Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Linert Martin
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Šimůnek Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:525:21439:433nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaba Radka
Stránská Anna
 
 
Štricová Niamh
Allertová Sára ml.
 
 
-1086-1193210
2.Diblíková KláraŠtricová Niamh5-5-810-82311
3.Stránská AnnaVyvadilová Jitka647  3021
4.Kaba RadkaAllertová Sára ml.-8410-7-92322
5.Stránská AnnaŠtricová Niamh9611  3032
6.Diblíková KláraAllertová Sára ml.139-3-9-102333
7.Kaba RadkaVyvadilová Jitka12-1-96-32334
8.Stránská AnnaAllertová Sára ml.-87-5963244
9.Kaba RadkaŠtricová Niamh9-910-9-102345
10.Diblíková KláraVyvadilová Jitka58-4-683255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Diblíková Klára12Štricová Niamh21
Stránská Anna30Vyvadilová Jitka12
Kaba Radka03Allertová Sára ml.21
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim BVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 VlašimRozhodčí:Poláková Veronika
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:Jeništa Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:5356:239SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošinová Aneta
Polívková Barbora
 
 
Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
61310  3010
2.Bošinová AnetaDvořáková Lenka964  3020
3.Jírová MonikaKlempířová Jiřina565  3030
4.Polívková BarboraPospíšilová Carmen855  3040
5.Jírová MonikaDvořáková Lenka7-10-9-3 1341
6.Bošinová AnetaPospíšilová Carmen1065  3051
7.Polívková BarboraKlempířová Jiřina579  3061
8.Jírová MonikaPospíšilová Carmen-8562 3171
9.Polívková BarboraDvořáková Lenka10710  3081
10.Bošinová AnetaKlempířová Jiřina31-107 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bošinová Aneta30Dvořáková Lenka12
Jírová Monika21Klempířová Jiřina03
Polívková Barbora30Pospíšilová Carmen03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Vrchní
rozhodčí:
Hnojský Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Hnojská Helena
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:22401:396Klub stolního tenisu Klatovy z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marešová Zdeňka
Hnojská Andrea
 
 
Nováková Martina
Smíšková Martina
 
 
-478-463210
2.Jehlíková PetraVysocká Karolína65-5-483220
3.Marešová ZdeňkaSmíšková Martina9-9102 3130
4.Hnojská AndreaNováková Martina86-7-663240
5.Marešová ZdeňkaVysocká Karolína-7-53573250
6.Marešová Zdeňka ml.Nováková Martina-6-97-4 1351
7.Hnojská AndreaSmíšková Martina-6-6-9  0352
8.Marešová ZdeňkaNováková Martina-8-61310-92353
9.Hnojská AndreaVysocká Karolína-7735 3163
10.Marešová Zdeňka ml.Smíšková Martina58-4-8-92364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jehlíková Petra10Vysocká Karolína03
Marešová Zdeňka21Smíšková Martina21
Hnojská Andrea21Nováková Martina21
Marešová Zdeňka ml.02   
Počet diváků: 12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:40Rozhodčí:Hort Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2351:155SVS Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásková Tereza
Sazimová Terezie
 
 
Kohlmannová Aneta
Škopková Věra
 
 
765  3010
2.Sazimová TerezieKohlmannová Aneta654  3020
3.Klempererová AnnaWO    3030
4.Jirásková TerezaŠkopková Věra388  3040
5.Klempererová AnnaKohlmannová Aneta456  3050
6.Sazimová TerezieŠkopková Věra6106  3060
7.Jirásková TerezaWO    3070
8.Klempererová AnnaŠkopková Věra-11666 3180
9.Bártová TerezaKohlmannová Aneta-78511 3190
10.Sazimová TerezieWO    30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sazimová Terezie20Kohlmannová Aneta03
Klempererová Anna20Škopková Věra03
Jirásková Tereza10   
Bártová Tereza10   
WO30WO03
Přítomen komisař Pavel Jirsa.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Slavata Josef
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Radouš Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:99:28289:388TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hagino Petra
Kaucká Olga
 
 
Radnicová Lenka
Vondráková Markéta
 
 
13-107-8-62301
2.Polcarová AnežkaTenglová Vendula-9-978-72302
3.Hagino PetraVondráková Markéta-5-9-8  0303
4.Kaucká OlgaRadnicová Lenka-8-10-11  0304
5.Hagino PetraTenglová Vendula-79-28-62305
6.Polcarová AnežkaRadnicová Lenka-8-8-9  0306
7.Kaucká OlgaVondráková Markéta-8-8-5  0307
8.Hagino PetraRadnicová LenkaWO    0308
9.Bartoňová TerezaTenglová Vendula-3-9-6  0309
10.Polcarová AnežkaVondráková Markéta-68106 3119

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Polcarová Anežka12Tenglová Vendula30
Hagino Petra02Vondráková Markéta21
Kaucká Olga02Radnicová Lenka20
Bartoňová Tereza01   
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS