Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Kaucká Olga
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
15:10Rozhodčí:Kaucký Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30188:338TJ Sokol Králův Dvůr Queens

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jebavá Lucie
Seidlová Monika
 
 
Pisárová Kateřina
Lupínková Lucie
 
 
-11-6-7  0301
2.Jebavá LuciePisárová Kateřina-8-3-1  0302
3.Bendová AmálieLupínková Lucie-5-7-8  0303
4.Seidlová MonikaSobková Martina-5-6-7  0304
5.Bendová AmáliePisárová Kateřina-2-5-10  0305
6.Jebavá LucieSobková Martina-4-7-4  0306
7.Seidlová MonikaLupínková Lucie-4-6-8  0307
8.Bendová AmálieSobková Martina-3-7-3  0308
9.Seidlová MonikaPisárová Kateřina-10-4-6  0309
10.Jebavá LucieLupínková Lucie-74-5-8 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jebavá Lucie03Pisárová Kateřina30
Bendová Amálie03Lupínková Lucie30
Seidlová Monika03Sobková Martina30
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HrádekVrchní
rozhodčí:
Matoušová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u RokycanRozhodčí:Oplová Renáta
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:Chmelenský Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:11404:333TJ Hrádek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušová Aneta
Polcarová Anežka
 
 
Dvořáková Anna
Svobodová Helena
 
 
657  3010
2.Polcarová AnežkaHavlíková Jana945  3020
3.Skopová ŠárkaSvobodová Helena-46-76-112321
4.Matoušová AnetaDvořáková Anna11-1794 3131
5.Skopová ŠárkaHavlíková Jana1188  3041
6.Polcarová AnežkaDvořáková Anna4-554 3151
7.Matoušová AnetaSvobodová Helena67-6-293261
8.Skopová ŠárkaDvořáková Anna99-86 3171
9.Matoušová AnetaHavlíková Jana-9499 3181
10.Polcarová AnežkaSvobodová Helena-787-573291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Polcarová Anežka30Havlíková Jana03
Skopová Šárka21Svobodová Helena12
Matoušová Aneta30Dvořáková Anna03
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:Pintová Radka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:17381:334nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Lenka
Meškánová Andrea
 
 
Bartoňová Tereza
Bartoňová Jitka
 
 
6410  3010
2.Čížková AlenaBartoňová Jitka-7-12-8  0311
3.Meškánová AndreaSchoberová Martina-65-8893221
4.Černá LenkaBartoňová Tereza399  3031
5.Meškánová AndreaBartoňová Jitka-10-928-72332
6.Čížková AlenaBartoňová Tereza685  3042
7.Černá LenkaSchoberová Martina-9-85-9 1343
8.Meškánová AndreaBartoňová Tereza465  3053
9.Černá LenkaBartoňová Jitka4-5-711-92354
10.Čížková AlenaSchoberová Martina-9-679-72355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čížková Alena12Bartoňová Jitka30
Meškánová Andrea21Schoberová Martina21
Černá Lenka12Bartoňová Tereza03
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:Vyletová Helena
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:Hromiaková Andrea
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:13392:334TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartošková Marta
Bydžovská Hana
 
 
Ďurišová Kateřina
Horká Radka
 
 
7-11-11173210
2.Bartošková MartaSmejkalová Blanka468  3020
3.Poláková PavlínaHorká Radka98-2-5-72321
4.Bydžovská HanaBlažková Anežka945  3031
5.Poláková PavlínaSmejkalová Blanka-7-810-9 1332
6.Bartošková MartaBlažková Anežka277  3042
7.Bydžovská HanaHorká Radka4-9-10873252
8.Poláková PavlínaBlažková Anežka659  3062
9.Bydžovská HanaSmejkalová Blanka7-9-7893272
10.Bartošková MartaĎurišová Kateřina8-776 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bartošková Marta30Smejkalová Blanka12
Poláková Pavlína12Horká Radka11
Bydžovská Hana30Blažková Anežka03
   Ďurišová Kateřina01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS