Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Sázel Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Hruban Vladimír
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:Jágr Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:17344:323nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusilová Jana
Klempířová Jiřina
 
 
Plachá Liliana
Škopková Věra
 
 
-9-4-8  0301
2.Klempířová JiřinaKohlmannová Aneta56-95 3111
3.Žambokréthyová MilenaPlachá Liliana484  3021
4.Dusilová JanaŠkopková Věra9-39-5-52322
5.Žambokréthyová MilenaKohlmannová Aneta5-1085 3132
6.Klempířová JiřinaŠkopková Věra864  3042
7.Dusilová JanaPlachá Liliana3-10-3-6 1343
8.Žambokréthyová MilenaŠkopková Věra8108  3053
9.Dvořáková LenkaKohlmannová Aneta10-10-9-8 1354
10.Klempířová JiřinaPlachá Liliana-98-7-7 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klempířová Jiřina21Kohlmannová Aneta12
Žambokréthyová Milena30Plachá Liliana21
Dusilová Jana02Škopková Věra12
Dvořáková Lenka01   
Střídání domácí Dvořáková misto Dusilové



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Ezr Petr
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:Ezr Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:915:28378:455TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sommerová Helena
Štricová Niamh
 
 
Radnicová Lenka
Vondráková Markéta
 
 
7-9-79-52301
2.Štricová NiamhTenglová Vendula5-12-9-8 1302
3.Sommerová HelenaVondráková Markéta7-6-78-72303
4.Allertová Sára ml.Radnicová Lenka-4-77-8 1304
5.Sommerová HelenaTenglová Vendula-716-8-12 1305
6.Štricová NiamhRadnicová Lenka-9-7-3  0306
7.Allertová Sára ml.Vondráková Markéta-79-4-2 1307
8.Sommerová HelenaRadnicová Lenka9-76-6-82308
9.Allertová Sára ml.Tenglová Vendula-16-4910-62309
10.Štricová NiamhVondráková Markéta-481113 3119

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Štricová Niamh12Tenglová Vendula30
Sommerová Helena03Vondráková Markéta21
Allertová Sára ml.03Radnicová Lenka30
Počet diváků: 37



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-NeštěmiceRozhodčí:Pavlík Petr
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:Vysoudil Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:23348:402SVS Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Martina
Vysocká Karolína
 
 
Sazimová Terezie
Jirásková Tereza
 
 
-6-7-10  0301
2.Smíšková MartinaKlempererová Anna-123-8883211
3.Vysocká KarolínaSazimová Terezie9108  3021
4.Nováková MartinaJirásková Tereza-417108 3131
5.Vysocká KarolínaKlempererová Anna9-6-56-22332
6.Smíšková MartinaJirásková Tereza-5-5-6  0333
7.Nováková MartinaSazimová Terezie1210-4-973243
8.Vysocká KarolínaJirásková Tereza-78-8-7 1344
9.Nováková MartinaKlempererová Anna-6-1110-5 1345
10.Smíšková MartinaSazimová Terezie-9-7-8  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Smíšková Martina12Klempererová Anna21
Vysocká Karolína12Sazimová Terezie12
Nováková Martina21Jirásková Tereza21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim BVrchní
rozhodčí:
Pěnkava Luboš
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 VlašimRozhodčí:Fantová Olga
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Jeništa Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2350:236SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošinová Aneta
Polívková Barbora
 
 
Hnojská Andrea
Jehlíková Petra
 
 
-9997 3110
2.Bošinová AnetaJehlíková Petra593  3020
3.Jírová MonikaMarešová Zdeňka ml.158  3030
4.Polívková BarboraHnojská Andrea6511  3040
5.Jírová MonikaJehlíková Petra956  3050
6.Bošinová AnetaHnojská Andrea6108  3060
7.Polívková BarboraMarešová Zdeňka ml.856  3070
8.Jírová MonikaHnojská Andrea10810  3080
9.Polívková BarboraMarešová Zdeňka9-688 3190
10.Bošinová AnetaMarešová Zdeňka ml.677  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bošinová Aneta30Jehlíková Petra02
Jírová Monika30Marešová Zdeňka ml.03
Polívková Barbora30Hnojská Andrea03
   Marešová Zdeňka01
Přítomen komisař ČAST - Stanislav Teplan Nefunguje heslo hlavního rozhodčího

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS