Klára20Hlaváčková Lenka03
Kaba Radka20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-NeštěmiceRozhodčí:Pavlík Petr
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:Vysoudil Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:14314:245SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Martina
Vysocká Karolína
 
 
Tenglová Vendula
Vondráková Markéta
 
 
-986-793210
2.Smíšková MartinaTenglová Vendula-8-6-11  0311
3.Nováková MartinaVondráková Markéta993  3021
4.Vysocká KarolínaWO    3031
5.Nováková MartinaTenglová Vendula988  3041
6.Smíšková MartinaWO    3051
7.Vysocká KarolínaVondráková Markéta-6-109-5 1352
8.Nováková MartinaWO    3062
9.Vysocká KarolínaTenglová Vendula-8-5-1  0363
10.Smíšková MartinaVondráková Markéta10-6-5-6 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Smíšková Martina02Tenglová Vendula21
Nováková Martina20Vondráková Markéta21
Vysocká Karolína02   
WO30WO03
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy