Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2Rozhodčí:Vyletová Helena
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Vyletová Helena ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:21373:376TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bydžovská Hana
Mašková Nicole
 
 
Maršíková Martina
Strnadová Karolína
 
 
-711-9-9 1301
2.Bartošková MartaStrnadová Karolína10-7-7-9 1302
3.Poláková PavlínaFraneková Věra-7-8-12  0303
4.Bydžovská HanaMaršíková Martina767  3013
5.Poláková PavlínaStrnadová Karolína-43-12-9 1314
6.Bartošková MartaMaršíková Martina-6587 3124
7.Bydžovská HanaFraneková Věra11-9-77-112325
8.Mašková NicoleMaršíková Martina-58-7-6 1326
9.Bydžovská HanaStrnadová Karolína116-8-983236
10.Bartošková MartaFraneková Věra967  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bartošková Marta21Strnadová Karolína21
Poláková Pavlína02Franeková Věra21
Bydžovská Hana21Maršíková Martina12
Mašková Nicole01   
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2Rozhodčí:Smutná Daniela
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Jánský Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:24270:335SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holubová Klaudie
Hromiaková Andrea
 
 
Plachá Liliana
Pokorná Eva
 
 
-8-82-7 1301
2.Hromiaková AndreaPokorná Eva-8-107-7 1302
3.Jaramillo VěraJebavá Lucie-6-1-8  0303
4.Holubová KlaudiePlachá Liliana-8-8-8  0304
5.Jaramillo VěraPokorná Eva-4-7-5  0305
6.Hromiaková AndreaPlachá Liliana875  3015
7.Holubová KlaudieJebavá Lucie898  3025
8.Jaramillo VěraPlachá Liliana12-54-8-62326
9.Holubová KlaudiePokorná Eva-2-4-6  0327
10.Hromiaková AndreaJebavá Lucie-8-7-8  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hromiaková Andrea12Pokorná Eva30
Jaramillo Věra03Jebavá Lucie21
Holubová Klaudie12Plachá Liliana21
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KovářovVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:TJ HrádekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovářov 80Rozhodčí:Barda Miroslav st.
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Trnka Tadeáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:19339:343TJ Hrádek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horká Radka
Ďurišová Kateřina
 
 
Matoušová Aneta
Skopová Šárka
 
 
-10-10-8  0301
2.Smejkalová BlankaMatoušová Aneta-10-6-6  0302
3.Horká RadkaMatoušová Jana958  3012
4.Ďurišová KateřinaSkopová Šárka9-67-7-22313
5.Horká RadkaMatoušová Aneta9-7-3-6 1314
6.Smejkalová BlankaSkopová Šárka-871215 3124
7.Ďurišová KateřinaMatoušová Jana857  3034
8.Horká RadkaSkopová Šárka-8-144-6 1335
9.Ďurišová KateřinaMatoušová Aneta15-7-5-32336
10.Smejkalová BlankaOplová Renáta375  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Smejkalová Blanka21Matoušová Aneta30
Horká Radka12Matoušová Jana02
Ďurišová Kateřina12Skopová Šárka21
   Oplová Renáta01
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha 8 - BohniceRozhodčí:Vojáček Miloš
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:Vojáčková Aneta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:28297:371TJ Sokol Králův Dvůr Queens

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svobodová Helena
Skříčková Ivana
 
 
Pisárová Kateřina
Lupínková Lucie
 
 
12-1412-463210
2.Svobodová HelenaPisárová Kateřina-10-135-9 1311
3.Havlíková JanaLupínková Lucie-117-4-2 1312
4.Skříčková IvanaSobková Martina-6-9-8  0313
5.Havlíková JanaPisárová Kateřina-6-8-7  0314
6.Svobodová HelenaSobková Martina-5-2-6  0315
7.Skříčková IvanaLupínková Lucie5-6-91293225
8.Havlíková JanaSobková Martina-7-8-5  0326
9.Skříčková IvanaPisárová Kateřina5-8-611-32327
10.Svobodová HelenaLupínková LucieWOWOWO  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svobodová Helena02Pisárová Kateřina30
Havlíková Jana03Lupínková Lucie11
Skříčková Ivana12Sobková Martina30
WO01WO10
Počet diváků: 6

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS