Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Vožický Bohumil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:7380:287TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Franeková Věra
 
 
Černá Lenka
Meškánová Andrea
 
 
59-77 3110
2.Strnadová KarolínaČerná Lenka-71077 3120
3.Maršíková MartinaLevaiová Tereza564  3030
4.Franeková VěraMeškánová Andrea6710  3040
5.Maršíková MartinaČerná Lenka109-84 3150
6.Strnadová KarolínaMeškánová Andrea688  3060
7.Franeková VěraLevaiová Tereza669  3070
8.Maršíková MartinaMeškánová Andrea8-5-1011-72371
9.Franeková VěraČerná Lenka68-129 3181
10.Strnadová KarolínaLevaiová Tereza276  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Strnadová Karolína30Černá Lenka03
Maršíková Martina21Levaiová Tereza03
Franeková Věra30Meškánová Andrea12
Počet diváků: 5
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ HrádekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6pRozhodčí:Ezr Petr
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:Kaucká Olga
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:24318:361TJ Hrádek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyvadilová Jitka
Plachá Liliana
 
 
Matoušová Aneta
Polcarová Anežka
 
 
-10-7-9  0301
2.Jebavá LucieMatoušová Aneta-65-6-2 1302
3.Vyvadilová JitkaPolcarová Anežka-94-8733212
4.Plachá LilianaSkopová Šárka-79-4853222
5.Vyvadilová JitkaMatoušová Aneta46-98 3132
6.Jebavá LucieSkopová Šárka-6-4-8  0333
7.Plachá LilianaPolcarová Anežka9-9-8-5 1334
8.Vyvadilová JitkaSkopová Šárka-7577 3144
9.Plachá LilianaMatoušová Aneta-3-8-3  0345
10.Jebavá LuciePolcarová Anežka9-7-2-6 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jebavá Lucie03Matoušová Aneta21
Vyvadilová Jitka30Polcarová Anežka21
Plachá Liliana12Skopová Šárka12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:Hromiaková Andrea
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Nováková Monika
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:22307:349TJ Sokol Králův Dvůr Queens

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartošková Marta
Bydžovská Hana
 
 
Lupínková Lucie
Pisárová Kateřina
 
 
656  3010
2.Bydžovská HanaLupínková Lucie610-12-9-102311
3.Bartošková MartaSobková Martina55-65 3121
4.Pisárová KateřinaWO    0322
5.Bartošková MartaLupínková Lucie-108-9453232
6.Bydžovská HanaPisárová Kateřina-911-9-8 1333
7.Sobková MartinaWO    0334
8.Bartošková MartaPisárová Kateřina-10954 3144
9.Lupínková LucieWO    0345
10.Bydžovská HanaSobková Martina3-84-8-92346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bydžovská Hana03Lupínková Lucie11
Bartošková Marta30Sobková Martina11
   Pisárová Kateřina11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KovářovVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovářov 80Rozhodčí:Barda Miroslav st.
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:14429:344TTC Kovářov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ďurišová Kateřina
Horká Radka
 
 
Bartoňová Jitka
Bartoňová Tereza
 
 
810-611 3110
2.Smejkalová BlankaSchoberová Martina585  3020
3.Horká RadkaBartoňová Tereza3113  3030
4.Ďurišová KateřinaBartoňová Jitka-10678 3140
5.Horká RadkaSchoberová Martina-82-9953250
6.Smejkalová BlankaBartoňová Jitka-5-108-7 1351
7.Ďurišová KateřinaBartoňová Tereza68-94 3161
8.Horká RadkaBartoňová Jitka1-11-5733271
9.Ďurišová KateřinaSchoberová Martina-5-115363281
10.Smetanová AnetaBartoňová Tereza-187-2883291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Smejkalová Blanka11Schoberová Martina03
Horká Radka30Bartoňová Tereza03
Ďurišová Kateřina30Bartoňová Jitka12
Smetanová Aneta10   
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS