Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Novotný Miroslav
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:05Rozhodčí:Kaucký Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:18299:285SVS Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyvadilová Jitka
Allertová Sára ml.
 
 
Truněčková Anežka
Klempererová Anna
 
 
726  3010
2.Štricová NiamhJirásková Tereza-5-13-13  0311
3.Vyvadilová JitkaTruněčková Anežka442  3021
4.Allertová Sára ml.Klempererová Anna7-67-8-92322
5.Vyvadilová JitkaJirásková Tereza-3-4-6  0323
6.Štricová NiamhKlempererová Anna-7-11-12  0324
7.Allertová Sára ml.Truněčková Anežka754  3034
8.Vyvadilová JitkaKlempererová Anna-11-13-9  0335
9.Allertová Sára ml.Jirásková Tereza-7-2-6  0336
10.Štricová NiamhTruněčková Anežka724  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štricová Niamh12Jirásková Tereza30
Vyvadilová Jitka12Truněčková Anežka03
Allertová Sára ml.12Klempererová Anna30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Sázel Karel
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Hruban Vladimír
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:55Rozhodčí:Jágr Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:14352:256TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
Bartoňová Tereza
Veletová Ilona
 
 
8-7-5-9 1301
2.Žambokréthyová MilenaVeletová Ilona-74-7973211
3.Pospíšilová CarmenBartoňová Tereza98-6-9-92312
4.Dusilová JanaWO    3022
5.Pospíšilová CarmenVeletová Ilona4-2-2-5 1323
6.Žambokréthyová MilenaWO    3033
7.Dusilová JanaBartoňová Tereza565  3043
8.Pospíšilová CarmenWO    3053
9.Dusilová JanaVeletová Ilona9-58-8-72354
10.Žambokréthyová MilenaBartoňová Tereza677  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Žambokréthyová Milena20Veletová Ilona21
Pospíšilová Carmen02Bartoňová Tereza12
Dusilová Jana11   
WO30WO03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Vrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Hnojský Jiří
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:Hnojská Helena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:16368:332Klub stolního tenisu Klatovy z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marešová Zdeňka
Hnojská Andrea
 
 
Škopková Věra
Plachá Liliana
 
 
995  3010
2.Jehlíková PetraKohlmannová Aneta8-8-8-14 1311
3.Marešová ZdeňkaŠkopková Věra-8375 3121
4.Hnojská AndreaPlachá Liliana4-7-7-7 1322
5.Marešová ZdeňkaKohlmannová Aneta5-7114 3132
6.Jehlíková PetraPlachá Liliana-11-10-2  0333
7.Hnojská AndreaŠkopková Věra7-965 3143
8.Marešová ZdeňkaPlachá Liliana69-99 3153
9.Hnojská AndreaKohlmannová AnetaŽ968  3063
10.Žižkovská RebekaŠkopková Věra-7-813-9 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jehlíková Petra02Kohlmannová Aneta12
Marešová Zdeňka30Škopková Věra12
Hnojská Andrea21Plachá Liliana21
Žižkovská Rebeka01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Linert Martin
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Linert Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:21325:334SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diblíková Klára
Stránská Anna
 
 
Nováková Martina
Vysocká Karolína
 
 
1087  3010
2.Kaba RadkaNováková Martina-5-9-6  0311
3.Stránská AnnaSmíšková Martina-6127-8-82312
4.Diblíková KláraVysocká Karolína13-11-4-8 1313
5.Stránská AnnaNováková Martina-10-8-2  0314
6.Šimůnková VeronikaVysocká Karolína-10-5-9  0315
7.Diblíková KláraSmíšková Martina-97108 3125
8.Stránská AnnaVysocká Karolína8-93-963235
9.Diblíková KláraNováková MartinaWO    3045
10.Šimůnková VeronikaSmíšková Martina-2-9-4  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kaba Radka01Nováková Martina20
Stránská Anna12Smíšková Martina21
Diblíková Klára11Vysocká Karolína21
Šimůnková Veronika02   
WO10WO01
Počet diváků: 3
Bez pripominek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS