Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Ezr Petr
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:20Rozhodčí:Ezr Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:12347:317SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorná Eva
Allertová Sára ml.
 
 
Smíšková Martina
Ajdini Tereza
 
 
6106  3010
2.Pokorná EvaNováková Martina-9-8-5  0311
3.Allertová Sára ml.Smíšková Martina7107  3021
4.Vyvadilová JitkaAjdini Tereza-67-411-112322
5.Allertová Sára ml.Nováková Martina-9974 3132
6.Pokorná EvaAjdini Tereza12-797 3142
7.Vyvadilová JitkaSmíšková Martina-8-5-9  0343
8.Allertová Sára ml.Ajdini Tereza9311  3053
9.Vyvadilová JitkaNováková Martina5612  3063
10.Pokorná EvaSmíšková Martina8-189 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pokorná Eva21Nováková Martina12
Allertová Sára ml.30Smíšková Martina12
Vyvadilová Jitka12Ajdini Tereza12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Šimůnek Ondřej
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:28295:411TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diblíková Klára
Stránská Anna
 
 
Vajcová Kateřina
Vondráková Markéta
 
 
10-46-663210
2.Šimůnková VeronikaTenglová Vendula710-9-7-32311
3.Stránská AnnaVondráková Markéta-5-5-4  0312
4.Diblíková KláraVajcová Kateřina-3-1-7  0313
5.Stránská AnnaTenglová Vendula1011-6-4-32314
6.Šimůnková VeronikaVajcová Kateřina5-8-13-2 1315
7.Diblíková KláraVondráková Markéta-9-7-3  0316
8.Stránská AnnaVajcová Kateřina1310-9-1083226
9.Diblíková KláraTenglová Vendula-11-4-4  0327
10.Šimůnková VeronikaVondráková Markéta-3-9-5  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šimůnková Veronika03Tenglová Vendula30
Stránská Anna12Vondráková Markéta30
Diblíková Klára03Vajcová Kateřina21
Počet diváků: 5
Utkáni byl pritomen komisar pan Michal Jos.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim BVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 VlašimRozhodčí:Jemelka Libor
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8410:313SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošinová Aneta
Polívková Barbora
 
 
Škopková Věra
Kohlmannová Aneta
 
 
598  3010
2.Bošinová AnetaKohlmannová Aneta5-9-9393220
3.Jírová MonikaProcházková Olga1037  3030
4.Polívková BarboraŠkopková Věra9311  3040
5.Jírová MonikaKohlmannová Aneta-68-41033250
6.Bošinová AnetaŠkopková Věra-99-711133260
7.Polívková BarboraProcházková Olga6119  3070
8.Jírová MonikaŠkopková Věra29-93 3180
9.Polívková BarboraKohlmannová Aneta-8747 3190
10.Bošinová AnetaProcházková Olga12613  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bošinová Aneta30Kohlmannová Aneta03
Jírová Monika30Procházková Olga03
Polívková Barbora30Škopková Věra03
Počet diváků: 5
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Vrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Hnojský Jiří
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:97:27247:348SVS Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marešová Zdeňka ml.
Marešová Zdeňka
 
 
Jirásková Tereza
Kozáková Tereza
 
 
-4-6-9  0301
2.Marešová Zdeňka ml.Sedloňová Aneta5-3-8-3 1302
3.Marešová ZdeňkaJirásková Tereza-7-5-8  0303
4.Hnojská AndreaKozáková Tereza-3-3-7  0304
5.Marešová ZdeňkaSedloňová Aneta5106  3014
6.Marešová Zdeňka ml.Kozáková Tereza-2-9-3  0315
7.Hnojská AndreaJirásková Tereza-6-9-10  0316
8.Marešová ZdeňkaKozáková Tereza-66-6-12 1317
9.Hnojská AndreaSedloňová Aneta-76-69-62318
10.Marešová Zdeňka ml.Jirásková Tereza-4-8-9  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Marešová Zdeňka ml.03Sedloňová Aneta21
Marešová Zdeňka12Jirásková Tereza30
Hnojská Andrea03Kozáková Tereza30
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS